IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 P. Flitwick

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filius Flitwick
Filius Flitwick

P. Flitwick Empty
PisanieTemat: P. Flitwick   P. Flitwick EmptyWto 28 Sie 2018, 20:41

Cytat :
P. Flitwick Tumblr_ol1tlzwD291w5pcogo2_r2_540

Zapraszam serdecznie kochanych uczniów i rzecz jasna inne stworki zwane również nauczycielami :) Do swojej kandydatury proszę dodać chociaż jedno zdanie! Polecam zapoznać się z ciekawostkami w KP - naprawdę profesorek to cny człenio. Mały, ale o bardzo pojemnym i ciepłym sercu.


Feliks Konieczny - uczeń uzdolniony muzycznie, jednak z nauką szkolnych przedmiotów idzie mu dosyć kiepsko. Profesor jest zaniepokojony brakiem postępów w jego nauce. Odkąd go zna próbuje go zmotywować do intensywnej nauki nie tylko Zaklęć i Uroków, ale i innych przedmiotów. Podsuwa mu broszury z różnymi propozycjami korepetycji, sam oferuje dodatkową godzinę zajęć po lekcjach, tylko dla niego. Zadaje mu znacznie więcej prac domowych, aby podciągnął się chociaż z teorii. Często wzywa go do gabinetu na rozmowy dotyczące jego niskich ocen, które rzutują na świadectwie. Profesor jest nim zaniepokojony, choć docenia szczerze jego obecność podczas występów chóru.

Nessie Temple - uczennica przeciętna z Zaklęć i Uroków. Nie sprawia problemów wychowawczych, koncentruje się na wykonywanym zadaniu. Do niej zazwyczaj kieruje prośbę o poprawne rozłożenie poduszek w sali lekcyjnej, gdy przystępują do praktyki. Panna Temple wie, że poduszkę kładzie się również w kącie klasy na wypadek niespodziewanych efektów zaklęć odrzucających/paraliżujących. Gdy Neesie jest w centrum niefortunnych wydarzeń - na przykład w obecności stresujących dlań zwierząt - profesor zawsze udaje się do niej osobiście i pyta o samopoczucie. Interesuje się jej stanem i jeśli może, ofiarowuje jej słowa pocieszenia.Ostatnio zmieniony przez Filius Flitwick dnia Wto 28 Sie 2018, 21:30, w całości zmieniany 3 razy
Feliks Konieczny
Feliks Konieczny

P. Flitwick Empty
PisanieTemat: Re: P. Flitwick   P. Flitwick EmptyWto 28 Sie 2018, 21:06

dzień dobry, przyprowadzam panu panicza Feliksa, który jest zmorą każdego nauczyciela. Magiczne beztalencie, któremu często mylą się zaklęcia, a nawet jak już jakieś jakimś cudem wypowie poprawnie, to często nic się nie dzieje albo różdżka zaczyna go samego atakować. Wytykany palcami i wyśmiewany przez innych uczniów przez swoje ekscentryczne zachowanie, nie uznawanie higieny za zbyt istotny element życia, żyjący głownie muzyką. Geniusz, który w młodym wieku opanował już kilka instrumentów, nadający się do pańskiego chóru na stanowisko akompaniatora. Młode zagubione dziecko o wąskim gronie znajomych, nie odnajdujące się w świecie do którego został wrzucony, prawie siłą. - coś dla niego bym chciała


no i Neska. Panna Krukonka konkurująca o tytuł najładniejszej krukonki, na pozór głupiutkie dziewczę, któremu tylko romanse i plotki w głowie. Panna kameleon, która dostosowuje się do każdej zastanej sytuacji, będzie się uśmiechać kiedy trzeba, bronić słabszych albo milczeć, zależy co w danej chwili przyniesie jej większe korzyści. Uczennica raczej przeciętna, chociaż z powodu tego, że jest słuchowcem, profesor może ujrzeć w niej najbardziej zaciętego słuchacza ze wszystkich będących na sali.
Filius Flitwick
Filius Flitwick

P. Flitwick Empty
PisanieTemat: Re: P. Flitwick   P. Flitwick EmptyWto 28 Sie 2018, 21:17

Paniczu Konieczny.

Sądząc po opisie, Feliks zaniedbuje naukę na rzecz muzyki, tak? Jako opiekun Ravenclawu profesor musiałby przeprowadzać z nim rozmowy na ten temat. W przyszłym roku Feliks ma Owutemy, a jego stopnie są podejrzanie niskie. Filius podczas tych rozmów próbuje zachęcić ucznia do częstszej nauki zaklęć, ale również i innych przedmiotów. Stara się go zmotywować do działania i nie poddawania się po porażce. Często wzywa go do swojego gabinetu właśnie w tej sprawie. Jeśli Feliks opiera się, profesor zmuszony będzie powziąć pewne kroki w stosunku do ograniczenia jego rozwoju muzycznego na czas poprawy ocen semestralnych. Wykazuje się w stosunku do niego cierpliwością, jednak napływają do nauczyciela informacje z kadry pedagogicznej o miernych postępach Feliksa. Zadaje mu więcej prac domowych, aby podciągnął się chociaż w teorii.
Bardzo docenia obecność Koniecznego na próbach chóru. Ofiarowuje mu punkty do domu za przygrywanie do szkolnych uroczystości.

Panno Nessie.

Docenia jej skupiony wzrok na zajęciach Zaklęć. To ją zawsze prosi o rozłożenie w klasie poduszek na podłodze, gdy ćwiczymy zaklęcia odrzucające/popychające/paraliżujące. To taki mały nawyk, całkowicie nieszkodliwy.

Jako jego podopieczna - nie sprawia kłopotów wychowawczych, za co ją pochwala, bowiem jest nauczycielem, który zwraca uwagę na uczniów nawet wtedy, gdy nie broją. Zaniepokoił się jej wypadkiem na lekcji łączonej i udał się do niej osobiście (na przykład na korytarzu) z zapytaniem o samopoczucie i zdrowie.
Sponsored content

P. Flitwick Empty
PisanieTemat: Re: P. Flitwick   P. Flitwick Empty

 

P. Flitwick

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Relacje
-