IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Fantek Waleczny.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPią 17 Lip 2015, 18:18

Sówka wylądowała na oknie dormitorium i wiatr zatrzepotał złowieszczo, o ile można to było w ten sposób nazwać. Anonim. Bardzo miły anonim na ładnej, prawdopodobnie drogiej papeterii, napisany równie drogim piórem i atramentem przypominającym zielony długopis żelowy.

Cytat :
Na górze róże,
Na dole bzy,
Idź lepiej na mecz,
Pierniczków napiecz też.

Gall Anonim.
Chantal Lacroix
Chantal Lacroix

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPią 17 Lip 2015, 22:11

Nota od nauczycielki była krótka i rzeczowa.

Cytat :
Proszę zjawić się w starej klasie eliksirów jutro o godzinie dziewiątej wieczór.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPią 17 Lip 2015, 22:50

Nawet do Riaana doszły smutne wieści. Z wielkim opóźnieniem, ponieważ zawsze puszczał plotki mimo uszu, ale w końcu w swoim wielkim społecznym nieogarnięciu zrozumiał, że należałoby coś zrobić z tą wiedzą. Dlatego, do dormitorium Krukonów wpadła biała płomykówka i hukając wesoło upuściła na łóżko Wandy malutką kopertę. Grasuil zawrócił i szybko zniknął.

Cytat :
Tak jak wtedy w bibliotece, tak i teraz i już zawsze. Możesz na mnie liczyć.
RVVDS
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyNie 19 Lip 2015, 16:21

Sowa doniosła jeszcze trzy butelki różnych gatunków piwa Gallagherów i tak uczyniwszy, padła bez życia. W każdym razie nie była chętna do odlotu jeszcze przez dwadzieścia następnych minut i siedziała naburmuszona na oparciu łóżka, podskubując Wandzie włosy i spoglądając łakomie na jej śniadanie.

Cytat :
Dlatego reszta czeka na ciebie u mnie. Nie myślisz chyba, że ten opierzony wypłosz wszystko uniesie?

Tony

PS Pamiętaj, że mam wielką pałę. Do bicia.
PS2 W sensie jestem pałkarzem.
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPon 20 Lip 2015, 00:29

Tym razem sowa nie miała już ze sobą żadnej paczki, tylko zwinięty w rulon fragment pergaminu zapisany nieco niestarannym, ale w miarę czytelnym pismem. Sam ton wypowiedzi również zmienił się odrobinę.

Cytat :
Wanda,
Jeśli mamy zbankrutować przez czyjś pociąg do alkoholu, z pewnością nie twój.
Nie jesteś mi nic winna. Jakby co, wiesz gdzie mnie szukać.

Tony

PS Wypoleruję ją na wszelki wypadek.
Redaktor
Redaktor

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPon 20 Lip 2015, 21:45

Cytat :
Biała mała sówka zrzuciła biały rulonik wprost na głowę adresata. Okazało się, że Redakcja wydała następny numer "Lustra". Magazyn pachniał/cuchnął mocnymi perfumami różanymi.
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPią 24 Lip 2015, 22:56

Sowa przybyła bladym świtem, niosą w dzióbku starannie zapakowaną kopertę. Nie obudziła jednak adresata, zostawiając przesyłkę na szafce nocnej i odlatując do kolejnego ucznia. Miała jeszcze parę innych listów do rozdania.

Cytat :
Witam Młodzi Seminarzyści,
W dniu dzisiejszym sporządziłem listę osób, które zostały wybrane jako Jednostki Specjalne. Będziecie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przeze mnie i moją prześliczną asystentkę. Porozmawiamy sobie o różnych sprawach i na pewno wzmocnimy więzi między nami.
Klub nosi nazwę Seminarium i jesteście od dzisiaj jego pełnoprawnymi członkami.
Zapewniam mnóstwo słodyczy, dobrego jedzenia i picia.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

Sebastian Machiavelli

P.S
Przypominam o referacie na 15 stóp na temat Run Celtyckich, którego termin wypadał pięć dni temu.
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPią 31 Lip 2015, 16:39



Nie trzeba chyba mówić, że w niedzielę o tej porze Tony spał jeszcze w najlepsze i przewracał się dopiero na drugi bok, korzystając z tej nieczęstej okoliczności, że nie wymaga się od niego zrywania z samego rana na zajęcia. Mruknął coś niewyraźnie, gdy szpony sowy wczepiły się w jego włosy, machnął dłonią w nieskoordynowanym kierunku, a potem wymacał niebieską kartkę pachnącą lekko, acz przyjemnie wanilią. Czytał z powiekami ciężkimi jeszcze od snu, ziewając niedyskretnie, zaśmiał się jednak, gdy wreszcie dotarła do niego treść.

