IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

Ziomki i poziomki B. Blackwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Meredith Walker
Uczeń Hufflepuffu
Data przyłączenia : 12/03/2015
Liczba postów : 178

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    Sob Sty 02, 2016 11:54 pm

Jeden rok, jeden dom może coś pokombinujmy?
i od razu zaznaczam, że ze względu na Twoją przyjaźń z Will.aj.emem to może być trudne, bo go nie lubię :c
Zobacz profil autora
Blake Blackwood
Uczeń Hufflepuffu
Data przyłączenia : 26/08/2015
Liczba postów : 263

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    Nie Sty 03, 2016 12:09 pm

Możemy pokombinować, aczkolwiek wolałabym pozytyw (mimo Williama ;p). Sheeran i tak nie udziela się w fabule, więc wiesz :)
Zobacz profil autora
Meredith Walker
Uczeń Hufflepuffu
Data przyłączenia : 12/03/2015
Liczba postów : 178

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    Nie Sty 03, 2016 12:17 pm

no ale faktem faktem i nie mogę go przeskoczyć, chociaż w sumie widziałam to właśnie relację niby pozytywną - znają się dobrze z widzenia, mają wspólnych znajomych etc ale okraszoną tą sheranową goryczą. Mer stara się nie uprzedzać do ludzi, co nie zmienia faktu, że swoje urazy mimo woli chowa. Pewnie będzie starała się do Blejk przekonać ale zbytnią wylewnością zaufaniem i tak dalej jej nie obdarzy, bo taka się po prostu urodziła. xD coś dodać chcesz?
Zobacz profil autora
Barty Crouch Jr.
Uczeń Slytherinu
Data przyłączenia : 07/02/2016
Liczba postów : 48

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    Pon Lut 15, 2016 1:30 am

Cóż, wychodzi na to, że są w jednej klasie i nawet zostali przydzieleni do jednej grupy na lekcji, więc myślę, że powinni przynajmniej się znać ;)
Zobacz profil autora
Jolene Dunbar
Uczeń Hufflepuffu
Data przyłączenia : 15/09/2014
Liczba postów : 649

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    Nie Kwi 10, 2016 9:08 am

Obie kochają transmutację, obie posiadają zdolności, o których nie mówią na głos. Być może ich kobieca intuicja podpowiada im, że kto jak kto, ale jedna drugą zrozumie bez słów i bez wiedzy o wzajemnych umiejętnościach. Dotychczas ich relacja polegała na przyjaznym "cześć", jednak nigdy nie miały okazji porozmawiać szczerzej czy dłużej, wszak nie czuły takiej potrzeby. Miały zgoła inne towarzystwo i czasami zdarzało się, że siadały razem w jednej ławce. Dobrze się im współpracowało, w szczególności na transmutacji. Jolene jest w tej dziedzinie bardzo dobra z wiadomych względów. Tak naprawdę słabo się znają, jednak mają duże szanse, aby się zaprzyjaźnić o ile jedna i druga zdołają się przed sobą troszeńkę otworzyć. c:
Zobacz profil autora
Madeline Kerry
Uzdrowiciel
Data przyłączenia : 04/04/2016
Liczba postów : 13

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    Wto Kwi 12, 2016 7:06 am

Jolene i Blake są w tej samej klasie, więc nie ma problemu, by się znały, lubiły, ale niech jest - nigdy nie miały okazji za bardzo się zaprzyjaźnić przez Blejk, która ogranicza się do dwóch, trzech przyjaciół. Ale spoko, ja na wszystko zawsze jestem chętna, więc jeśli chcesz coś w fabule rozegrać to pisz śmiało :)
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ziomki i poziomki B. Blackwood    

Ziomki i poziomki B. Blackwood

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2