IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Perełki z forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorWiadomość
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyPią 08 Sie 2014, 15:36

Dłejn Super szpieg napisał:
- Tup, tup, tup. Idzie ulicami... idzie sobie ulicami trup... Nie, nie.. Tupu tupu tup. O, tam idzie trup! - Niezbyt melodyjny szept krzaków z pewnością zastanawiałby przechodnia, który postanowił przejść się ulicą tuż obok posiadłości Lancasterów. Kiczowato rymowana przyśpiewka najwyraźniej sprawiała wiele radości krzakom, ponieważ trzęsły się i gubiły co chwilę liście. Nawet śmiały się, po chwili zamierając we względnym spokoju. - Tup, tup, tup, idzie za mną trup! - Genialny okrzyk radości wydobył się z fałd głosowych krzaków, które zatrzęsły się z radości. Ostry szelest przeszkodził w chichocie, a między poszczególnymi gałęziami ujawniły się dwie gałki oczne. Rozbiegane tęczówki i rozszerzone źrenice obserwowały uważnie otoczenie.
- Ciii... teren czysty.. - Krzaki znów przemówiły, trzęsąc się ze śmiechu. Gałki oczne zniknęły, a chichot nagle się urwał. Tuż przy ziemi, przy korzeniach pojawiła się gęsta czupryna, a zaraz po niej trochę zbyt długa szyja i nienaturalnie szerokie barki. Człekopodobna istota pełzła po trawniku odziana w hawajską koszulę i dopiero po chwili można było dostrzec chude kończyny - zarówno górne, jak i dolne. Owłosione, z niewielką liczbą wyrobionych przez quddich mięśni zaczęły przypominać ręce i nogi.
Ów istota, obrana wcześniej jako krzak podniosła głowę i zaprezentowała światu marsową minę. Zmarszczone, gęste brwi wpatrywały się uporczywie w ścieżkę prowadzącą do domu Lancasterów tylko chwilę. Zaraz Dwayne przytwierdził nos do trawnika i czołgając się, brudząc koszulę, ruszył w obranym przez siebie kierunku.
Zanim pokonał dystans, zaczął cichotać z przerwami na ciężkie sapanie po nietypowym wysiłku. Ostatecznie poderwał się gwałtownie, przyklejając się plecami do ściany tuż przy drzwiach. Zacisnął powieki kiedy mroczki zaatakowały wnętrze powiek i mineła chwila zanim był w stanie ponownie rozejrzeć się po okolicy.
Wroga i trupów ani śladów.
Przesunął powoli i niezwykle ostrożnie dłonią w stronę dzwonka i nacisnął minimum dziesięć razy. Z miną superszpiega czekał na Henia, aby wskoczyć na niego i przewrócić, zatrzaskując drzwi. Tak, ten plan był iście genialny. Nikt przecież nie mógł dowiedzieć się co ma w kieszeniach! Puchon zachichotał piskliwie pod nosem, opanowując się dopiero po chwili.


Znalazłem się pod stołem. I niech mi ktoś powie, że Puchoni są nijacy i nudni... :D
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyNie 10 Sie 2014, 18:50

[18:50:07] Nana Turner : Ślizgoni to takie miłe puszki, które zbyt mocno lubią smarki.
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyPon 11 Sie 2014, 14:42

Hektor C. Chant napisał:
- Chłopcze! - wydyszał szarpiąc się z książką, teraz, 'twarzą w twarz', był pewien z czym ma do czynienia. - Chłopcze. Jesteś młody, silny i masz potencjał. - mówił, przerywając co chwila na głębszy wdech, albo na próbę przetoczenia się po podłodze i przygwożdżenia szarpiącej się książki do podłogi. - Powiem Ci jedno. WALCZ! - krzyknął Hector i podjął desperacką próbę ratowania się, głaszcząc książkę jak się da. - Czochraj ją, jakby od tego zależało twoje życie! - rzucił w kierunku Krukona.
- Bo w sumie, ciut zależy. - dodał cicho, pod nosem. Grunt to utrzymać wysokie morale.
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyPon 11 Sie 2014, 16:33

