IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

cześć. mogę cię zjeść?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Corinne Rosseau

PisanieTemat: cześć. mogę cię zjeść?   Czw 14 Kwi 2016, 01:09

Come to the dark side. We have...

Zobacz profil autora
Meredith Walker

PisanieTemat: Re: cześć. mogę cię zjeść?   Pon 09 Maj 2016, 10:55

hejka, coś mi się zdaję, że się nie lubimy :D co Ty na to?
Zobacz profil autora
Viní Marlow

PisanieTemat: Re: cześć. mogę cię zjeść?   Pią 17 Sie 2018, 14:25

Cześć, oboje interesujemy się magią uzdrowicielską, może ten fakt, połączony z moją przyjazną naturą trochę nas do siebie zbliżył?
Mogli poznać się w bibliotece, pragnąc dostać w swoje ręce tę samą księgę zawierającą tajniki magii leczniczej. Potem Vini mógłby ignorować wredną stronę Corinne i może się zakumplowali? Dziewczyna mogłaby nie wiedzieć o jego parszywym pochodzeniu, może z czasem by się dowiedziała, a reakcja mogłaby być różna... :>

Mam też do zaproponowania Resę i chyba chciałabym coś negatywnego, ale nie mam konkretnego pomysłu.
Zobacz profil autora
Corinne Rosseau

PisanieTemat: Re: cześć. mogę cię zjeść?   Pon 20 Sie 2018, 15:59

Hej! Bardzo chętnie, bo jestem na etapie szukania przyjaciół dla Coco. Także jestem w stu procentach za.

Co do wrogów to bardzo chętnie, Cori nie może dogadać się z dziewczętami z racji na swoją wilowatość, więc pewnie Resie będzie przeszkadzać w niej wszystko, a ona będzie ją tylko podjudzać, żeby poziom niechęci był wyrównany. Może też jej często obiecywać, że narzeczony o niej zapomni jak tylko wykaże nim zainteresowanie :D
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: cześć. mogę cię zjeść?   

cześć. mogę cię zjeść?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Rasy Smoków