IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Do You Want to Build a Snowman?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lucas Salvage
Lucas Salvage

Do You Want to Build a Snowman? Empty
PisanieTemat: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 18:48

Do You Want to Build a Snowman? RIy7GsK
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 22:43

Kiedyś mieliśmy jakieś tam relacje :D A teraz się coś znajdzie? :D
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 22:45

Totalnie nie pamiętam, co mieliśmy, ale... jasne, że się znajdzie :>
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 22:47

A masz może jakiś ciekawy pomysł? :D
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 22:49

To zależy, w którą stronę mam kombinować, bo jestem człowiekiem otwartym na wszelkie propozycje :3
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 22:52

W sumie ona ładna, on przystojny więc może jakiś mały ship zrobić? :) Niekoniecznie z happy endem :D
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPon 30 Kwi 2018, 22:55

Kocham wszelkiego rodzaju drameczki, więc im ich więcej, tym znacznie lepiej :> A że ładna jest, to nie ukrywam ;>
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyWto 01 Maj 2018, 00:27

A masz jakąś konkretną dramke dla nich? :3
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptySro 02 Maj 2018, 23:09

Zawsze może pojawić się ktoś trzeci, więc co tuż samo w sobie byłoby dramą! xD A tak to raczej w trakcie pisania zazwyczaj wymyślam, bo z doświadczenia wiem, że takie ostre planowanie nie wychodzi!
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptySro 02 Maj 2018, 23:36

To zróbmy może luźną znajomość, a jak kiedyś będzie możliwość rozegrania to wtedy zobaczymy co i jak ;D
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptySro 02 Maj 2018, 23:42

No jak tam wolisz, może być i luźna znajomość xD
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyPią 04 Maj 2018, 00:22

ekhem....*przychodzi zmierzyć wzrokiem*
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptySob 05 Maj 2018, 15:26

I tak wiem, że mnie kochasz :*
Resa Anderson
Resa Anderson

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyNie 06 Maj 2018, 11:00

Tak sobie myślę, że mogłaby połączyć nas szermierka. Resa co prawda jeszcze nie umie, ale wszystko co wiąże się z aktywnością fizyczną i dobrą zabawą jest w jej stylu. Nie sądzę żeby Lucas mógł mieć broń w szkole, ale może mogliby ćwiczyć patykami? Myślę, że Resa gdzieś zasłyszała, że Lucek potrafi takie fajne rzeczy (ta dziewczyna ma uszy i oczy dookoła głowy, słowo daję!) i napastowałaby go żeby ją nauczył aż w końcu go namówiła? Moglibyśmy rozegrać jakąś myślo :)

To moja propozycja, jeśli masz jakąś swoją to jestem otwarta i uważnie słucham :D

Resa Anderson
Sometimes your joy is the source of your smile, but sometimes your smile can be the source of your joy.
Lucas Salvage
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? EmptyNie 06 Maj 2018, 12:14

W sumie on często ćwiczy na terenach zielonych takim swoim ładnym drewnianym mieczykiem, więc mogła go przyczaić! :D A skoro wykazała się takim zainteresowaniem to on ją bardzo chętnie nauczy :>
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Do You Want to Build a Snowman?   Do You Want to Build a Snowman? Empty

Do You Want to Build a Snowman?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next