IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nabory do Drużyn Quidditcha!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Lily Evans
Lily Evans

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyWto 18 Lut 2014, 18:30

Nabory do Drużyn Quidditcha! Tumblr_inline_mrzuzdZzV51qz4rgp_zps9166b3f2

Zgłaszajcie się, pisząc proponowaną pozycję :)


Zarezerwowane pozycje.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyWto 18 Lut 2014, 18:39

Henry Lancaster- obrońca Hufflepuffu, poproszę :)
Laurel Lancaster
Laurel Lancaster

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyPią 28 Lut 2014, 17:08

tradycji rodzinnej musi się dać zadość...Laurel na ścigającą (wiem, trzecia postać i wgl, ale jak trzeba będzie to któreś odejdzie z drużyny :))
Charlie Allison
Charlie Allison

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyNie 06 Kwi 2014, 20:33

Charlie na Obrońcę Gryfonów <3

gotowe.
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyPon 21 Kwi 2014, 16:18

Lucas Shaw - kapitan i obrońca Krukonów

przyjęty
Gość
avatar

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyPon 21 Kwi 2014, 16:22

Selene Casta - szukająca :D

przyjęta
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyNie 27 Kwi 2014, 21:20

A ja bym Pałkarza Ślizgonów spróbował wyprosić :D

gotowe.
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptySro 30 Kwi 2014, 18:50

Na pałkarza Gryffindoru się piszę.

Aaaaa moja drużynowa druga połówka! Quidditch to nie moja działka, ale biorę go! (Przyjęty :D)
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyCzw 22 Maj 2014, 15:43

Dweyne Morison jako ścigający Puchonów!

gotowe.
Franz Krueger
Franz Krueger

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyPon 07 Lip 2014, 22:46

Mój post zginął w tłumie, ale nadal podbijam, że rezygnuję z kapitana drużyny na Finniganie. Niech weźmie go ktoś, kto jest bardziej aktywny na Puszku. Matt zostaje w drużynie, ale tylko jak członek ; )
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyPon 07 Lip 2014, 23:12

Porunn Fimmel na szukającego Ślizgonów? Daniel kończy szkołę, to chyba będzie wolne C:

Uriah ma rezerwę i nie wiem czy on by nie chciał szukającego czy nadal w rezerwie dla pałkarza być, zapytamy

Planuję fabularny nabór na szukającego, więc chwilowo nie przyjmuję na tę pozycję.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyWto 08 Lip 2014, 19:21

**Uwaga, spam**

Jestem chyba aktywnym Puszkiem? mogę to na siebie wziąć i rozegra się, że od VI klasy Heńka wpakowano w kapitanowanie. Oby przetrwał obecny skład, bo chyba się na to nie zapowiada ._. Jeśli ktoś później będzie chciał to się to przekaże tytuł, bo Heniek będzie miał atrakcje w wakacje, ale myślę, że to nie będzie za bardzo przeszkadzać.

**Koniec spamu**

Jestem bardzo bardzo za, biorąc pod uwagę to, w jakim tempie i w jakiej ilości trzaskasz posty na Heńku. Przyznaję Ci kapitana.
Jeżeli ktoś ma, co do tego jakieś wątpliwości, to niech tutaj napisze.
Skai Wilson
Skai Wilson

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyCzw 21 Sie 2014, 13:45

Czy znalazłoby się miejsce dla panny Wilson na pozycję szukającej dla Krukonów? Jeśli nie, to rezerwa też z pewnością ją zachwyci.

proszę bardzo.
Nathaniel Cole
Nathaniel Cole

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptySro 27 Sie 2014, 01:16

Mogę pałkarza w Puszkach? A jak nie Pałkarza to jakąś inną pozycję, która zajęta jest przez nieaktywnego.

przyjęty.
Samuel Silver
Samuel Silver

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! EmptyCzw 28 Sie 2014, 00:00

Poproszę o pałkarza w Krukolandzie :)

przyjęty.
Sponsored content

Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! Empty

 

Nabory do Drużyn Quidditcha!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Turniej Dzikich Drużyn Quidditcha w Hogwarcie
» Drużyny quidditcha
» Regulamin Quidditcha
» Drużyny Quidditcha
» Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-