IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

Jego Fajność Louis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Louis Shaw

PisanieTemat: Jego Fajność Louis   Wto 08 Wrz 2015, 01:21

Chcesz mieć ze mną epicki rilejszynszip? Pisz tu, lub na priv i zobaczymy, co da się zrobić!

Lucas Shaw
Młodszy o pięć lat brat Louisa, z którym rozumieją się bez słów, aczkolwiek jedyne w czym Lou jest sceptyczny jeśli chodzi o swojego młodszego brata to miłosne podboje. Jeden za drugim wskoczy w ogień, nawet smoczy. To właśnie ze względu na obecność Lucasa, Shaw senior zdecydował się na praktyki w Hogwarcie, ponieważ widzieli się znacznie rzadziej niż by tego chcieli. Obaj uwielbiają smoki. Lou marzy o tym, by wspólnie z bratem otworzyć i hodowlę.

Resa Anderson
Nowe trofeum miłosne jego młodszego brata.W szkolę mijał ją jeszcze jako małolatę. Mała i momentami wredna, jednak na starość zdawała się trochę zmądrzeć. Lepiej poznali się podczas jednej z rodzinnych imprez, na którą zaprosił ją Lucas. Zaczął się z nią dogadywać po tym jak wychylili kilka....naście głębszych. Znaczy On wychylał, bo Resa dzięki Bogu szybko miała dość. Niezwykle rzadko pije alkohol z kobietą, a jeśli dobrze się przy tym bawił, znaczy, że ją lubi. Dodatkowo cieszy go niezmiernie fakt, że jego przyszła bratowa nie jest ślizgonką. Choć wystarczy jeden błąd, a każe Irvinowi ją przypiec.

Ostatnio zmieniony przez Louis Shaw dnia Czw 10 Wrz 2015, 01:10, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Resa Anderson

PisanieTemat: Re: Jego Fajność Louis   Sro 09 Wrz 2015, 23:26

Znamy się! :) Teraz tylko kwestia jak bardzo i czy się lubimy! :D

Poznaliśmy się na imprezie rodzinnej u Shawów, na którą zaprosił mnie Lucas, to pewne. Co prawda trochę się wtedy spiłam, ale byłam całkiem urocza! Ale prawdopodobnie słyszałeś o mnie już wcześniej - z opowiadań podczas rozmów z bratem, ze szkoły, może kojarzysz mnie jako małolatę, która wiecznie szuka guza, ale nie sądzę żebyśmy znali się ze szkoły.

Nie ukrywam, że liczę na pozytyw, w końcu prędzej czy później zostaniemy rodziną! :D

Resa Anderson

Sometimes your joy is the source of your smile, but sometimes your smile can be the source of your joy.
Zobacz profil autora
Lucas Shaw

PisanieTemat: Re: Jego Fajność Louis   Czw 10 Wrz 2015, 00:01

Jaka pewna siebie :D

Brat i Felix meldują się!
Zobacz profil autora
Victoria Craven

PisanieTemat: Re: Jego Fajność Louis   Pon 07 Gru 2015, 22:21

Ja chcę. Coś na pewno chcę, ale nie wiem co. Jeżeli bracia mają taki dobry kontakt, to na pewno Louis wie o tym, co działo się między Lucasem a Vicky, nawet jeśli nawet niedołężnym związkiem to nie było, bo nie było! :D Mógłby to być jednak jakiś punkt zaczepienia ich relacji, jakiekolwiek by one nie były. :)
Zobacz profil autora
Louis Shaw

PisanieTemat: Re: Jego Fajność Louis   Pon 14 Gru 2015, 09:31

Mogą być dobrymi znajomymi, którzy poznali się za sprawą Lucasa. Mimo jej rozstania z jego bratem dogadują się całkiem dobrze. Poznali się na początku ich związku podczas jednego z rodzinnych obiadów. Tak to widzę.
Zobacz profil autora
Victoria Craven

PisanieTemat: Re: Jego Fajność Louis   Wto 15 Gru 2015, 10:10

Może być. Może to też nieco wkurzać Lucasa, że się lubią, a to zawsze na propsie. Przekonamy się przy jakiejś okazji, jeżeli się nadarzy. :)
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jego Fajność Louis   

Jego Fajność Louis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics

-
» Kamieniste wybrzeże.
» Księga eliksirów
» Jak naprawić jego zdrowie, panie doktorze?
» wiśniówka, ukulele, jeden Włoch i jego panienka
» "Niebieski Diabeł" i jego słodycz: Seria niefortunnych zdarzeń