IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Carney

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Carney Ua Duibhne
Carney Ua Duibhne

Carney Empty
PisanieTemat: Carney   Carney EmptyNie 22 Cze 2014, 16:34

Zapraszam. c:
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Carney Empty
PisanieTemat: Re: Carney   Carney EmptyNie 22 Cze 2014, 23:16

Jeden rok, jeden dom, czysta krew... Tylko ten brat auror mi nie pasuje *autopojazd, mode on*
Pozytyw pewnie nie do końca, chociaż w sumie... Mogą się przyjaźnić, ale obawiam się, że to będzie przyjaźń krwią i łzami okraszona, bo oboje są uparci jak osły XD
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Carney Empty
PisanieTemat: Re: Carney   Carney EmptyPon 23 Cze 2014, 00:56

Nie jestem pierwsza, Ari, małpo przebrzydła ><

Autopojazd cudowny, w szczególności, że brat auror jest mi bliski :D

W sumie to dwie postacie na tę chwilę. Tanja, bo jeden rok i dom. Problem, że Tanja się z Ari nienawidzi. Drą koty aż miło. Więc nie wiem, czy pozytyw z obiema ma rację bytu, ale fanie by było mieć jakiś pozytyw w końcu, biorąc pod uwagę, że o Tan za niedługo będzie głośno (ojciec szaleniec zamorduje jej matkę i będzie chciał zabić ją, czyli ze względu na info od brata Carney i tak będze o tym wiedział)

Chantal! Bratowa kochana :D Przyszła bratowa. Nauczycielka eliksirów, p.o. opiekuna Slytherinu. Nienawidzi Gryfonów. I własnie tu mam zajebistą propozycję :D Oczywiście po jakimś czasie nikomu nie będzie umykał fakt, że Diar łazi jak cień za Chantal i coś między nimi jest, nawet coś poważnego. Carvey i tak pewno będzie wiedział od samego źródła co się święci. Jako, że będzie traktował Chantal już jako rodzinę, będzie sobie nader pozwalał w kontaktach z nią. I wiedział, że może to robić bezkarnie, bo Chantal nie ukaże przecież własnego szwagra! To może być zabawne, nie mówię, że ma do niej wylatywać per "bratówka" na lekcjach, na nich może niech będzie się chociaż starał być normalnym uczniem, ale poza nimi.... natrętny młodszy brat lubego, którego musi znosić, pewnie w głębi serca go lubi, ale moze z tego wyniknąć wiele ciekawych sytuacji :D
Carney Ua Duibhne
Carney Ua Duibhne

Carney Empty
PisanieTemat: Re: Carney   Carney EmptyPon 23 Cze 2014, 11:46

Aristos - to proponuję takie przekomarzanie, ale koleżeńskie. c:

Jas - Carney nie dobiera sobie znajomych na zasadzie relacji swoich znajomych, nawet jak się nie lubią z Ar, to on może bardzo lubić Tan. c: I może próbować przekonać Ari, że ona wcale nie jest taka zła. Co do relacji z Chantal, bardzo mi się podoba ten pomysł. <3 On właśnie może przewrotnie nadmiernie podchodzić do niej jak do nauczycielki, tak przy innych i będzie się jej śmiał w oczy, robił aluzje do romansu z Diarem, ale wszystko na takich pozytywnych falach - po prostu będą go ciekawiły jej reakcje. :D
Sponsored content

Carney Empty
PisanieTemat: Re: Carney   Carney Empty

 

Carney

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Carney Ua Duibhne

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-