IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Echo Mallory
Echo Mallory

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty
PisanieTemat: Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.   Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. EmptyNie 08 Lis 2015, 12:40

L l o y d A v e r y
Echo miała "przyjemność" poznać go już swojego pierwszego dnia. Później ich znajomość opierała się na serii mniej lub bardziej przypadkowych i nieistotnych spotkań. Dopiero rola, jaką Lloyd odegrał w dość nieprzyjemnym "incydencie", zmieniła stosunek Echo do chłopaka i otwarła na niego jej oczy. Można powiedzieć, że są przyjaciółmi.

W e r n e r S l u g h o r n
Poznała go dość szybko, chyba już podczas swojego pierwszego roku w Hogwarcie. Początkowo jedynie irytował ją tymi swoimi eksperymentami, w większości nieudanymi. Jej stosunek do chłopaka zmienił się jednak z biegiem czasu, częściowo dlatego, że z jego prób zaczęło coś wychodzić, częściowo ponieważ potrzebowała... dealera. Jej brak poważania dla własnego zdrowia i życia i jego potrzeba sprawdzania na czymś, na kimś skutków swoich dziwacznych wyrobów sprawiła, że zawarli znajomość. No bo co mogłoby być lepszą dla niej podstawą niż obopólne korzyści?

 • K a i N. R o w a n
Nie powinna go znać, może ewentualnie kojarzyć, zważywszy na to ile jest od niej starszy. Ale... życie czasem krzyżuje ludzkie losy i czasem to chyba nawet dobrze. Nie wiem jednak czy w tym przypadku... Pewnie dopiero się okaże. Pewne jest tylko jedno, Kai niepokojąco przypomina Echo brata.


Ostatnio zmieniony przez Echo Mallory dnia Pią 12 Lut 2016, 19:51, w całości zmieniany 3 razy
Gość
avatar

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty
PisanieTemat: Re: Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.   Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. EmptyPią 12 Lut 2016, 17:07

Echo, twa ślizgońska dusza musi chyba zawrzeć jakąś znajomość z Wernerem, który o dziwo jest czystokrwistym uczniem Ravenclawu ze znanego i cenionego rodu mistrzów eliksirów. Tym samym można tutaj nawiązać niebezpieczną więź o pozytywnym znaczeniu. Co sądzisz o tym, abyśmy znali się od momentu drugiego roku Wernera, kiedy to przyszłaś dopiero do szkoły? Próba nawiązania z tobą wspólnego języka, gdzie przerodziło się to aż do momentu w którym na czwartym lub piątym roku zaczęliśmy razem eksperymentować z różnymi składnikami dającymi różne, ciekawe efekty.

tl;dr - Od kilku lat razem wyrabiamy różne rzeczy, bierzemy różne rzeczy dające nam "odlot" i obdarowujesz mnie pozytywnym sarkazmem, który o dziwo lubię. Hmm?
Soleil Larsen
Soleil Larsen

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty
PisanieTemat: Re: Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.   Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. EmptyPią 12 Lut 2016, 17:16

Można by go określić jej dealerem! :D
Gość
avatar

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty
PisanieTemat: Re: Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.   Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. EmptyPią 12 Lut 2016, 17:18

To by bardzo dobrze pasowało. No i także mogliby sami w swoim towarzystwie eksperymentować nad nowymi wymysłami Werna.
Echo Mallory
Echo Mallory

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty
PisanieTemat: Re: Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.   Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. EmptyPią 12 Lut 2016, 18:05

oks, wpiszę w wolnej chwili.
Sponsored content

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty
PisanieTemat: Re: Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.   Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo. Empty

 

Nie chcę, nie dbam, żartuję. Echo.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Echo Mallory
» Nie chcę cię sowo!
» Szaman, dzikie oblicze Echo.
» - Chcę umieć karate!
» strasznie już być tym aurorem chcę!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-