IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sekretarka Wąchacza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Syriusz Black
Syriusz Black

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptySob 08 Mar 2014, 13:11

Kapusta mu umarła (to była sowa), więc obecnie listy zanosi sowa szkolna, jeśli jakąś Łapa złapie, bo nie zawsze mu się udaje.

Sekretarka Wąchacza 4OUngzf
Dorcas Meadowes
Dorcas Meadowes

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptySob 08 Mar 2014, 13:14

Szkolna sowa, która najpierw kazała siebie ganiać po całym dormitorium, w końcu dała się złapać i pozwoliła w swej łaskawości odczepić od nóżki zwinięty w rulon pergamin. Szkic, który znajdował się na solidnej kartce papieru, odzwierciedlał osobę Łapy w nieco artystycznej wizji. Brak podpisu i jakiejkolwiek wiadomości dołączonej do rysunku uniemożliwiało zidentyfikowanie nadawcy.
James Potter
James Potter

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyWto 06 Maj 2014, 15:56

Moje nieustraszone lwiątka! To znaczy dzielne lwy oraz lwice!
W związku ze zbliżającą się, decydującą rozgrywką ze Ślizgonami, zarządzam małe zgrupowanie jeszcze dzisiaj, przed kolacją, w naszej tajnej szatni. Kto będzie głodny (tak Black, ten dopisek jest do Ciebie kierowany!) lepiej niech zabierze ze sobą zawczasu jakieś kanapki.
Oczywiście chcę was widzieć wszystkich i nie przyjmuje do wiadomości wymówek!

Rogacz


(Reasumując - zapraszam do szybkiej, dynamicznej fabuły w szatni Gryffindoru. Czasu mamy niewiele, gdyż musimy się wyrobić do tej soboty, tak więc liczę na waszą obecność i w miarę aktywne uczestnictwo. W celu wzięcia udziału w zgrupowaniu nie trzeba kończyć obecnych rozgrywek, obowiązuje jednorazowa bilokacja za zgodą mistrzyni gry)
Charlie Allison
Charlie Allison

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyWto 27 Maj 2014, 18:57

Płomykówka zgrabnie (no, prawie. Widocznie sowa dostała coś po właścicielce) usiadła na ramieniu Syriusza. Wyciągnęła do niego nóżkę, na której był krótki, napisany brzydkim pismem list.
Cytat :
Kozo Black,
Potwierdzić, że przyjdę, nie potwierdzę. Ale się chociaż postaram.

Allison

P.S. Strój galowy, czy takie stare, czarne jeansy się liczą?
Charlie Allison
Charlie Allison

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyWto 27 Maj 2014, 22:45

Cytat :
Skoro tak bardzo chcesz, to potwierdzam swe przybycie. Taniec może być, tylko błagam, bez alkoholu! Nigdy więcej czegoś takiego! Sukienka? I jeszcze jakie wymagania?

Charlotte

P.S. Tak, użyłam swego pełnego imienia, bądź zaszczycony. Ale cicho, nikt nie może wiedzieć, że mam tak na imię.
Gość
avatar

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyCzw 26 Cze 2014, 21:34

Harley skakała sobie z nóżki na nóżkę, podśpiewując jeden z numerów Upiornych Wyjców. I pomyśleć, że mieli przyjechać do Hogsmeade! Kiedy tylko o tym usłyszała, bardzo ochoczo postanowiła pomóc Madame Rosmertcie i Henry'emu w rozdawaniu ulotek. Tak więc skakała, śpiewała i wciskała ulotki każdemu kto przechodził obok, przy okazji gubiąc parę za sobą przy każdym podskoku. Uroczy ślad z okruszków. niektóre z ulotek wieszała również na ścianach, uważając czy nigdzie nie pałęta się woźny lub pani Norris.


UPIORNE WYJCE
W HOGSMADE


Sekretarka Wąchacza Blog_cu_4820389_7406712_tr_81d9f697daf7b9c800bc3dfaf44d5f72


Uwaga ludzie! Frank Lemarchal, wokalista i lider zespołu Upiorni Wyjce, we wczorajszym wydaniu Czarownicy powiadomił swoich licznych fanów o nadchodzącym koncercie w Hogsmade. Odbędzie się on 10 lipca 1977 roku, niedaleko Wrzeszczącej Chaty.

