IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Norma

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Connor Campbell
Connor Campbell

Norma Empty
PisanieTemat: Norma   Norma EmptySro 22 Sie 2018, 18:40

Norma 2gucpdd

Ta typowo kanadyjska sowa ma zaszczyt nosić prawdziwe imię Marilyn Monroe, gdyż posiada tyle samo gracji co hollywoodzka gwiazda lat 50. i 60. Jest przesłodką, kochaną i lojalną sówką, pomimo tego, iż jej upierzenie może sprawiać nieprzychylne wrażenie.
Castiel Horn
Castiel Horn

Norma Empty
PisanieTemat: Re: Norma   Norma EmptyCzw 23 Sie 2018, 19:51

Cytat :
C, masz jeszcze ten rabat na skrzacie wino z Hogsmade? Odstąp mi go, jakoś sobie to odbijesz w przyszłości.
Castiel
Castiel Horn
Castiel Horn

Norma Empty
PisanieTemat: Re: Norma   Norma EmptyCzw 23 Sie 2018, 21:03

Cytat :
Zamierzam upijać się do nieprzytomności co sobota do końca roku szkolnego. To niestety kosztuje. Przemycę do dormitorium co nieco.
Castiel
Castiel Horn
Castiel Horn

Norma Empty
PisanieTemat: Re: Norma   Norma EmptyPon 24 Wrz 2018, 21:13

Odpowiedź pisaną ręką Castiela, Conus dostał jakieś osiemnaście godzin później. Napisane ołówkiem. Widać, że przyciskał go bardzo mocno do kartki. Napisane krzywo i niedbale, ale jako tako czytelnie.

Cytat :
KURWA. Pierdolić to, przez prawie całą dobę nie wiedziałem co się z Tobą stało, stary dziadzie. Cały jesteś? Skoro nie ma Cię w skrzydle to znaczy, że tak. Mam nadzieję, bo szlag mnie trafi. Widziałeś Alecto?

Idę sczeznąć. Mam dość.
Dzięki, że napisałeś. Co za ulga, stary. Co za ulga.

H.nie pytaj co tu

Mikhail Asen
Mikhail Asen

Norma Empty
PisanieTemat: Re: Norma   Norma EmptyPon 24 Wrz 2018, 22:59

Kiedy tylko Mikhail otworzył oczy od razu dostrzegł na stoliku liścik, a kiedy zobaczył kto jest nadawcą momentalnie odetchnął z ulgą. Jak to dobrze, Connorowi nic się nie stało... Naprawdę szkoda, że Castiel nie miał tyle szczęścia.

Cytat :

Nic nam nie jest. Ja jestem cały i zdrowy a Castiel tylko zdrowy, bo już nie do końca cały...
Pogadamy jak wyjdę, Pomfrey kazała mi tu leżeć, ale zasnąłem na chwilę i już mi się nie chce.
Kurwa co tam się działo! Nie mogłem Cię zlokalizować, wszystko przez ten dym. Mam szczęście, że Cas mnie znalazł, bo pewnie nic by ze mnie nie było.
Przed chwilą przynieśli tu Andreson. Masakra. Nie wiem, co się jej stało, ale uzdrowiciel nieźle się spocił, żeby ją poskładać.
Jak Cas się obudzi to pewnie też do Ciebie napisze. Ja spróbuję dalej się zdrzemnąć, bo łeb mi pęka.

Misza.

Castiel Horn
Castiel Horn

Norma Empty
PisanieTemat: Re: Norma   Norma EmptyWto 25 Wrz 2018, 06:38

Cytat :
Byłem nieprzytomny przez całą noc i pół dnia. Sorry. Ja nie jestem w stanie Misza dostał w głowę, ale chyba wyjdzie z tego, nie wiem, Pomfrey nawet mnie nie chce nic powiedzieć, a większość dnia śpię to i do samego Miszy doczłapać nie mogę.
Zaatakował mnie Śmierciożerca zanim zdołałem Ciebie zlokalizować. Ten pojeb nie chciał mnie żywcem wypuścić... podpaliłem go, no ale cenę za to zapłaciłem. Ja nie mam..KLEKS Nie jestem w stanie o tym pisać, ale co nie zabije to wzmocni.
W skrzydle jest chaos, wszystko pozasłaniane parawanami. Flitwick się rozszczepił, gdy przynosił dwie dziewczyny.

CZY WIESZ CO SIĘ DZIEJE Z ALECTO? Mam złe przeczucia, bardzo złe.
Małe blizny są podobno seksowne i dziewczyny na to lecą. Dobrze, że nie zostałeś. Wierz mi, miałeś szczęście.
H.
Sponsored content

Norma Empty
PisanieTemat: Re: Norma   Norma Empty

 

Norma

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-