IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Panienka Hanyasha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

Panienka Hanyasha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Hanyasha   Panienka Hanyasha - Page 2 EmptyWto 12 Cze 2018, 12:22

Bycie nietypową 'cnotką' nie przeszkadza jej jednak w napastowaniu wzrokiem co ciekawszych okazów, pod warunkiem że mają bujne fryzury. - nie wiem czy Nicolas wpasowuje sie w ten opis, ale sądzę że jak większość dziewczyn Tan mogłaby zawiesić na nim nie raz i dwa swoje piękne oczy, jednak w chwili gdy dowiedziałaby się od Tanji o akcji w szatni (nie wiem czy Everett się jej zmierzyła) mogłaby zacząć darzyć Nicolasa wielka niechęcią, a widząc że Everett do niego jednak ciągnie i wzajemnie coś z tym robić? Niechęć działająca w obie strony? On nie lubi jej,a ona jego? Możemy nawet rozegrać coś w myślo jeżeli będziesz miała ochotę;)
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Panienka Hanyasha - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Hanyasha   Panienka Hanyasha - Page 2 EmptyWto 12 Cze 2018, 13:27

Bujną fryzurę to np. ma Nash (kuzyn Tan, moje inne konto) także nie sądzę, żeby go stalkowała na korytarzach. Raczej jak na dobrą, przyszywaną siostrę (Tan nie ma rodzeństwa) będzie chciała Tanję chronić przed takim "cwaniakiem" i "atencjuszem" także jakaś niechęć mi pasuje. Można coś rozegrać, ale to jak się trochę odkopię z zaplanowanych sesji bo są dla mnie dość ważne :)
 

Panienka Hanyasha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Tanesha Hanyasha
» Tanesha Hanyasha
» Panienka Milloti
» wiśniówka, ukulele, jeden Włoch i jego panienka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Relacje
-