IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Fantek Waleczny.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Alex Hall
Alex Hall

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyCzw 18 Gru 2014, 22:20

Maleńka sówka śmignęła z radosnym hukaniem nad głową Wandy, upuszczając na jej ręce zwitek pergaminu zapisany prostym, równym pismem.

Cytat :

Do wiadomości pierwszej grupy patronusów:

Jak sami mieliście okazję zobaczyć, zajęcia prowadzone są inaczej niż przywykliście - zakładam, że mogło to zniechęcić niektórych z was. Każdy, kto ma jakiekolwiek pytania odnośnie zaklęcia patronusa i nie chce ich zadawać panu Wilsonowi, lub chciałby zobaczyć demonstrację, której zabrakło podczas spotkania, jest mile widziany w moim gabinecie na trzecim piętrze.

Fantek Waleczny. - Page 3 Ru1w00

PS - herbatą was co prawda nie poczęstuję, ale kremowego piwa mam w nadmiarze.


*osoby chętne na fabularną pogadankę z Hallem są proszone o wysłanie PW.
Aeron Steward
Aeron Steward

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptySro 31 Gru 2014, 18:16

Trzepot skrzydeł zapowiedział sowę Arcia, niosącą list.
Cytat :
Panno Whisper,
Kim jesteś i dlaczegóż to tkwisz w mych myślach?
A.S.
Aeron Steward
Aeron Steward

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptySro 31 Gru 2014, 18:42

Znów sowa, znów przyleciała, i o dziwo znów z listem.

Cytat :
Stwierdziłbym raczej że uparcie przesiadujesz mi w głowie.
Nie krzywdzę nikogo bez powodów.
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie panno Whisper.
A.S.
Aeron Steward
Aeron Steward

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptySro 31 Gru 2014, 19:00

Sowa, list, standard.

Cytat :
A jak myślisz, mam powód byś się mnie obawiała?
Może powinnaś napisać co czujesz lub myślisz?
A.S.
Aeron Steward
Aeron Steward

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptySro 31 Gru 2014, 19:11

List napisany, wysłany, a teraz sowa przyleciała wraz z nim, niosąc odpowiedź Arcia.

Cytat :
Nie mylisz się.
Rusz głową panno Whisper. Ona nie jest tylko dla ozdoby.
Co myślisz o kimś?
A.S.
Aeron Steward
Aeron Steward

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPią 02 Sty 2015, 07:55

Sowa Arcia przyleciała po jakimś czasie niosąc ze sobą list, zawierający odpowiedź.

Cytat :
Nie ufam ludziom których nie znam.
I nie wiem czy Tobie mogę zaufać.
Czy warto?
Pamiętaj, nie wszystko złoto co się świeci.
A.S.
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPią 02 Sty 2015, 15:37

Niewielka sówka, należąca do dumnego hogwarckiego chowu, wylądowała na parapecie okna dormitorium Krukonek. Do nóżki miała przytwierdzony niewielki liścik, zaadresowany wyraźnie do Wandy Whisper. Pismo było dosyć schludne, chociaż zapewne daleko było mu do mistrzów kaligrafii.

Cytat :
Droga Wando,

Najprawdopodobniej jestem ostatnią osobą, od której byś spodziewała się jakiejkolwiek wiadomości. Z zaskoczeniem przyjąłem wiadomość, że ty i Gross niejako rozstaliście się (jeżeli można by zakładać, że w ogóle byliście razem). Nie powiem jednak, zawsze uważałem, że Gilgamesh jest ostatnią osobą, z którą powinnaś się spotykać.
Schodzę z tematu. Pamiętam jak kiedyś, w dosyć krótkiej rozmowie, wspomniałaś o tym, że chciałabyś zacząć rozwijać swoje zdolności poza lekcjami. W końcu aurorami zostają tylko najlepsi. Mam więc dla ciebie propozycję. Pytanie tylko, czy jesteś zainteresowana?
Fantek Waleczny. - Page 3 Podpis_zpsed76ed41
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPią 02 Sty 2015, 16:30

Gdy dostał odpowiedź, uśmiechnął się leniwie. Szybko odpisał na liścik, oddając go sówce, uprzednio oczywiście dając smakołyk, który znalazł w jednej z szuflad.

