IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 sówka Vannozza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyWto 16 Lut 2016, 01:30

Cytat :
Enzo!
Mam świetny sposób, na poprawienie Ci humoru. Będziesz w niebo wzięty, zobaczysz.
Przyjdź wieczorem do Zakazanego Lasu. Nie pozwól, aby Filch cię zobaczył, ani żaden z nauczycieli. Szczególnie Twój brat. Chyba mnie nie lubi.
Dokładne dane to: huśtawka

Czekam, naprawdę nie będziesz żałował.

Porunn
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptySro 17 Lut 2016, 15:37

Cytat :
Włoski Smutasie,
mam nadzieję, że nie zapomniałeś o zajęciach z magii niewerbalnej.
Za 10 minut, w lochach. Spiesz się.
Anonim
Anonim

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyPon 29 Lut 2016, 19:40

Znikąd pojawiła się sowa ubrana w czapkę świętego Mikołaja. Ptaszysko wyglądało trochę obłąkańczo, gdy strzelało oczami na prawo i lewo, pakowało się w ramiona utrudniając odczepienie liściku. Świąteczna gorączka ogarnęła nawet sowy.

Cytat :
Panie Enzo Romulusie,

Serdecznie zapraszamy Cię na okres świąt bożonarodzeniowych w skromne progi Dziurawego Kotła. Pub został przez nas wynajęty na cały tydzień, abyśmy mogli się wszyscy tam pomieścić. Traktujemy Cię jak członka naszej rodziny, bo jak wiadomo, rodzinę można sobie wybrać nawet jeśli nie jesteśmy związani więzami krwi.
Wraz z dniem dwudziestego trzeciego grudnia Pub jest do naszej dyspozycji, także możesz się wprowadzać dzień wcześniej. Pokojów nie zabraknie. Nie zapomnij wziąć ze sobą jemioły, prezentów, opłatków, jednej potrawy, jednej bombki, swego pupila (w końcu przemówią ludzkim głosem, wierzymy w to!).
To będą święta spędzone w przyjaznym gronie, więc jeśli nie wyjeżdżasz w dal, przyjedź do nas.

Wesołych świąt życzy
Spółka Hejterów S.A.
Jasmine Vane
Jasmine Vane

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyNie 20 Mar 2016, 00:29

List oraz zgrabna paczuszka przybyły do Enza w świąteczny poranek.

Cytat :
Enzo,
Życzę Ci Wesołych Świąt.

Jasmine

W paczce znajdowało się coś miękkiego i pluszowego...
prezent:
Audrey Faulkner
Audrey Faulkner

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyPią 25 Mar 2016, 18:24

Marzyciel dotarł na ostatnią chwilę, co tak naprawdę nie było niczym dziwnym. Faulkner z prezentami problemy miała zawsze, podobnie też z pilnowaniem terminów - te nie były przeszkodą jedynie w przypadku treningów, zgrupowań i meczów, o których Audrey nie zapominała nigdy. Jeśli jednak chodziło o święta, to cóż - te musiały niemal minąć, drugi dzień musiał sięgnąć już wieczora, by młodziutka sówka panny Faulkner dotarła do Enzo, tym samym zapewniając, że Holenderka o nim nie zapomniała.
Pudełeczko przyniesione przez Marzyciela było niewielkie, proste, przewiązane czerwoną kokardką. Po uniesieniu wieka mikroskopijne rozmiary okazywały się być jedynie pozornymi - odpowiednie zaklęcie powiększyło pojemniczek wystarczająco, by zmieściła się w nim smukła, zdobiona celtyckim wzorem skrzynia, kryjąca ułożony na miękkiej wyściółce długi łuk.

Cytat :
Enzo,
kiedyś coś Ci obiecałam... W porządku, obiecałam Ci bardzo wiele rzeczy, ale przynajmniej jedną z nich mogę wreszcie w tym roku zrealizować. Mam nadzieję, że jest tak dobry jak mówili. Nie znam się na tym, ale zawsze lubiłam patrzeć, jak ćwiczysz.
Wszystkiego co najlepsze, kocie.

Audrey



PS Jak się bawiłeś na Wigilii? Zorganizowana przez Sebastiana zbieranina sprawdziła się w roli improwizowanej rodziny?
Blake Blackwood
Blake Blackwood

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyWto 29 Mar 2016, 23:05

Cytat :
Jesteś pijany? Skonfundowany? Ktoś tu za Ciebie podaje?

Enzo, Ty jesteś dla mnie MIŁY?

Na pewno rozpoznał jej sówkę, albo raczej musiał, bo ona zapomniała się z wrażenia podpisać.
Aria Fimmel
Aria Fimmel

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyCzw 31 Mar 2016, 18:15

Charming bez problemu odnalazł chłopaka, zrzucając mu na głowę tabliczkę czekolady. Zakręcił nad Romulusem kilka kółek, niczym czekający na pożarcie ofiary drapieżnik, po czym z impetem wylądował na jego ramieniu. Do nóżki miał przywiązany niewielki liścik.

Cytat :
Wesołych Świąt, Enzo!
Dziękuję za słodycze, podzielę się nimi z siostrą.
P.S. Chyba coś Ci się pomyliło, przecież przerwałam Wam tylko pogawędkę!
Redaktor
Redaktor

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptySro 20 Kwi 2016, 00:20

Cytat :
Jedna ze szkolnych sów wrzuciła do owsianki najnowszy numer Lustra.
Jasmine Vane
Jasmine Vane

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyWto 04 Gru 2018, 12:54

Sowa od Enzo był lekkim zaskoczeniem dla Jasmine. Dopiero niedawno wróciła do ogarniania rzeczywistości. Czy spotkanie z "przyjacielem" nie będzie pierwszym krokiem do normalności?


Cytat :
Chyba nie mogę się opierać takiemu zaproszeniu. Jest tylko jeden problem, do Hogsmeade się nie wyrwiemy z powodu aurorów. Masz jakiś misterny plan?

Jasmine
Jasmine Vane
Jasmine Vane

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 EmptyWto 04 Gru 2018, 13:43

Cytat :
Ok. Przyjdę.
Jest zbyt chłodno, żeby sie nie ubierać
Jas
Sponsored content

sówka Vannozza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: sówka Vannozza   sówka Vannozza - Page 2 Empty

 

sówka Vannozza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sówka Lau.
» Sówka Elle
» sówka Remusa
» sówka Victora, super profesora
» Sówka Klaus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-