IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kto pyta, nie błądzi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Huncwot
Huncwot

Kto pyta, nie błądzi Empty
PisanieTemat: Kto pyta, nie błądzi   Kto pyta, nie błądzi EmptySro 04 Kwi 2018, 19:55


Kto pyta, nie błądzi


Zgłębiliście już praktycznie każdy temat na forum, a nadal nie znaleźliście odpowiedzi na swoje pytanie? A może nie do końca zrozumieliście na czym coś polega? Ten dział jest właśnie po to, by rozjaśnić wszelkie targające Wami wątpliwości. Pamiętajcie, że nie gryziemy!

Finn Gard
Finn Gard

Kto pyta, nie błądzi Empty
PisanieTemat: Re: Kto pyta, nie błądzi   Kto pyta, nie błądzi EmptyCzw 14 Cze 2018, 20:24

Z racji reanimacji forum... czy punkty domów zostaną wyrównane czy zostaną bez zmian?
Huncwot
Huncwot

Kto pyta, nie błądzi Empty
PisanieTemat: Re: Kto pyta, nie błądzi   Kto pyta, nie błądzi EmptyPią 15 Cze 2018, 13:12

Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę, wyrównujemy poziom kostek i od dzisiaj wszystkie domy mają po 100 punktów. Wyścig czas zacząć :>
Emmelina Vance
Emmelina Vance

Kto pyta, nie błądzi Empty
PisanieTemat: Re: Kto pyta, nie błądzi   Kto pyta, nie błądzi EmptyCzw 13 Wrz 2018, 13:33

Siemano, ja w sprawie obecnego wyglądu.
Głównie chodzi mi o to, że w całości nie jest taki zły, ale w niektórych miejscach wydaje się być trochę niedopracowany - macie zamiar go może jeszcze trochę zmodernizować?
Chodzi mi głównie o te wszechobecne bordery, które w wielu przypadkach nie są nikomu potrzebne, a tylko psują wygląd. Te białe na ten przykład, no mogłoby ich równie dobrze nie być, bo forum nie zyskuje dzięki nim ani trochę na walorach estetycznych, tak samo te dziwne linie przy działach, skoro każda rzecz ma ramkę (chodzi mi o to bordery, które są zaokrąglone i lewa oraz prawa ramka jest grubsza) to po co są te kreski po 1 px.
Ogólnie, można by było dodać jeszcze kilka rzeczy (np. edytować statystyki na nowocześniejsze), bo istnieją odpowiednie strony z gotowcami i nawet największy laik może sobie z tym poradzić, ale nie będę wam tym zawracać głowy, bo nie jest to jakaś najważniejsza rzecz na świecie.
Mam nadzieje, że nie będzie wam w żadnym stopniu przykro, bo to tylko moja opinia na temat poprawek, które mogłyby przyciągnąć jakąś część osób. Niestety wszyscy jesteśmy wzrokowcami, a wygląd wywiera na userach jakieś pierwsze wrażenie o forum, niestety obecny jest trochę przestarzały, a całe forum, nie ważne jak prężnie by działało, wygląda, jakby od 10 lat stało w miejscu.
Huncwot
Huncwot

Kto pyta, nie błądzi Empty
PisanieTemat: Re: Kto pyta, nie błądzi   Kto pyta, nie błądzi EmptyPią 14 Wrz 2018, 14:47

Postaramy się popracować nad naszą grafiką! Dzięki za cenne uwagi, absolutnie się nie obrażamy, dobrze jest gdy użytkownicy wyrażają opinię popartą argumentami :)
Sponsored content

Kto pyta, nie błądzi Empty
PisanieTemat: Re: Kto pyta, nie błądzi   Kto pyta, nie błądzi Empty

 

Kto pyta, nie błądzi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Oszołom wita i o zdrowie pyta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Obwieszczenia administracyjne
 :: PPP
-