IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Piórodawca Dwayne'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Collin Morison
Collin Morison

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 25 Mar 2015, 15:37

Cytat :
No dooobra... skoro Joe tak powiedziała to będę jutro przed śniadaniem obok Wielkiej Sali. Lepiej, żeby to było coś ważnego!
Collin
Redaktor
Redaktor

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyNie 29 Mar 2015, 16:21

Pewnego popołudnia znikąd zjawiła się młoda, energiczna sówka. Zrzuciła na kolana adresata rulonik zwinięty niebieską wstążeczką. Okazało się, że to najnowsze wydanie "Lustra". Sówka odleciała, gubiąc po drodze białe pióro.
Laurel Lancaster
Laurel Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 01 Kwi 2015, 10:32

Kilka dni przed balem na stoliku nocnym Dwayne'a pojawiła się kartka. W sumie pergamin złożony na czworo, który po otwarciu przedstawiał nie tylko pokreślone słowa, ale i kilka plam po atramencie. List musiał pojawić się w nocy, bądź też nad ranem, bo gdy chłopak otworzył oczy ten już czekał na niego.

Cytat :
Chciałabym zaprosić
Czy poszedł
Zastanawiałam się, czy nie potowarzyszyłbyś mi na balu z okazji Nocy Duchów.
Nic nie mów Henry'emu, bo mnie za
Pój


Miłego dnia.
Aria Fimmel
Aria Fimmel

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 01 Kwi 2015, 22:50

Nie odpisała na pierwszy list Dwayne’a. Cała sytuacja wydawała jej się nieco absurdalna, jakby wyjęta z jakiejś książki. Czuła się nieswojo, a wyrzuty sumienia za brak wiadomości zwrotnej gryzły ją jeszcze przez jakiś czas, dopóki nie otrzymała kolejnego listu. Najchętniej pobiegłaby z nim do Porunn, żeby siostra jej doradziła… Wygłaskała puchatego kotka, nim ten po kilku godzinach postanowił wyruszyć w drogę powrotną.

Cytat :
Dwayne, przepraszam, ale chyba nie pojawię się na balu.
 
Aria
Laurel Lancaster
Laurel Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyWto 21 Kwi 2015, 21:33

Kociak został wymiziany, wyprzytulany za wsze czasy! Dodatkowo został dokarmiony, a jedna z młodszych koleżanek Laurki postarała się nawet o włóczkową myszkę, którą doczepiła do ogona zwierzaka.
Sama kartka była wygnieciona, pomięta, pomazana, a pismo niezbyt wyraźna.
Cytat :

Tak, jest wszystko w porządku. Chociaż mama chciała mnie zabrać do domu i przetrzymać mnie aż do przerwy świątecznej, ale powiedziałam jej, że przecież muszę pilnoać Henia, który ciągle wciska mi czekoladę.

Przepraszam za moje zachowanie na balu... Nawet nie potańczyliśmy.

Laurel.

PS: Jak Ty się czujesz?

Laurel Lancaster
Laurel Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyWto 21 Kwi 2015, 21:52

Piórodawcarównież został nakarmiony solidną porcją krakersów i dziwnych żelek w kształcie mioteł. Te chyba mu nie posmakowały, bo wypluł je na twarz przyjaciółki Lau.

Cytat :
Wiem, że są, ale mama przecież wie lepiej. Dobrze, że dziadzio Anthony powiedział jej dosadnie, że lepiej będzie jak zostanę w szkole.Poza tym Henio ma mnie pilnować...
Jak Ty się trzymasz? Byłam dzisiaj u Was dormitorium i chciałam Cię zobaczyć. na boisku, ale straszna plucha jest. A na nową sztuczkę zawsze się piszę! Tylko nie celuj w moją twarz!

Zgubie się podobało to, że tak o niego dbam, Dwayne!

Lau.
Redaktor
Redaktor

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 22 Kwi 2015, 17:26

Cytat :
Na horyzoncie pojawiła się mała, puchata sowa z dużym pakunkiem w pazurkach. Zwitek okazał się najnowszym numerem Lustra. Sowa również niosła ze sobą sakiewkę z amuletem ochronnym, który możesz sobie zakupić za jedyne 5 knutów i 2 sykle. Drobne włóż do sakiewki i odbierz pakunek. 
Laurel Lancaster
Laurel Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyPią 24 Kwi 2015, 14:45

Dziewczyna wyjęła niespotykany amulet i zacisnęła go w dłoni niemal czując przez skórę resztki ciepła Dwayne'a, który najpewniej również dotykał zawieszki. Zamknęła oczy i westchnęła chcąc jak najprędzej zobaczyć swojego żołnierza.
Cytat :

