IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Madame McGonagall

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Minerwa McGonagall
Minerwa McGonagall

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyNie 13 Wrz 2015, 10:39

[x] - xxx

==============
Pisać, pisać!
Nie gryzę.
Dam szlaban za darmo, ale nie pogryzę!
==============

Ostatnio zmieniony przez Minerwa McGonagall dnia Czw 17 Wrz 2015, 21:37, w całości zmieniany 2 razy
Eric Henley
Eric Henley

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyNie 13 Wrz 2015, 10:58

Zgłaszam się, Pani Psor :) Eric jest raczej głąbem, gadułą etc. A Gryffindor często traci z jego(w komplecie z Murph) powodu pkt w pucharze domów, chociaż z transmutacji jest niezły, bo brak talentu nadrabia determinacją ;) Mam zapewnione miejsce wśród ulubieńców? :P
Resa Anderson
Resa Anderson

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyNie 13 Wrz 2015, 11:56

Nie umiem transmutacji max XD dodatkowo wiecznie tracę punkty i dostaję szlabany. Z drugiej strony długo grałam jako pałkarz w gryfońskiej drużynie, więc może jednak mnie trochę polubisz? :D

Resa Anderson
Sometimes your joy is the source of your smile, but sometimes your smile can be the source of your joy.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyPią 18 Wrz 2015, 21:50

Porunn jest jedną z najlepszych uczniów, jeśli chodzi o transmutację. Mam nadzieję, że jakiś pozytyw będzie? Może mogę liczyć na dodatkowe, indywidualne zajęcia?
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyPią 18 Wrz 2015, 23:06

Pani Profesor powinna uważać, że nie wypada żeby młody człowiek z dobrego domu rozbijał się po Hogwarcie jak jakiś nicpoń.
Claire Annesley
Claire Annesley

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyPią 18 Wrz 2015, 23:27

My już ustalałyśmy, więc tylko się przypominam. :3
Minerwa McGonagall
Minerwa McGonagall

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptySob 19 Wrz 2015, 14:50

Eric - ulubieńców Minerwa nie przyjmuje, docenia czyjś talent, ale trudno ją oskarżyć o faworyzację uczniów w jakikolwiek sposób. Raczej możemy przyjąć, że Minerwa doceniając zacięcie Erica, męczy go tym bardziej by przypadkiem nie rozleniwił się i nie stracił swojego potencjału. Więc?

Resa - tylko ze względu gry w drużynie Quidditcha poznały się z Minerwą poza zajęciami. W końcu ten żal do Ślizgonów o wygrywanie w przeszłości większości meczów mógł panią profesor natchnąć do odrobiny dopingu w szatni. Jednak braki wiedzy u Resy skupiają na niej gniewny wzrok Minerwy, co z tym zrobi panienka Anderson?

Porunn - indywidualne zajęcia póki co odrzuciłam, ale zależy jakby się w fabule ugadały. Bo sądzę, że do tej pory Minerwa nie udzielała żadnych prywatnych lekcji uczniom. Choć mam pomysł na najbliższy czas na Minerwę, więc mogłyby się z czasem zgadać jakoś na pozytyw.

Riaan - i dokładnie tak uważa! Odjęła przez niego trochę punktów dla domu, ale czy Gryffindor załagodzi te minusowe punkty? Może chłopak czuje niechęć z powodu matki do osób potrafiących tak dobrze transmutację? Trudno mi ocenić tę relację.

Claire - tak jak ustaliłyśmy już wcześniej, nic się nie zmieniło ;)
Ben Watts
Ben Watts

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptySob 19 Wrz 2015, 15:47

jak ja przeoczyłam ten temat?

To i pan prefekt po coś przychodzi~ Uwielbia transmutację, a i podejście do nauczyciela z pewnością miałby jak najbardziej pozytywne, mimo całej surowości czy szorstkości w obyciu, jakie prezentuje pani M. Sprawiedliwość w ocenianiu też jak najbardziej na plus w tym równaniu. Ben jest ambitną bestią z przedmiotu, w wolnym czasie próbuje wymyślać własne zaklęcia transmutacyjne i coraz bardziej mu to wychodzi - mogłoby się zdarzyć, że pojawiłby się w gabinecie pani profesor raz czy drugi (czy więcej), kiedy wypróbowując na sobie którąś eksperymentalną formułę, np. obrósł piórami, transmutował sobie ucho w imbryk czy stopę w żelazko i miał problem z odkręceniem skutków. Pytanie jak podeszłaby do tego Minerwa? Irytacja, zrezygnowanie, rozbawienie, coś zupełnie innego?
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptySob 19 Wrz 2015, 17:34

Na pewno Riaan będzie miał pani profesor za złe, że nie przymyka oka na przewinienia uczniów z domu Gryfa, no i oczywiście według niego powinna bardziej za Gryfonami obstawać.
Do matki porównywać jej nie będzie.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyWto 22 Wrz 2015, 09:34

Kolejny nowy prefekt Krukolandu się zgłasza. I jedna z ambitniejszych uczennic! Cześć!

Wanda ponad wszystko ceni transmutację i sorkę Minerwę, dlatego przychodzi w pełni przygotowana na jej zajęcia. Zawsze odrobiona praca domowa, udziela się na lekcjach etc. Raczej nie ma problemów z przyswojeniem danego materiału, dlatego nie przysparza żadnych kłopotów. Jeżeli nie liczyć pomocy w wykonywaniu zadań domowych innym uczniom.
Raz czy dwa prosiła o wskazanie pomocniczych podręczników przy nauce i o.
Szacun z mojej strony jest!
Gloria O'Loughlin
Gloria O'Loughlin

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyWto 22 Wrz 2015, 09:44

Nie może zabraknąć i Glorii! 10 w transmutacji mówi samo przez się. Jedyny przedmiot z którego jest wybitna, więc musi być jakiś pozytyw :D
Louis Shaw
Louis Shaw

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall EmptyWto 22 Wrz 2015, 14:21

Znajdzie się coś dla przesympatycznego hodowcy smoków
Sponsored content

Madame McGonagall Empty
PisanieTemat: Re: Madame McGonagall   Madame McGonagall Empty

Madame McGonagall

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1