IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Prośby i odwołania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Huncwot
Huncwot

Prośby i odwołania Empty
PisanieTemat: Prośby i odwołania   Prośby i odwołania EmptySro 04 Kwi 2018, 19:53


Prośby i odwołania


Chcielibyście, aby Wasza postać mogła zdobyć jakiś magiczny przedmiot? A może potrzebujecie pozyskać fabularnie jakieś istotne dla Was informacje? W tym dziale możecie poprosić administrację, by przemyślała Wasze prośby. Także tutaj możecie zgłaszać swoje odwołania, jeżeli czujecie, że zostaliście pokrzywdzeni w sesji przez któregoś z nauczycieli lub Mistrzów Gry.

Katarina Vento
Katarina Vento

Prośby i odwołania Empty
PisanieTemat: Re: Prośby i odwołania   Prośby i odwołania EmptySro 04 Lip 2018, 12:50

He hej hej~ Zaraz mi stuknie 30 postów fabularnych, a zależy mi mocno na zostaniu wróżbitą - fabularnie, przy wspaniałej pomocy MG~ Dałoby się coś z tym zrobić? *wielkie, błyszczące oczka jeżyka*
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Prośby i odwołania Empty
PisanieTemat: Re: Prośby i odwołania   Prośby i odwołania EmptyPią 06 Lip 2018, 17:04

Jak mniemam chodzi o jasnowidza, więc pozwolę sobie wstępnie odpowiedzieć. MG spoczywa głównie na barkach moich i Jasmine, a chwilowo cierpimy na brak czasu (ja w pracy, Jas z pracą dyplomową) i ze względu na prowadzony event lekcyjny nie damy rady pociągnąć jeszcze jakiejś rozgrywki. Mogę zaproponować nieco późniejszy termin, chyba, że Jas po obronie jest "wolna". W każdym razie jak masz jakiś zarys pomysłu/cokolwiek to możesz mi napisać na PW, będę myśleć co tu zorganizować.

PS. Przypominam, że panie MG w międzyczasie ogarniają powoli atrakcje na "LP", żeby nie było, że się opieprzamy ;)
Sponsored content

Prośby i odwołania Empty
PisanieTemat: Re: Prośby i odwołania   Prośby i odwołania Empty

 

Prośby i odwołania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Obwieszczenia administracyjne
 :: PPP
-