Dłejn, nie dziwię się rodzicom, że się troszczą, ale nie chcę wracać do domu, kiedy tutaj dzieje się tyle rzeczy! Poza tym w szkole jesteś Ty. Co prawda mogłabym grać z dziadkiem w szachy, ale chyba wolę siedzieć w szkole.
Ostatnio nie widziałam Filcha, za to Norrisowa ciągle pałęta mi się pod nogami. Clare chciała nakarmić ją czekoladą - podobno zwierzęta nie mogą jej jeść. nie skusiła się jednak! A szkoda.
To może umówmy się w weekend na przetestowanie nowej sztuczki? Na wszelki wypadek założę kask.

I dziękuję za amulet, będę go nosić zawsze przy sobie!


Lau.

PS: To nie Peter! To Patrick, ośla łąko!

Collin Morison
Collin Morison

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyNie 26 Kwi 2015, 19:34

List przybył znikąd.

Cytat :
Odbierz i odpisz na listy mamy. Nie będę robił tego za Ciebie w nieskończoność.
Cytat :

Twój brat - jakbyś zapomniał, że go masz.
Collin Morison
Collin Morison

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyCzw 07 Maj 2015, 18:11

Collin nigdy nie wybaczył "upominku" brata. Napotykając go na korytarzu, warczał pod nosem i wymijał Dwayne'a. Wyrzekł się go, przestał do niego przyznawać. 

Cytat :
Nienawidzę Cię.

Jego sówka, chociaż mała, dziobnęła Dwayne'a po łapskach kilka razy.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 13 Maj 2015, 19:45

Cytat :
Dwayne, Plamek Drugi będzie adoptowany przez Bena.
Nie popsuj mi kota i przed snem pamiętaj o głaskaniu wszystkich pięciu Plamków. Dowiem się czy to zrobiłeś, bo inaczej zabiorę małe do siebie.
Joe
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 13 Maj 2015, 21:23

Wiadomość nadeszła pewnego poranka jeszcze przed śniadaniem. Kopertę przyniósł dzielny Emanuel Kot, a na szyi nosił dumnie żółtą kokardkę z borsuczkami.

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 34y4tg9

Cytat :
Mam zaszczyt ogłosić, że dnia 30 listopada 77' skończę 17. rok życia, a więc specjalnie z tej okazji organizuję dla najbliższych i dalszych przyjaciół spotkanie, w którym uczcimy mój pierwszy siwy włos!

Serdecznie zapraszam Cię Dwaynie Morisonie na niezapomnianą imprezę urodzinową, która odbędzie się 27 listopada 1977 roku (piątek) od godziny 17:00 w herbaciarni pani Pudiffoot w Hogsmade. Obowiązkowo należy wziąć ze sobą drobny upominek dla Kotów oraz dużą dawką energii na tańce w takt Upiornych Wyjców.
Liczę na obecność!


Joe Dunbar
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptyPią 15 Maj 2015, 22:00

Cytat :
Któryś z Twoich kotów zrzygał mi się do kufra. Zrób coś z tym, bo śmierdzi w dormitorium albo wisisz mi zimne piwo. Henry
Collin Morison
Collin Morison

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 27 Maj 2015, 08:56

Collin nie chciał rozmawiać z bratem. Nienawidził go. Nie przyznawał się do niego, ale mimo wszystko po śniadaniu do Dwayne'a podryfowała Ninja, siadając na jego nadgarstku i kładąc wprost w jego dłonie liścik.

Cytat :
Cześć, bracie. Słuchaj, skoczymy na błonia? Mam tę miotłę od mamy i szkoda jej nie wykorzystać. Mógłbyś mnie poduczyć paru trików, bo wiem jaki jesteś dobry w sporcie.
Znajdziesz trochę czasu, co? Jak za dawnych czasów, brat z bratem. Dawnośmy nie rozmawiali.
Collin

To było jego pismo. Jego sowa. Ale nie jego słowa.
Collin Morison
Collin Morison

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 EmptySro 27 Maj 2015, 09:15

Cytat :
Dwayne, chcę po prostu się z Tobą pogodzić. Nie powinniśmy toczyć batalii, jesteśmy przecież braćmi.
Fajnie! Będę miał miotłę i będę punktualnie. Daj znać kiedy będzie Tobie pasować wspólne wyjście, dostosuję się do Ciebie.
Piątka,
Collin
Sponsored content

Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Piórodawca Dwayne'a   Piórodawca Dwayne'a - Page 4 Empty

 

Piórodawca Dwayne'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-