IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wanda Whisper.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Gość
avatar

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyNie 27 Gru 2015, 22:20

Powstałem z martwych, szukaj mi dziewczyny!!!!1111oneoneone
Gość
avatar

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptySob 09 Sty 2016, 01:30

Dzielimy dormitorium, chodzimy do tej samej klasy, więc musimy się znać.

Jakiś neutral/pozytyw najlepiej. :D Jeśli uprzesz się na negatyw to coś wymyślę.

A co do pozytywów to raczej skłaniałabym się w stronę wybranego zawodu. Wiem, że Wanda raczej się nie ujawnia, jednak Allison to typ obserwatorki, więc mogła zrozumieć, że Twojej Krukonce zależy na zostaniu aurorem. Mogłaby do niej kiedyś podejść, zacząć rozmowę i się otworzyć, podzielić swoimi informacjami na temat tego zawodu(ojciec). Takie tam. :D
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyCzw 28 Sty 2016, 22:11

Cześć <3 Przyszłam ustalić co mogłoby się zmienić w relacjach Wandzia-Yumi.

Widzę to w ten sposób, że Wanda żywi urazę do Yumi za wyjechanie bez słowa. Wcześniej się miały dobre relacje, nawet bardzo dobre (przed erą z Carrowem) i Wanda była pewna, że dowie się dlaczego Yu odeszła z dnia na dzień. Teraz, gdy Yu wróci, Wandzia może być na nią trochę obrażona, zaś Yu by próbowała to delikatnie naprawić. Nie do końca wyzdrowiała, nie do końca wszystko jest w porządku aczkolwiek jest na dobrej drodze do odzyskania chęci do egzystencji na świecie.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyCzw 28 Sty 2016, 22:56

Bardzo mi pasuje. Może czuć do niej urazę i być odrobinę niezadowoloną, że stało się jak stało, ale długo się na nią gniewać nie będzie!
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyPią 29 Sty 2016, 06:25

Możesz zostać prawną opiekunką jej włosów :3
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyWto 12 Cze 2018, 17:21

Podbijam, bo mogę.
Nessy Temple
Nessy Temple

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyWto 12 Cze 2018, 18:51

dobry panno Whisper, co my z sobą będziemy mieć?
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptySro 13 Cze 2018, 09:33

Twoja pannica lubi eliksiry - podobnie jak Wanda. Są z jednego roku, z jednego domu. Pewnie przewijają się gdzieś nieustannie.
Nessa to chyba taka kokietka, ładna laska, która dba o swój wygląd - mogą się tolerować; Wanda na pewno zwraca na nią uwagę i uważa ją za dobrego słuchacza. Co będzie dalej? ;>
Nessy Temple
Nessy Temple

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptySro 13 Cze 2018, 22:21

daj mnie plotków, Nessy lubi w plotki, daj mnie dobre smaczki, to obsypie cię w sumie nie wiem czym, ale może myć zabawnie ;)
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 EmptyCzw 14 Cze 2018, 11:45

Dam Ci więc plotki i pierniczkowe szczęście. <3
Sponsored content

Wanda Whisper. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Wanda Whisper.   Wanda Whisper. - Page 6 Empty

 

Wanda Whisper.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» Wanda Lorna Whisper.
» Czas i Wanda leczy rany
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-