Cytat :
Droga Wando,

Plotki bywają okrutne. Mnie podejrzewano kiedyś o podkochiwanie się w Smoczycy. Okrutne, bo moje jedyne przewinienie to bycie bezczelnym gnojkiem. No ale cóż poradzić?

Jeżeli zaś chodzi o moją propozycję, mam w planach trochę łamania regulaminu. Może nawet zdarzy się, że i prawa. Chociaż nie wiem czy za poszerzanie wiedzy z zakresu zaklęć trafia się do Azkabanu. Może ty coś wiesz na ten temat?

Przez ostatnie pół roku wiele się dowiedziałem, ale mimo wszystko to za mało. Szukam więc kogoś kto razem ze mną by się poduczył z tego i owego. Nie powiem, od razu pomyślałem o tobie. I po cichu mam nadzieję, że się zgodzisz.

Fantek Waleczny. - Page 3 Podpis_zpsed76ed41

PS. Ładnie wyglądałaś dzisiaj w tej sukience.
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPią 02 Sty 2015, 18:55

Cytat :
Droga Wando,

Bez przesadyzmu. Uważam, że to nawet było zabawne. W końcu nie każdy Ślizgon dostąpił  zaszczytu by mieć okazję wyznać miłość Smoczycy i nie dostać szlabanu.

Oczywiście, że liczę na twoją pilność. Spotkajmy się w następny czwartek po obiedzie w opuszczonej klasie na II piętrze. Nie ubieraj sukienki (chyba, że chcesz ją stracić).

Fantek Waleczny. - Page 3 Podpis_zpsed76ed41

PS. Nie. Po prostu wyróżniałaś się w niej na obiedzie.
Charlie Allison
Charlie Allison

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyNie 04 Sty 2015, 20:16

Ramzes wleciał do dormitorium Wandy z radosnym pohukiwaniem, bo przed lotem Charlie nakarmiła go kilkoma kawałkami czekolady.
Cytat :
Wando!
Ściskam cię w wyobraźni za czekoladę. Jestem bardzo wdzięczna i z chęcią
kiedyś bym spróbowała tych Twoich słynnych pierników, wyślij mi
kiedyś kilka.
Struta? Hm, ktoś zauważył. Jednak to tajemnica,
więc uznajmy, że usycham z miłości do jakiegoś chłopaka.
A u Ciebie coś ciekawego się dzieje?
Ściskam,
Charlie.

Charlie Allison
Charlie Allison

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyNie 04 Sty 2015, 21:00

Cytat :
Wandziu,
A mi kiedykolwiek Pettigrew łaził po głowie? No, może kilka razy,
ale to szczegół. A czy teraz mnie zajmuje on? Hm, możliwe.
Chociaż mówiłam - tajemnica. Jeśli będziesz chciała się
dowiedzieć czegokolwiek - musisz wymyślić jakiś powód,
dlaczego mam Ci cokolwiek zdradzić. To mój warunek.
Hm, a mnie raczej nie interesuje posada Aurora, więc
nie chcę się nawet o nią starać. A o Wilsonie słyszałam
całkiem sporo, sama nie miałam okazji go spotkać.
Ciekawe, kto by się wcześniej zdenerwował - ja czy on?
A co do Gilgamesha, nie wydaje się być jakoś
wybitnym złem. Spotkałam go kilka razy.
Ściskam,
Charlie
P.S. Czekam z niecierpliwością na pierniki.

Charlie Allison
Charlie Allison

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyNie 04 Sty 2015, 21:59

Cytat :
Droga Wando!
Co widziałam w Peterze? Hm, szczerze? To wina Blacka. I pewnie reszty Huncwotów także. Chociaż to Syriusz najczęściej się w tym temacie odzywał. Więc ze skargami do niego, ja nic nie zrobiłam! Chociaż raczej masz rację, ja i Peter do kompletne inne charaktery. I tak by raczej nic z tego nie wyszło. Do tej pory żaden ciekawy adorator się nie znalazł, i choć często w moim towarzystwie obracają się faceci, są oni najczęściej w związku. Cóż, widocznie nie mam szczęścia. A kto aktualnie zawraca moją głowę? Podam kilka nazwisk, ty zgaduj. Nauczyciel wróżbiarstwa, Keegan Landon (tak, nauczyciel), Adam Allison (kochany braciak, a jak!), Dwayne Morison, Syriusz Black. Nie powiem, czy to na pewno któryś z nich, jednak możliwe.
Hm, z tym Wilsonem z chęcią bym porozmawiała. Założymy się, kto by pierwszy zaczął rzucać obelgami i przekleństwami? Muszę to kiedyś sprawdzić!
Całusy,
Charlie

Henry Lancaster
Henry Lancaster

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPon 05 Sty 2015, 09:57

Płomykówka Heńka usiadła na parapecie wieży Ravenclawu i nie odleciała dopóki nie otrzymała odpowiedniej dawki głaskań i drapań. Wredne bydle.

