IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Panna Thompson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Panna Thompson   Panna Thompson EmptySob 06 Lut 2016, 00:38

Panna Thompson Tumblr_m393944RTH1qah5ozo1_500

Nie gryzę, czasem się obruszam i awanturuję, ale z reguły łatwo mnie udobruchać. W miarę potrzeby jestem w stanie wysłuchać i pogłaskać po głowie, chętnie też pomogę ukryć zwłoki czy zawiesić kogoś na drzewie. Do każdej znajomości na pewno uda nam się wymyślić niebanalną historię.



Relacje panny Thompson

William Sheeran
Połączyła ich nauka! Przepadają wręcz za swoim towarzystwem i bardzo często spędzają razem wolne popołudnia w szkolnej bibliotece, douczając się czy po prostu rozmawiając o życiu. Sophie niepokoi fakt, że wspaniały Krukon jest osobą wycofaną i z tego względu – gdy tylko nadarzy się okazja – wyciąga go pod byle pretekstem do ludzi; szalone wypady do Hogsmeade, nielegalne imprezy w lochach, co tylko!

Timothy Lowther
Znajomość sięga pokolenia wstecz; do czynienia mieli ze sobą już jako dzieci swoich, zajętych magicznymi stworzeniami, rodziców. Relacja opiera się na wzajemnym szacunku i sympatii. Dawniej, zdawałoby się, że lata świetlne temu, bawili się w niewinny flirt, który nie przerodził się ostatecznie w nic poważniejszego, na szczęście nie działając też na szkodę Krukonów.

Werner Slughorn
Beztroska znajomość rozrywkowo-imprezowa, trwająca od kilku dobrych lat. Sophie bardzo ceni sobie towarzystwo osobliwego Krukona; lubi z nim żartować, przedrzeźniać się i spędzać wolny czas. Poza tym, Slughorn to osobistość obowiązkowa na każdej z imprez; ten chłopak po prostu roztacza wokół siebie odpowiednią aurę!  

Kain Rowan
Ten gburowaty, zadufany w sobie chłopak. Sophie nie wspomina najlepiej pierwszego spotkania z Krukonem. Z obu stron padło dużo ostrych uwag. Do dnia dzisiejszego dziewczyna ma co do niego bardzo mieszane uczucia, nie jest w stanie go rozgryźć.

Matthew Faulkner
Ku zaskoczeniu Sophie, Numerologia wcale nie jest złem koniecznym, od kiedy wylądowała w jednej ławce z Puchonem. Szybko połączyła ich przyjaźń, objawiająca się długimi, szczerymi rozmowami bez tabu, słuchaniem (i czasem zdobywaniem) starych winyli oraz spontanicznych wypadów do szkolnej kuchni. Matt działa jak balsam na skołatane nerwy panny Thompson.

Claire Annesley
Dobra wróżka. Puchonka pomaga Krukonce we wróżbiarstwie, z którego ta ostatnia jest gorzej niż beznadziejna. Z okazji korepetycji, dziewczęta często ucinają sobie niezobowiązujące pogawędki.

Tony McReed
Wesoły Gryfon, z którym Thompson chodzi na ONMS. Niekiedy wpadają na siebie w którejś z wież, jednak ich rozmowy najczęściej przeplatane są tak wieloma żartami i blefami, że w gruncie rzeczy mało wiedzą o sobie nawzajem.

Lucas Shaw
W trakcie negocjacji

Benjamin Auster
Zarys mamy, zobaczymy, co los przyniesie


Ostatnio zmieniony przez Sophie Thompson dnia Nie 14 Lut 2016, 22:59, w całości zmieniany 1 raz
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptySob 06 Lut 2016, 13:19

Rzucam Ci pod nogi Williama Sheerana, nerda książkowego z Ravenclawu, zdystansowanego do ludzi ale mimo wszystko lubiącego pomagać. Miejsce spotkania? Ulubione miejsce krukonów: biblioteka(dlaczego wszystkich poznaje w bibliotece? Sheeran, wymyśliłbyś coś nowego). Wspólne zamiłowanie do królewskich gadów, ona ładna, on przystojny...nic tylko negatywa dać! Pfu, pozytywa.

//Ja w porównaniu do Williama jestem leniwy i nie chce mi się przelogować. ^^
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptySob 06 Lut 2016, 15:45

Biorę! :)

Nie wiem, czy wyobraźnia nie ponosi mnie za daleko, więc w razie potrzeby mnie powstrzymaj :)

Sophie, jako stworzenie wyjątkowo uparte, lubi przedzierać się przez wielowarstwowe pancerze szkolnych znajomych, więc mogłaby obrać sobie za punkt honoru wyciągnięcie młodego Sheeran'a z jego strefy komfortu. Pod pretekstem czysto naukowym, mogłaby próbować przemycać go na spontanicznie urządzane imprezy w lochach czy szalone wypady do Hogsmeade.

Co ty na to?

Timothy Lowther
Timothy Lowther

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptyPon 08 Lut 2016, 22:53

Coś dla mnie? :>
Skoro już mamy zmagać się razem z dzikimi zwierzakami dobrze byłoby ustalić, co łączy nasze postaci.
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptyWto 09 Lut 2016, 17:28

Dość ciekawy pomysł, popieram. :)
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptySob 13 Lut 2016, 00:50

Chciałbym wiedzieć czy masz coś dla mnie, Sof :P
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptySob 13 Lut 2016, 21:10

Naturalnie! Sophie nigdy nie bawiła się co prawda w używki, zawsze była na to zbyt rozważna, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby uległa na jednej ze spontanicznych popijaw. Myślę, że możemy się bardzo lubić, taka imprezowo-rozrywkowo-beztroska dobra znajomość od kilku lat, a resztą wyszłaby podczas sesji, co powiesz?
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptySob 13 Lut 2016, 21:31

Wooohooo! Zgadzam się!
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptyNie 14 Lut 2016, 15:03

Jesteś piękna i pewnie chadzasz do biblioteki - błagam, odrzuć kiedyś moje (nie)śmiałe smalenie do cholewy. Odrzuć polecany przez mnie tomik poezji Ginsberga, mój głupi uśmiech i swąd papierosów zmieszany z wodą kolońską.
Będzie śmiesznie, potem coś z tego można potworzyć ;)
Gość
avatar

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson EmptyNie 14 Lut 2016, 17:12

Da się zrobić! :)
Sponsored content

Panna Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Panna Thompson   Panna Thompson Empty

 

Panna Thompson

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sophie Thompson
» Panna Marlow

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-