IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Phil Martin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Phil Martin    Phil Martin  EmptyWto 05 Sty 2016, 15:34

Phil Martin  Tumblr_ny4clgPZ1V1udp13do1_r6_500
Poszukuję:
* kumpli za czasów Hogwarckich (wiek musi być zbliżony, najlepiej 42,41)
* kolegów i koleżanek z pracy - aurorów, ale nie tylko
* no i ogólnie znajomych, jestem otwarty na propozycję ;)
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyWto 05 Sty 2016, 16:01

Kolega auror stawia się na miejscu :)
Gość
avatar

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyPią 08 Sty 2016, 01:32

Świetnie :) jakiś bliższy znajomy czy po prostu koledzy z pracy tylko tam się widujący?
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyPią 08 Sty 2016, 12:26

Gwen jest siostra Rufusa Scrimgeoura, ktory mimo, że nikt nim nie gra, ale w założeniu jest mniej w Twoim wieku, ba - jest szychą wsród aurorow i często zmusza Gwen do wakacyjnych ćwiczeń w ramach przygotowania do obrania zawodu aurora (przy czym dziewczyna wcale tego nie chce). Rufus czasem mógłby prosić kolegów po fachu o jakieś szalone tortury, I mean udzielenie lekcji siostrze.
Mikhail Asen
Mikhail Asen

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyPią 08 Sty 2016, 13:42

Aurorska brać nam się szerzy, rozmnażamy się jak króliczki!

Proponuję Cama Fawleya, jako, że ta sama praca, choć Fawley doświadczenia ma mniej na oko o 10 lat. Można się lubić a można nie, choć Cam z założenia jest osobą nad wyraz towarzyską i skłonną do posiedzeń w Dziurawym Kotle by popsioczyć trochę na zwierzchników.
Pasuje? ;-)
Alex Hall
Alex Hall

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyPią 08 Sty 2016, 18:12

Panie Martin, zastępca szefa aurorów się zgłasza po relkę!
Po szybkim przeczytaniu charakteru postaci w twojej karcie nie wiem do końca co zaproponować - zależy to chyba głównie od tego czy Alex swoim sposobem bycia działałby Philowi na nerwy na tyle, żeby nie dało się z tego wyciągnąć żadnych pozytywnych uczuć, czy wręcz przeciwnie. Stąd moje pytanie, co tobie się bardziej widzi :)
Gość
avatar

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyNie 10 Sty 2016, 16:11

Gwendolyn Scrimgeour, z Rufusem na pewno by się znali gdyby grał na forum, ale pomysł jest ciekawy. Z tym, że Phil nie lubuje się w torturach, więc mógłby po prostu naprawdę trenować z Gwen i zachęcać do zostania aurorem - przedstawiać zalety itd. Mogłaby wyjść z tego jakaś pozytywna znajomość nawet, jeśli chcesz :)

Seth Owens, koledzy z pracy jak najbardziej, różnica wiekowa mi tutaj nie przeszkadza. Nawet czasem przypadkiem (albo i nie) mogą się spotkać na jakimś piwie i razem ponarzekać ;)

Alex Hall, właściwie po przeczytaniu Twojego charakteru, również nie wiem co zaproponować. Wydaje mi się, że Alex nie denerwowałby na tyle Phila (to dość spokojny i stonowany człek!). Jako znajomi mogliby nawet lubić swoje towarzystwo. Bez żadnego zagłębiania :)
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyWto 12 Sty 2016, 21:15

Jest między nimi pewna różnica wieku, ale może byliby dobrymi partnerami podczas akcji i patroli? :) Mają zbliżony charakter, mogliby się dobrze uzupełniać podczas pracy.
Gość
avatar

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptySro 13 Sty 2016, 23:55

Oczywiście, pasuje mi jak najbardziej :)
Christopher Howe
Christopher Howe

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyPią 15 Sty 2016, 00:53

Dogadamy się, drogi panie. Mamy podobne charaktery, tę samą specjalizację, pracowaliśmy razem nie raz, zająłeś moje miejsce kiedy zrezygnowałem ze szkolenia młodych aurorów i polecałem Cię do awansu, kiedy poproszono mnie o opinię na Twój temat. Z przyjemnością odrzuciłem posadę wicekierownika wiedząc, że będziesz lepszy ode mnie na tym stanowisku. (Jednak wolę pracę w terenie bez martwienia się o podwładnych).
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyNie 17 Sty 2016, 22:47

Edytuję swoje relacje, dodaję Cię, jak coś będzie trzeba zmienić - pisz :) I czekam na sesję w jakiejś lokacji!
Gość
avatar

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyWto 19 Sty 2016, 04:15

Christopher, faktycznie się dogadamy :) Opis jak najbardziej adekwatny do ich relacji i bardzo mi pasuje taki układ. Ze swojej strony mogę dodać, że Phil jest zawsze po stronie Chrisa i wspiera go, kiedy tylko może i potrafi. Dodatkowo podczas wspólnej akcji ryzykowanie życia dla niego.

Brandon, świetnie! Dobrze to opisałeś. Ja też niedługo edytuję. A co do sesji to jak najbardziej, dogadamy się na pw ;)
Kenneth Watts
Kenneth Watts

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptySro 03 Lut 2016, 00:36

Podpinam się pod relkę. Kenneth dość towarzyszki człek, więc mogą się znać z Phillem. Szukasz kogoś czy liczysz na moją inwencję?
Gość
avatar

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  EmptyPią 05 Lut 2016, 22:20

Możesz wykazać się inwencją twórczą, ale ja proponowałbym jakichś całkiem dobrych kolegów z Ministerstwa. Mogli poznać się dość przypadkowo w jednym z Departamentów, a później od słowa do słowa coraz bardziej polubić. Mogą być nawet takimi kumplami, co się spotykają po pracy na czymś mocniejszym ;) Czy masz może inny pomysł?
Sponsored content

Phil Martin  Empty
PisanieTemat: Re: Phil Martin    Phil Martin  Empty

 

Phil Martin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sooz - sowa Phil'a
» Allison Martin (KCŻ)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-