Cytat :
[16:24:05] Aristos Lacroix : Chyba jednak wolę romantyzm Carrowa.
[16:24:22] @ Jasmine Vane : ehe
[16:25:45] Aristos Lacroix : swoją drogą, to jest naprawdę bezczelny i uchodzi mu to na sucho, bo słodzi jak szalony
[16:25:49] Symplicja Szafran joined the chat on Pon Sie 11, 2014 4:25 pm
[16:27:07] Aristos Lacroix : SS <3
[16:27:35] @ Jasmine Vane : bezczelny i słodki..
[16:27:42] @ Jasmine Vane : czy ty mi niedawno nie mówiłaś tego o Regu
[16:28:31] Aristos Lacroix : no właśnie wiedziałam, że Amycus mi kogoś przypomina...
[16:28:35] Aristos Lacroix : Właśnie. Gdzie Reg?
[16:28:39] Aristos Lacroix : nie widziałam go jakiś czas.
[16:28:50] Hector Christopher Chant has been disconnected on Pon Sie 11, 2014 4:28 pm (session timeout)
[16:29:03] Aristos Lacroix : Arcio, jako MG dziękuję Ci za przełamanie lodów i napisanie pierwszego posta. ;>
[16:29:05] @ Jasmine Vane : niezbadane są ścieżki po których czołga się ta łajza
[16:29:21] Aristos Lacroix : XD
[16:29:26] Aristos Lacroix : płakłam
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyWto 12 Sie 2014, 11:02

Cytat :
[10:57:21] Hector Christopher Chant : Dobra, Heńkowi już się pochwaliłem, teraz Wam sprzedam dżołka mojego życia.
[10:57:41] Hector Christopher Chant : To jest kawał-zagadka. Ciasto, albo bohater z Harrego Pottera ? :v
[...]
[10:58:00] Hector Christopher Chant :
[10:58:15] Hector Christopher Chant : Sir-Nick! Badumtss.
[10:58:43] @ Lily Evans : to zbyt wiele jak dla mnie.
[10:58:57] @ Lily Evans : na dobre kilkanaście sekund zawisłam mentalnie.
[10:59:05] Hector Christopher Chant : ;-;
[10:59:22] Hector Christopher Chant : ser-nik! A taki dumny z siebie byłem. ;-;
[10:59:24] @ Lily Evans : ale potem zachichotałam. :D
[10:59:42] * Henry Lancaster wstawia to do pereł ;D

Autor Walter Havoc. Jego pomysły come back ;D
Charlie Allison
Charlie Allison

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptySro 13 Sie 2014, 18:01

Cytat :
[17:58:44] Kayneth El-Melloi: Ano, Xavier ma brzydkie cycki

You made my day :D


Ostatnio zmieniony przez Charlie Allison dnia Sro 13 Sie 2014, 18:04, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Zjadłam spację)
Lily Evans
Lily Evans

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyCzw 14 Sie 2014, 00:03

Chciałam wam wszystkim oświadczyć, że przegraliście życie i od dzisiaj każdy petent ma obowiązek pisać do mnie wierszem.

Gil napisał:
Lilko moja drogą, piszę to pw piękne,
abyś mi pomogła, bowiem się strasznie męczę,
pragnę tylko jednej rzeczy, skromnej ale zacnej,
by być szczerym, pozwolenie chcę na czarną magię.
Tylko jeden bohater, wspaniały wśród swej prostoty,
nazywają go Gilgamesh, zresztą wiesz o kogo chodzi,
a więc chylę czoła i przed Tobą padam na kolana,
albowiem chyba wiesz, że to dla mnie ważna sprawa.
Zwracam się do Ciebie, bowiem inni sa nie skorzy,
zostałem z tym sam jeden, bo Tesoro posta tworzy,
a moderatorzy twierdzą iż pomóc nie mogą,
co ja pocznę jak nie pomożesz mi z mą ciężką dolą.
Ja sem skromny Ślizgon, więc więcej nie pragnę,
za uwagę się kłaniam i dziękuję, a jakże,
jednakże mam zagwozdkę i nie wiem tego ja,
czy na moje pytanie, odpowiedź Twa brzmi tak?
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyCzw 14 Sie 2014, 22:31

http://vpx.pl/i/2014/08/14/xxx.jpg

Autorstwa Waltera. Podobna, co nie? Chociaż oryginał jest bardziej groźny i zajebisty. Musi być w perełkach, bo się aż uśmiechnąłem.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptySob 16 Sie 2014, 09:50

