IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
AutorWiadomość
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyCzw 01 Paź 2015, 22:27

Wybitnie mi się nie podoba, wygląda jak taka wystraszona mała dziewczynka, i to nie chodzi tylko o te oczy, tylko bardziej rozdziawione usta, które po prostu...składając wszystko w całość ogromnie psują efekt. Jak ogólnie lubię takie dziwactwa, to jestem w tym wypadku na nołp. 3/10, bo ładne kolory i plus za oryginalność.
Akira Cadnik
Akira Cadnik

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyPią 02 Paź 2015, 18:26

Kto nie lubi Angeliny Jolie? Wygląda tu zniewalająco, a biała rameczka tylko dopełnia efekt. Dycha.
Envy Pride
Envy Pride

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyPią 02 Paź 2015, 23:40

Avatar, poza tym że sam w sobie jest naprawdę dobry, ma jeszcze dwa ogromne plusy, od których jako facet nie jestem w stanie oderwać wzroku. Więc idąc starym sposobem marudowych mędrców, wstawiam zgrabne 10/10
Peter Forrester
Peter Forrester

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptySob 03 Paź 2015, 13:39

Całkiem niezły, ale jakoś bez szału. Chociaż i tak lepszy niż poprzedni, dlatego 8!
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyNie 04 Paź 2015, 20:37

Ostatnio na mnie nawrzeszczano, więc 10.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyPon 05 Paź 2015, 01:26

Przypomina mi tutaj ta laska moją znajoma, totalnie ;D.
Ale jakoś tamten avatar podobał mi się bardziej.
7/10
Blake Blackwood
Blake Blackwood

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyCzw 08 Paź 2015, 11:43

Nadal wolałabym jednak widzieć twarz, ale mocne 8 za kolory i za ramoneskę, która jest niemal identyczna jak moja osobistą ;)
Melanie Moore
Melanie Moore

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyCzw 08 Paź 2015, 17:56

Uwielbiam ten wizerunek <3  Wydaje się trochę nie wyraźne, no i gdzie jest ramka?!  
Dam Ci osiem  

Obróć i masz nieskończoność, to bardzo cudowna liczba :3
Gloria O'Loughlin
Gloria O'Loughlin

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyCzw 08 Paź 2015, 18:39

Lubie bardzo, dyszka i pasuje mi na Melcie :>
Envy Pride
Envy Pride

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyCzw 08 Paź 2015, 19:20

Mam uraz do tego wizerunku, stąd też ocena zdecydowanie zaniżona z założenia. Ale podoba mi się jej wyraz twarzy i to że nie widać aż tak że jej brwi żyją własnym życiem. Lecz moim zdaniem za jasny - aż trochu razi po oczach.

Stąd też niestety (cały czas biorąc pod uwagę że to ten wizerunek) to będzie 4/10 ._.
Blake Blackwood
Blake Blackwood

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptySob 10 Paź 2015, 00:33

Jako, że Petersa kocham, uwielbiam itp itd dalabym 10.
Jako, że mi go nie chciałeś oddać dam 9.
Jako, że tu jest do siebie mało podobny, dam 8. Ale i tak jest dużo lepszy niż poprzedni. :3
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyPon 12 Paź 2015, 18:33

Hmmm, ostatni wydawał się znacznie ładniejszy! Tutaj jest do siebie nie podobna mam wrażenie. Ale daję 7!
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyPon 12 Paź 2015, 19:11

Zdjęcie niby ładne, ale kolory mi się strasznie nie podobają + nie oddaje temperamentu Pieruna, miałaś milion razy lepsze avatary! 4.
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptyWto 13 Paź 2015, 21:35

Ona ma tyle ładnych zdjęć!
Jakoś mi się nie wpasowuje w klimat forum :c. Rower? Ale w sumie to mugolak...
Hm, 7/10 bo niewyraźny.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 EmptySro 14 Paź 2015, 17:19

Pedowzrokieeeem obdarowywuuuujeeeeeesz mnieeeeeee! :D Jasny tak bardzo, że aż boli. 6/10
Sponsored content

Oceń avatar - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 16 Empty

 

Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 16 z 32Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next

 Similar topics

-
» Oceń avatar
» Skala ocen
» Oceń podpis
» Co mówi avatar?
» Co mówi avatar?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-