Sekretarka Wąchacza Tumblr_m6x3uiuK5u1r4aal4o1_r1_500


Mało tego! James Backerman, sławny gitarzysta zapowiedział, że do wygrania będą ekstra koszulki Upiornych Wyjców. Jest to główna nagroda przewidziana za najlepiej wykonany jego ulubiony utwór pt "This is the night". Koszule są unikalne, niedostępne w żadnym sklepie, tylko podczas koncertu w Hogsmade. Nie możecie tego przegapić!
Sekretarka Wąchacza 85220096968037956551_zps697d1a3a


Koszt biletu wynosi tylko 40 galeonów, zaś miejsca VIP i w  Loży Honorowej (tuż obok naszego zaproszonego Ministra Magii) 80 galeonów. Połowa środków zostanie przekazana na akcje charytatywne, które mają na celu pomoc osobom poszkodowanym przez działalność Śmierciożerców.
Sekretarka Wąchacza H..


Bilety można nabyć u wspaniałej Madame Rosmerty, która wyjątkowo zgodziła się prowadzić punkt sprzedaży od godziny 10:00 do 21:00 w "Trzech Miotłach" od poniedziałku do soboty. Za kupno pierwszych dziesięciu biletów, zobowiązała się podarować po jednym piwie kremowym, a więc nie zwlekajcie! Liczba biletów jest ograniczona!
Sekretarka Wąchacza Images?q=tbn:ANd9GcQ-Zx0dibqsDQvJnaxgFzGiRP-d278Q8lxcQW8ZNIgi1SHp0J-_
Pani Norris
Pani Norris

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyNie 26 Paź 2014, 20:49

Sekretarka Wąchacza Tako
Cytat :
Dyrekcja Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart serdecznie informuje o nadchodzącym roku szkolnym 1977/1978! W związku z tym ważnym wydarzeniem, pracownik placówki Argus Filch zobowiązał się rozesłać Wszystkim uczniom i nauczycielom oto tę broszurkę z najważniejszymi informacjami.

Noworocznym poleca się nauczenie się na pamięć panujących Zasad:

-> Lista Rzeczy Zakazanych z dnia 12.12.1933*
-> Regulamin Szkolny z dnia 12.01.1911

Niniejszym pan Argus Filch ma zaszczyt ogłosić o zbliżających się zajęciach WDŻ, Wychowanie do Życia w Społeczeństwie Czarodziejów! **
Odbywać się one będą 2 razy w tygodniu w gabinecie Szkolnego Woźnego.
Swoje kandydatury można zgłaszać już dziś! Wystarczy wysłać sowę zwrotną do Hogwartu, a na pewno trafisz na listę chętnych i zainteresowanych! Zajęcia te są całkowicie darmowe, a więc Zapraszamy!

Pan Filch również uprzedza o przestrzeganiu ww. zasad i regulaminu szkolnego. Za lekceważenie i łamanie paragrafów grozi:
-> kara grzywny w postaci utraty punktów domu,
-> dożywotniego szlabanu, prac społecznych,
-> zawieszenia w prawach ucznia/nauczyciela,
-> odebraniu pozwolenia wycieczek do Hogsmade,
-> wydalenia ze szkoły,
-> a nawet powiadomienia rodziców o przestępstwie!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zarząd Główny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Grono Pedagogiczne Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Prezes Ministerstwa Magii Wydział Dyscyplinarny Adolf Jehowy
Woźny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart Argus Filch
Kółko Weteranów Pierwszego Świata "Charłaczątka"
Oddział Intensywnego Wychowania św. Mung dr Sylv Kotos
Walterus Havocus & Łajatus Awanturniks s.p.o.o.
Pupil Straży Przybocznej Pani Norris.

* odnośnik po kliknięciu myszą/kotem/trolem górskim
** broszura WDŻ pojawi się we wrześniu 1977r
Rubeus Hagrid
Rubeus Hagrid

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptySro 12 Lis 2014, 20:05

Sowa William miała naprawdę wiele listów do rozdania. Hagrid postanowił zadbać o bezpieczeństwo uczniów, informując ich o pewnych rzeczach przed rozpoczęciem roku szkolnego.


