IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

Popisałbym, gdybym miał z kim...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Huncwot

PisanieTemat: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Sro 04 Kwi 2018, 19:29

Popisałbyś?

Masz wenę, a brakuje drugiej osoby do popisania? W tym temacie można napisać, by zwrócić na siebie uwagę, czy to innych graczy, czy też Mistrzów Gry. Mile widziany link do tematu, w którym znajduje się postać oraz wspomnienie kogo dokładnie i do czego się poszukuje, choć nie jest to element konieczny. No, to życzymy powodzenia w poszukiwaniach swej drugiej pisarskiej połówki!

Zobacz profil autora
Nessy Temple

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Nie 15 Kwi 2018, 21:17

Oddam Nessy w dobre ręce, a może w złe, w sumie w jakiekolwiek.

Co bym chciała? Jestem otwarta na propozycje, możemy razem szorować podłogę na trzecim piętrze dywagując na ulotnością życia, wyższością bekonu nad salcesonem i tym, czy Harpiom z Warrington uda się wyjść z trzeciej ligii. Możemy również dopiero na niego zapracować włóczenie się po ciszy nocnej, włamanie do szklarni, bo zakład? A może wymknęliśmy się z jakiejś imprezy i w bardzo lekkim nastroju szukamy sobie jakiegoś miejsca, żeby zrobić coś głupiego (na przykład dzielić przez zero)?

Jeżeli masz jakiś własny pomysł, czas i chociaż trochę weny to krzycz na pw, chacie albo gdzie dusza zapragnie.
Zobacz profil autora
Nash Padmore

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Pon 11 Cze 2018, 23:38

Oddam zarówno Nasha jak i towarzysza Zgreda w jakieś aktywnie odpisujące ręce. Muszę rozruszać postać a trochę wypadłam z pierwotnego planu. Jakiś zabawny pomysł mile widziany.

Mogę tylko dodać, że panie mają u Zgreda taryfę ulgową ;) a Nash tylko creepy wygląda, w razie czego nokautować torebką czy butem (jak poradziłaby Tanesha).
Zobacz profil autora
Louis Shaw

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Pon 11 Cze 2018, 23:54

Czas rozprostować kości i wrócić do zabawy po latach przerwy. Oddam w dobre rączki:
- Lou - Miłośnik smoków, romantyk muzyk i stażysta ONMS - no i of kors lepszy Shaw :D
- Colton Summers - Nauczyciel mugoloznawstwa - groźny z pysia, dość cichy, ale jeśli uda Ci się go zjednać to wychodzi, że swój chłop :D
- Chris Hathaway - Fejm w Quidditchu, miał fajną siorkę w Gryffindorze, ale mu zwiała. Kobieciarz, ale z głową na karku

Do oddania od zaraz :)
Zobacz profil autora
Wanda Whisper

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Wto 12 Cze 2018, 17:25

No dobrze, cześć.

Oddam w dobre ręce pannę Whisper na sesję. Jakąkolwiek.
Kontakt - najlepiej na pw.
Zobacz profil autora
Rupert Gullymore

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Wto 12 Cze 2018, 22:24

Szukam czegoś luźnego, czegoś może zabawnego, raczej nie niebezpiecznego z jakimś uczniem w Hogwarcie. Z chęcią przyjmę wszelkie ingerencje od ducha czy Filcha - ba, wręcz marzy mi się oberwanie szlabanem XD

Aktualnie gram jedną grę, mam w planach kolejną, ale jeśli to możliwe i gdy zrobi mi się więcej czasu po sesji, możliwe, że odezwę się do kogoś stąd <3

Ostatnio zmieniony przez Rupert Gullymore dnia Sro 20 Cze 2018, 00:12, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Xavier Farlow

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Sro 13 Cze 2018, 14:50

Ja za to przyjmę kogoś do popisania jakichś fajnych retrospekcji. Mogą być bardziej lub mniej przyjemne. Uczniowie raczej na terenie Hogwartu, wiadomo, ale dorośli - poza szkołą, jak najbardziej. Boli mnie ograniczenie do jednej fabuły, więc stąd pomysł na retrospekcje, które przecież nie mają wpływu na dalszą fabułę, ale na pewno mogą nam pomóc znaleźć jakiś fajny pomysł na relację. :3
Zobacz profil autora
Katarina Vento

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Pią 15 Cze 2018, 19:38

Przyjmę kogoś do popisania, by stworzyć sobie relację - wrogość, fajna znajomość etc. Kind of okazja do sesji, w której na przykład Vento doświadczy wyjątkowego zrywu emocji, jak ktoś chciałby mieć takie osiągnięcie w cv. Nauczyciel, uczeń, drzewo, bez różnicy~ Na fabule lub retrospekcje. Najlepiej pisać na pw lub łapać na cb, nie mam wymagań za bardzo, byle nie było to pisanie jeden post na tydzień~ Więc w sumie brak wymagań szczególnych~

[AKTUALNE]
Zobacz profil autora
Lincoln Howard

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Sob 16 Cze 2018, 17:01

Mogę rozpoczac z kimś grę fabularną. Przed tym w PW możemy ustalić relację. Uprzedzam, że pisać mogę powoli i bez pośpiechu, gdyby ktoś się interesował spokojnym spotkaniem z nauczycielem. Aktualne
Zobacz profil autora
Cassandra Montrose

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Nie 17 Cze 2018, 19:55

Nie do końca ogarniam, co się aktualnie dzieje, ale chętnie oddam komuś do gry Cass. Nie muszą być loffki, wiem, że tu każdy wszystko ma ustalone! Chcę ją po prostu rozruszać, bo w końcu pisanie jest podstawą zostania na forum :/
Więc miłość bardzo za każdego! <3
Zobacz profil autora
Feliks Konieczny

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Nie 24 Cze 2018, 11:56

oddam Felka w czyjeś mniej lub bardziej dobre łapki
Zobacz profil autora
Nevan Atsummerled

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Czw 05 Lip 2018, 03:25

To wielkie bydle do sesji dla kogokolwiek, bo tak bardzo nic jeszcze tą postacią nie udało mi się zrobić że aż mi przykro. Wszelki propozycje najlepiej składać na moje multi (Marcus Glom jakby ktoś nie wiedział). Wielka paskuda potrzebuje trochę czegokolwiek, nie bądź obojętny, przygarnij Nevana.
Zobacz profil autora
Eric Henley

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Pią 06 Lip 2018, 11:33

Cześć, kto miałby ochotę na wspólną grę?
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   

Popisałbym, gdybym miał z kim...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Severus Snape
» [sen] Dzisiaj zło miało prawo wygrać