IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Event hardcorowy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Czy wysłałbyś którąś ze swoich postaci na event z wysokim poziomem trudności i wysokim współczynnikiem zagrożenia zdrowia lub życia?
Tak
Event hardcorowy. Vote_lcap64%Event hardcorowy. Vote_rcap
 64% [ 7 ]
Nie
Event hardcorowy. Vote_lcap36%Event hardcorowy. Vote_rcap
 36% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 11
 
Poll closed

AutorWiadomość
Marcus Glom
Marcus Glom

Event hardcorowy. Empty
PisanieTemat: Event hardcorowy.   Event hardcorowy. EmptySob 22 Wrz 2018, 19:59

Witam moje kartofelki. Z racji że dostałem MG wpadł mi do głowy pewien pomysł, jednakże muszę zobaczyć jak się do tego odnosicie. Otóż mam w planach event (dosłownie dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na płeć, rasę, status krwi czy wiek), jednakże jest coś czym będzie się różnił. Otóż byłby to event z wysokim stopniem zagrożenia zdrowia czy też - w przypadku ekstremalnej głupoty i popełniania licznych, bezsensownych błędów - życia postaci. Sesja na której naprawdę trzeba ruszyć głową żeby wyjść bez szwanku (no i mieć szczęście w kościach, nie oszukujmy się, kości są ważne czy coś). Taka na której za błędy płaci się cierpieniem postaci, bliznami i licznymi uszkodzeniami, z wysokim poziomem trudności (i pewnie kozackimi nagrodami, planuję coś z rozmachem).
I tutaj się właśnie pojawia pytanie. Biorąc pod uwagę, że wasze piękne, nieskażone bólem czy krzywdą postacie mogą ucierpieć mniej, bardziej lub naprawdę porządnie, czy ktoś w ogóle byłby zainteresowany takim eventem w wydaniu bardziej hardcorowym? Proszę ładnie mi tu się wypowiadać w ankiecie - naturalnie jak nie będzie chętnych, to pomysłu nie było.

Oczywiście event nie miałby się odbywać w tej chwili czy już jutro, żeby nie było wątpliwości. To pytanie bardziej o samą w sobie opinię, nie zapowiedź eventu który odbędzie się już, teraz, zaraz.
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Event hardcorowy. Empty
PisanieTemat: Re: Event hardcorowy.   Event hardcorowy. EmptyNie 23 Wrz 2018, 13:28

Przemyślałam sprawę i czuję, że muszę poruszyć pewną kwestię, która jak mniemam Grosiu, nie jest Ci obca. Mianowicie...

...czy możesz rozważyć ewentualną ewakuację dla kompletnych kostkowych przegrywów? XD

Mam na myśli, że mimo dobrze przemyślanych akcji, kostki będą tak tragiczne, że w zasadzie zgon albo warzywniak. Czy jakaś taryfa ulgowa dla ludzi nie mających szczęścia do gier losowych jest przewidziana?
Marcus Glom
Marcus Glom

Event hardcorowy. Empty
PisanieTemat: Re: Event hardcorowy.   Event hardcorowy. EmptyNie 23 Wrz 2018, 15:27

Otóż jak słusznie zauważyłaś, nie jest mi to obce, bowiem sam jestem kostkowym przegrywem. Tak, przewidziałem. Uważam że nikt nie powinien nadmiernie ucierpieć tylko dlatego że ma pecha w kościach, dlatego też jeśli ktoś będzie cierpiał nie ze względu na swoje złe decyzje a tylko i wyłącznie przez rzuty, to będzie miał nazwijmy to taryfę ulgową.
Michael Howard
Michael Howard

Event hardcorowy. Empty
PisanieTemat: Re: Event hardcorowy.   Event hardcorowy. EmptyWto 25 Wrz 2018, 14:49

Od razu zamawiam sobie miejsce w tym evencie :D
Z chęcią wezmę w nim udział ;)
Popieram pomysł!
Sponsored content

Event hardcorowy. Empty
PisanieTemat: Re: Event hardcorowy.   Event hardcorowy. Empty

 

Event hardcorowy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Opuszczony dom [event]
» Wielka loteria [event]
» Szczęśliwa plansza [EVENT]
» Unikatowy podręcznik [mini-event]
» Pogrzeb Evana Rosiera – event

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Obwieszczenia administracyjne
 :: PPP
-