IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Król Gilgamesh

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
avatar

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 23:32

Ej, w sumie to nie byłoby złe xD Bo Channie też nie jest wybitnie uczuciowa, i to mogłoby być trochę jak w 'To tylko seks', tylko bez tej części zakochania i tak dalej. Taki friendzone na pograniczu bardzo wolnego związku.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 23:35

Friendzone to zupełnie coś innego niż fuckfriend XD
Gość
avatar

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 23:37

Jezu, ale friendzone brzmi dużo lepiej niż fuckfriend, prawda? Więc ciii xD To co w końcu?
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 23:43

Więc, wszystkie zarzucone dotąd pomysły przechodzą :>
Gość
avatar

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptySob 10 Maj 2014, 23:45

Okej, to ujmiesz to jakoś ładnie, a ja potem to przeedytuję trochę na swoje, bo niezbyt wiem, jak to opisać, ok? :D
I ewentualnie, jeśli miałbyś wolną sesję, to bym normalnie cię ukochała, jeśli byś mógł wziąć jakoś Channie <3 Bo nuda :<
Symplicja Szafran
Symplicja Szafran

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2014, 22:46

jakiś mały negatywik dla SS, bo jakoś wątpię by się polubili
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2014, 23:06

Gilgamesh może specjalnie dla Ciebie, nienawidzić Polaków, a Ciebie tak przy okazji, ze względu na narodowość. Co o tym sądzisz? :)
Symplicja Szafran
Symplicja Szafran

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2014, 23:08

jakie oryginalne, ale cóż skoro specjalnie dla mnie to czuję się zaszczycona, tylko nie wiem jak reszta Polaczków to przeżyje, że nie odwiedzisz ich w wakacje
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPią 23 Maj 2014, 16:33

A ja nie jestem arcywrogiem?!
Co prawda nie spełniam wymagań, ale ... :D
Gość
avatar

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 18:12

Przychodzę po coś dla Elizabeth :D
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 18:23

Życzysz sobie pozytyw, negatyw czy ex? :D
Gość
avatar

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 18:41

Pozytyw proszę ^^
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 23:05

To może, z racji na Gilgameshowe zamiłowanie do Krukonek, po prostu ją podrywał (efekt tych zalotów wybierz sama)?
Bill Steiner
Bill Steiner

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptyPią 30 Maj 2014, 23:23

nie widzę tu Billa!
Gość
avatar

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 EmptySob 31 Maj 2014, 07:37

Liz wręcz nienawidzi podrywaczy, ale dla Gila pewnie zrobiłaby wyjątek :)
Sponsored content

Król Gilgamesh - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Król Gilgamesh   Król Gilgamesh - Page 2 Empty

 

Król Gilgamesh

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Gilgamesh
» Gilgamesh von Grossherzog
» Gilgamesh von Grossherzog

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-