Cytat :
[09:46:05] Hector Christopher Chant : Ari szuka sensu w kawie, stawia kawę wciąż na ławie, modli się o przebudzenie, na energię ma pragnienie, Jednak to nie sprawa prosta, Bo aktywnym chcąc pozostać, trzeba szukać motywacji, Nawet w morzu swej apatii. No i kawę pijąc zaraz, Najlepiej za kilku na raz.

nie wiem, gdzie ukrywaliście tego przeuroczego typa wcześniej, ale jest epicki.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2014, 03:17

Z serii: po francusku wszystko brzmi ładniej.

fragment posta z pojedynków napisał:
"- Va t'faire mètt, connard. – burknęła tylko, dostatecznie głośno by ją usłyszał (...)"
późniejsza rozmowa na cb... napisał:
[01:54:30 17/08/14] @ Evan Rosier : dla ścisłości, Ari powiedziała po prostu, by się pierdolił?
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2014, 10:05

Luca Chant napisał:
Z Puszkami był jeden problem - pomimo tego, że sympatyczni miłośnicy niewyszukanego humoru potrafili rozkręcić każde sztywne towarzystwo, w nadmiarze wzbudzali mordercze instynkty w reszcie Hogwartu. O spokojnych Krukonach ceniących sobie święty spokój nie wspominając.


namiot nr 4 w strefie chłopców taki różnorodny.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyNie 17 Sie 2014, 23:03

Cytat :
[23:01:11 17/08/14] @ Evan Rosier : mój sekretny atak.
[23:01:16 17/08/14] @ Jasmine Vane : damy jej kredki i wróci do kolorów
[23:01:16 17/08/14] @ Evan Rosier : ściągam koszulkę.
[23:01:16 17/08/14] Aristos Lacroix : ...
[23:01:22 17/08/14] @ Evan Rosier : i wszystkie padają.
[23:01:27 17/08/14] Aristos Lacroix : jak chcesz się rozbierać
[23:01:30 17/08/14] Aristos Lacroix : to już za późno.
[23:01:56 17/08/14] Vincent Pride : Evan, zainwestuj w dezodorant, to nie padną.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyPon 18 Sie 2014, 01:50

niedługo tu, cholera, zamieszkam.


Tanja napisał:
"Czekała jakby stała na rozżalonych węglach."

osobiście też byłabym rozżalona, gdyby ktoś na mnie stał.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyPon 18 Sie 2014, 12:08

Cytat :
[10:59:00 18/08/14] @ Lily Evans : brać się do roboty, kartę pisać czas!
[10:59:26 18/08/14] @ Lily Evans : co chwila coś zatyka mnie, ja ostatnie czuję dreszcze, nieraz z polskiego wiałem byłem kłaaaaa(...)
[10:59:32 18/08/14] @ Lily Evans : Ten gość dał jej nieźle w kość!\
[10:59:38 18/08/14] @ Lily Evans : może mnie nie przejrzał jeszcze.\
[11:00:09 18/08/14] @ Lily Evans : Nie chodziłem do gimnazjum to był błąąąd.
[11:00:14 18/08/14] Hector Christopher Chant : Niee chodziłem na pływalnię, to był błąąąad
[11:00:17 18/08/14] Symplicja Szafran : tuuuu
[11:00:36 18/08/14] Hector Christopher Chant : Musicie być jak wieczorny Chatbox
[11:00:54 18/08/14] Hector Christopher Chant : Jak spam co obali muuuur
[11:01:33 18/08/14] @ Lily Evans : a równocześnie tak tajemniczy, jak co dziesiąte me PW


Zdradzam tajemnice świata.
Powinno być "byłem GŁĄB". nie kłąb. nie kłak. Głąb.

Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 EmptyWto 19 Sie 2014, 08:48

Porunn Fimmel napisał:
Uważała, że od ojca mogła się nauczyć wielu rzeczy, na przykład takich jak na przykład obchodzenie się ze smokami...


Pisanie o tak później porze to dobry czas na banalne powtórzenia :D... Brawo ja, duma taka wielka.
Sponsored content

Perełki z forum - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Perełki z forum   Perełki z forum - Page 4 Empty

 

Perełki z forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

 Similar topics

-
» Regulamin forum
» Błędy na forum, problemy, płacz, zgrzytanie zębów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-