IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Matthew Finnigan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptyPon 17 Lut 2014, 00:11

~~~
Chiara di Scarno
Chiara di Scarno

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptyPon 17 Lut 2014, 00:23

Trzeba by zobaczyć twarz Chiary w chwili gdy czytała krótki liścik, aby zrozumieć dlaczego w ogóle odpisała. W życiu nie dostała podobnie bzdurnego zaproszenia i przez krótki moment zastanawiała się nawet czy nie jest to jakiś idiotyczny podstęp Evana, ale szybko stwierdziła, że Ślizgon nie musiałby uciekać się do tak idiotycznych wybiegów, gdyby chciał się z nią spotkać. Poza tym myśl, że mógłby sam siebie określić "jej tajemniczym wielbicielem" wydawała się dość niedorzeczna aby ostatecznie wybić jej taką możliwość z głowy. Spojrzała na sowę nieprzychylnym wzrokiem, ale na jakimś kawałku pergaminu naskrobała kilka słów i przyczepiła wiadomość do nóżki zwierzęcia, które tym razem musiało się obejść bez nagrody.

Cytat :
Kimkolwiek jesteś...
Oczywiście, że się z tobą spotkam, jak tylko z jakiegoś powodu stracę zmysły i zacznę randkować w ciemno, albo uznam propozycję spotkania przy jakimś zatęchłym gobelinie za romantyczną. Tymczasem z bólem serca muszę Ci odmówić.


Chiara


Chiara di Scarno
Chiara di Scarno

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptyPon 17 Lut 2014, 00:48

Tym razem wiadomość mogła urazić samą swoją zdawkowością. I chyba była napisana na skrawku pergaminu oderwanym od poprzedniego listu chłopaka.

Nie znam żadnego Matta.
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptySob 22 Lut 2014, 22:06

Znajoma płomykówka wylądowała tuż obok Matta, dziobiąc go w rękę. Huknęła na przywitanie, dobrze znając tego pana i dopiero po tym, jak podarował jej podrapanie za skrzydełkiem bądź smakołyk, wyciągnęła pazura z liścikiem.

Cytat :
Matt, wracam jutro rano, więc bądź tak po śniadaniu w Wielkiej Sali. Przywiozłem pasażera na gapę, który przyprawił o zawał kierowcę Błędnego Rycerza. Musimy pogadać jak się sprawdza mu płeć... ja nie mogę zebrać się na odwagę, aby zajrzeć mu pod ogon, ale dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, co?
Do zobaczenia,
Henry
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptyWto 04 Mar 2014, 17:30

Ponownie płomykówka pojawiła się na horyzoncie, w mig dostrzegając sylwetkę adresata.
Pismo ledwie czytelne, pisane w pośpiechu, kartka pognieciona, wyrwana prosto z zeszytu.

Cytat :
Matt, znajdź Potworka. To mały kotek, uważaj na jego pazury. Zostawiłem go gdzieś na moście, okolice błoni. Uciekł mi, gdy Laurel wrzuciła mnie do wody. Ja idę na przesłuchanie i nie wiem ile mnie nie będzie. Spotkamy się w dormitorium.
Henry
Gość
avatar

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptySro 05 Mar 2014, 23:45

Bracie marnotrawny...
To ja sobie zadaję sobie pytanie "Gdzie Ty się podziewasz?" Poszukiwania nie przyniosły żadnego rezultatu, tak więc czekam na Ciebie niecierpliwie. Dobrze wiesz gdzie.
Musimy poważnie porozmawiać.

Elsa
.
Gość
avatar

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan EmptyCzw 26 Cze 2014, 21:33

Harley skakała sobie z nóżki na nóżkę, podśpiewując jeden z numerów Upiornych Wyjców. I pomyśleć, że mieli przyjechać do Hogsmeade! Kiedy tylko o tym usłyszała, bardzo ochoczo postanowiła pomóc Madame Rosmertcie i Henry'emu w rozdawaniu ulotek. Tak więc skakała, śpiewała i wciskała ulotki każdemu kto przechodził obok, przy okazji gubiąc parę za sobą przy każdym podskoku. Uroczy ślad z okruszków. niektóre z ulotek wieszała również na ścianach, uważając czy nigdzie nie pałęta się woźny lub pani Norris.


UPIORNE WYJCE
W HOGSMADE


Matthew Finnigan Blog_cu_4820389_7406712_tr_81d9f697daf7b9c800bc3dfaf44d5f72


Uwaga ludzie! Frank Lemarchal, wokalista i lider zespołu Upiorni Wyjce, we wczorajszym wydaniu Czarownicy powiadomił swoich licznych fanów o nadchodzącym koncercie w Hogsmade. Odbędzie się on 10 lipca 1977 roku, niedaleko Wrzeszczącej Chaty.

Matthew Finnigan Tumblr_m6x3uiuK5u1r4aal4o1_r1_500


Mało tego! James Backerman, sławny gitarzysta zapowiedział, że do wygrania będą ekstra koszulki Upiornych Wyjców. Jest to główna nagroda przewidziana za najlepiej wykonany jego ulubiony utwór pt "This is the night". Koszule są unikalne, niedostępne w żadnym sklepie, tylko podczas koncertu w Hogsmade. Nie możecie tego przegapić!
Matthew Finnigan 85220096968037956551_zps697d1a3a


Koszt biletu wynosi tylko 40 galeonów, zaś miejsca VIP i w  Loży Honorowej (tuż obok naszego zaproszonego Ministra Magii) 80 galeonów. Połowa środków zostanie przekazana na akcje charytatywne, które mają na celu pomoc osobom poszkodowanym przez działalność Śmierciożerców.
Matthew Finnigan H..


Bilety można nabyć u wspaniałej Madame Rosmerty, która wyjątkowo zgodziła się prowadzić punkt sprzedaży od godziny 10:00 do 21:00 w "Trzech Miotłach" od poniedziałku do soboty. Za kupno pierwszych dziesięciu biletów, zobowiązała się podarować po jednym piwie kremowym, a więc nie zwlekajcie! Liczba biletów jest ograniczona!
Matthew Finnigan Images?q=tbn:ANd9GcQ-Zx0dibqsDQvJnaxgFzGiRP-d278Q8lxcQW8ZNIgi1SHp0J-_
Sponsored content

Matthew Finnigan Empty
PisanieTemat: Re: Matthew Finnigan   Matthew Finnigan Empty

 

Matthew Finnigan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Matthew Finnigan

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-