Cytat :
To taki trik, żeby własba miotła mnie nie uniosła? Jeśli chcesz utuczyć Hufflepuff i spowolnić ich w quidditchu potrzeba dziesięciu takich porcji.
Kłaniam się o najwspanialsza kobieto na świecie za te święte wypieki. Uważaj, bo naćpany korzennym smakiem tych cudów zacznę wyśpiewywać ballady miłosne pod wieża Ravenclawu.
Własna siostra powiedziała, że się zaokrągliłem.
Nie wyrobię się z postawianiem Tobie piw kremowych. Nie mogę się podnieść z łożka... Locomotor chyba tutaj nie pomoże.
Śniły mi się pierniki i twoje oczy.
Obficie-utuczony-prefekt-Puchonów

PS ślę puchońskie wyszczerze,
PS Absolutnie nie umiem śpiewać.
Charlie Allison
Charlie Allison

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPon 05 Sty 2015, 12:30

Sowa dostarczyła do Wandy list. Był on mocno pokreślony, a w rogu znalazł się nawet mały rysunek kwiatka.
Cytat :
Droga Wando!
Nie powiedziałam, że Peter mi się podobał. A Black z jakiegoś powodu chciał nas zeswatać. A Black ma ładne oczy nie dałby mi spokoju, gdybym powiedziała, że nie interesuje mnie Pettigrew.  Nie wiem, o co mu dokładniej chodziło. Będę musiała go o to podpytać i zabić, przy okazji.
A co do nauczyciela, to lubię facetów z długimi włosami i tatuaże też ma boskie.. Fakt, mamy różne gusta, jeśli chodzi o facetów. A dlaczego nie liczysz mojego brata? Może jest i brzydki, ale cóż, rodziny się nie wybiera.. Dwayne'a udało mi się poznać. Fakt, wydaje się fajnym chłopakiem. Ale błagam, nie baw się we swatkę. Ale jeśli już, okaż się lepsza od Blacka, i zrób to oryginalniej. Podrywasz Lancastera?! Kto by pomyślał, że u Puchonów tacy fajni faceci są. Relacjonuj mi, jak Ci z nim idzie. Chcę znać wszystkie szczegóły.
Na patronusa raczej się nie zapiszę, chociaż zobaczymy. Raczej będę się kręcić niedaleko Wielkiej Sali.
Ściskam,
Charlie
P.S. Tak wiem, ten list wygląda okropnie, dlatego narysowałam ci kwiatka, jako rekompensatę.

Henry Lancaster
Henry Lancaster

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 EmptyPon 05 Sty 2015, 13:00

Nero coraz chętniej kursowała z lochów do wieży. Nawet się nie buntowała, gdy Henry ją wybudził ze snu.

Cytat :
Są idealne! Niebo w gębie, objadłem się za wszystkie czasy. Gdyby nie dziura w głowie to bym się Tobie oświadczył za same pierniki. Nie wiem co Ty do nich dodajesz, ale są niesamowite. Już cały Hufflepuff trąbi o nich. Nie chwalę się, że je dostaję, bo zabraliby mi je...
Shaw raczej by poprał Twoje zabiegi wyeliminowania mnie ze sportu i to są najmilsze sposoby i możesz mnie eliminować już zawsze.
Nie wymieniaj "prac domowych" nadaremną. Boję się zajrzeć do tego stosu papierów. Naprawdę chcesz ballady miłosnej? Wando, na garbate gargulce,nie wiesz o co prosisz.
Odściskuję,
Utuczony Henry

PS Śpiewam gorzej. Potwierdzi to lusterko w moim pokoju w Devon i siedem obrazów. Masz coś na swój dowód?
Sponsored content

Fantek Waleczny. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 3 Empty

 

Fantek Waleczny.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-