Cytat :
Nic mi o tym nie wiadomo. Nic a nic.

Tony

PS A co, kiepski profil?
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyPon 10 Sie 2015, 16:26

Cytat :
Wandziu!
Razem z Felixem byliśmy ostatnio na zakupach i znaleźliśmy cudowną maskotkę. Feli wie jak bardzo go lubisz, więc uznał, że warto Ci go podarować.
Pozdrawiam,
Luc.
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptySro 12 Sie 2015, 15:27

Co bardziej spostrzegawczy dostrzegli tego, pomeczowego popołudnia niepokojąco wzmożony ruch powietrzny. Wszelakiej maści sowy i sóweczki, parami opuszczając swe wygrzane legowiska, zacięcie wykonywały narzucone im zadanie, niespecjalnie nawet męcząc adresatów w niemej prośbie o nagrodę za przebytą trasę. Krukonka słono zapłaciła za priorytetowe dostarczenie wiadomości. Anonimowych.

Cytat :
Wando!

Ciastka, weź ciastka.
Trzeba będzie jakoś posilić krukońskie, wielkie umysły przed burzą mózgów. No i ludzie mogą być smutni. Krążą plotki, że smutki można zajeść. Nie wiem, nie próbowałam próbowaŁEM. Eh, nieistotne. I tak znasz moje pismo.

Daję dwie godziny pomeczowego czasu wolnego.
Dwie godziny od teraz w Pokoju Wspólnym Krukońskiej Braci.

Obecność obowiązkowa.
Redaktor
Redaktor

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyNie 23 Sie 2015, 17:33

Rych, tyk, łubudu. Na biurku wylądował gorący, poranny Prorok codzienny. Oj, działo się! Klik
Gość
avatar

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptySro 26 Sie 2015, 20:15

Panna Wanda przyszła spać, a tu na jej łóżku leżał pakuneczek. Nieduży, wprawnie zapakowany, z tekstem w nieznanym Pannie Whisper języku, pełnym dziwnych zawijasów przy l, pod e i a również. W środku była prawdziwa, pachnąca czekolada, gorzka, ale z rodzynkami.
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyNie 30 Sie 2015, 19:29

Cytat :
Wandziu.

Wróciłam do Hogwartu.
Wróciłam do Hogwartu bez Dwayne'a.
Przegapiłam swoje własne urodziny. Siedemnaste!
Przegapiłam cały miesiąc Hogwartu.
Rodzice odcięli mi przypływ kieszonkowego.
Rodzice dowiedzieli się o dementorach i o "demencji" Dumbledore'a.
Uciekłam z domu do Hogwartu.

Ratuj,
Jo
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyNie 30 Sie 2015, 19:44

Ćwir Ćwir! Przybyła sowa! Nie byle jaka bo od Dyrektora! A w kopercie, niespodzianka!

Tutaj! :
Ben Watts
Ben Watts

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 EmptyCzw 03 Wrz 2015, 15:38

Nieduży zwitek pergaminu został dostarczony Wandzie późnym wieczorem, kilka chwil zanim położyła się spać. Płomykówka siedząca za oknem dziewczęcego dormitorium skrzeknęła, jakby przemówił przez nią sam szatan, by ktoś łaskawie wpuścił ją do środka.

Cytat :
Niebieski Strażniku Ładu i Porządku nr 2,

Gratuluję odznaki, noś ją z dumą, poleruj co noc i strofuj małolatów ile wlezie tylko uważaj, żeby nie wrzucili cię do schowka na miotły, to się dziwnie kończy.
A tak całkiem serio, po prostu miło mieć cię na pokładzie.

Niebieski Strażnik Ładu i Porządku nr 1

B. Watts
Sponsored content

Fantek Waleczny. - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Fantek Waleczny.   Fantek Waleczny. - Page 12 Empty

 

Fantek Waleczny.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-