Cytat :


UWAGA, ogłoszenia drobne i wielkie

W zwionsku z nachodzącym rokiem szkolnym 1977/78, postanowiłżym przypomnieć o paru sprawunkach, na które uczniaki winne zwrócić uwagę.

1. Żodnych nocnych wypraw do Zakazanego Lasu.
2. Dziennych równisz. Chyba, ży pod przywodnictwem psora, mojego pomocnika Dorina Whispira lub moim.
3. Zabronia się urządzania libacji alkoholowych na obrzeżach Zakazanego Lasu, o wnyntrzu Lasu już ni wspomnę.
4. Zabrania się karmienia magicznych stworzyń, które są pod opieką Hogwartu.
5. Żodnego wyrzuconia opakowań po słodyczoch na dziedzińcu, chrońcie pszyrode.
6. Wracojcie do Hogwartu bezpieczni.

Żym się stęsknioł, dzieciaki.

Sekretarka Wąchacza Smwho0v1yy9v
Strażnik Kluczy i Gajowy Hogwartu

p.s
Zgubiłżem piczontkę Hogwartu, mocie za to sówkę.
Gość
avatar

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyNie 08 Lut 2015, 01:55

Jako, że Artie obiecał Dziadkowi porozdawać trochę ulotek, chłopak wziął to sobie do serca. Z pakietem karteluszek udał się do Sowiej Wieży i porozsyłał kolejną falę magicznego spamu... Ahh... Kiedyś ktoś Artka przyuważy i dostanie czarodziejskiego mutka na to wszystko.

Sekretarka Wąchacza 2n8vipz
Tanja Everett
Tanja Everett

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptySro 08 Lip 2015, 23:42

Cytat :
Drogi Syriuszu,
Czy na ostatnim treningu przygrzało Ci słoneczko, że za mną tęsknisz? Dziwny wyraz Twoich uczuć, ale to miłe.
Cholera, wycwaniłeś się i nie mogę się wymigać pisząc, że mam akurat elki z Lacroix. No trudno. Skoro nalegasz.
Przyjdę.

P.S. Weź jakieś piwo chociaż.
James Potter
James Potter

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyPon 12 Lut 2018, 12:34

Cytat :
Ł.

We wtorek o 6 chce widzieć Twoje dupsko na boisku. Bez wymówek!

R.
Finn Gard
Finn Gard

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza EmptyPon 27 Sie 2018, 21:47

Cytat :
Syriuszu,

Człowieku, jak żyjesz? W jakim jesteś stanie po tych legendarnych i przeklętych eliksirach? Przepraszam, że zostawiłem Cię samego na polu walki, jednak myślę, że mielibyśmy dużo większe kłopoty, gdyby Filch nam tam zszedł. Był tego blisko... naprawdę. Mam wielką nadzieję, że sprałeś Gloma na kwaśne jabłko, a zębów musi szukać do tej pory. Chłopie, z ręką na sercu wsparłbym Cię w tym. Nie jestem zwolennikiem zbędnej przemocy jednak w tamtej sytuacji była jak najbardziej uzasadniona. Glom zamienił się chyba mózgiem z gumochłonem, tak sądzę, bo inaczej nie da się wyjaśnić jego zachowania. Mój puchoński instynkt zwyciężył, dowlokłem Filcha na pierwsze piętro. Proszę nie pytaj jak mi poszło, bo będę musiał napisać prawdę, a jest mi zwyczajnie wstyd. Ogólnie rzecz biorąc wylądowałem w łóżku na bite dwa dni z powodu kontaktu z woźnym.
Widziałeś na tablicy wspólnej ocenę z eliksirów? Dostaliśmy Zadowalający - ale powiedz mi jak to możliwe, skoro ta menda-Glom wylał nasz eliksir? Jak Smoczyca na to zareagowała? Spodziewałem się listu ze szlabanem, a dostałem punkty dla Huffelpuffu za całą lekcję. Nie byłem zbyt kumaty w ciągu tych dwóch dni więc nie wiem co się działo dalej. Musimy wyskoczyć kiedyś na piwo.

Pozdrowionka,
Finn
Sponsored content

Sekretarka Wąchacza Empty
PisanieTemat: Re: Sekretarka Wąchacza   Sekretarka Wąchacza Empty

 

Sekretarka Wąchacza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-