IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Szkolne Sowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Harry Milton
Harry Milton

Szkolne Sowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolne Sowy   Szkolne Sowy - Page 2 EmptyPon 09 Lut 2015, 20:42

Śnieżna sowa przyleciała do gabinetu dyrektora około północy, wybudzając głośnym hukaniem ze snu nie tylko czarodzieja, ale również najbliższe portrety.
Cytat :

Dyrektorze Dumbledore,
przepraszam, że piszę o tej porze, ale sprawa nie cierpi zwłoki. Proszę stawić się w trybie natychmiastowym w Ministerstwie Magii. Chodzi o jednego z uczniów, który wyszedł bez pozwolenia zza murów Hogwartu. Niestety, nie są to dobre wieści.
Harry Milton
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Szkolne Sowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolne Sowy   Szkolne Sowy - Page 2 EmptyCzw 21 Maj 2015, 20:54

Pulchniutka sówka krążyła przed oknem Skrzydła Szpitalnego na wysokości pierwszego piętra, oczekując aż ktoś ją zauważy. Trzykrotnie zastukała dziobem w szybę i gdy ją wpuszczono, odnalazła Jiro Guro. Rzuciła mu na głowę elegancko zaadresowaną kopertę.

Nie polecam tego tłumaczyć, bo to poprawne nie jest, chodzi mi tylko o wrażenie i zarys, a nie o perfekcyjny przekaz informacji. Adresat zna zarys listu.

Cytat :
Yōkoso, Jiro Guro.


Watashi wa ureshīdesu, sono de Hogwart dareka ga arimasu Nihon kara! 
Shinrai, sono de seikō shimasu tōku. Anata ga kyoka sureba, hijō ni yorokonde yorokonde tasukete de saisho tejun de Hogwart.  Migi seitsū shite iru Gengo Eigo. Watashi wa negaimasu sono anata wa shunkan o mitsukemasu.
Haikei, sinepai.
Yumi Merberet.
Victor Greth
Victor Greth

Szkolne Sowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolne Sowy   Szkolne Sowy - Page 2 EmptyPon 25 Cze 2018, 15:49

Do: Anonim; sówka wróciła, a przynajmniej miała wrócić do nadawcy; widniał na pergaminie jeden, wielki, niedbały, nakreślony ze złością znak

Cytat :
?
Alecto Carrow
Alecto Carrow

Szkolne Sowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolne Sowy   Szkolne Sowy - Page 2 EmptyWto 26 Cze 2018, 22:48

Do: Nemesis Sigita
Śnieżnobiała sowa, która rozpoznać był w stanie każdy uczeń oraz pracownik Hogwartu minęła kilka korytarzy, by odnaleźć adresata listu trzymającego w szponach. Siedząca w jednym z foteli znajdujących się w Pokoju Wspólnym Ślizgonów dziewczyna szybko zdała sobie sprawę z jej obecności, kiedy ta z wielkim uporem, niczym sama właścicielka jasno dawała o siebie znać, aby w chwili gdy uwaga skupiła się na niej upuścić liścik.


Cytat :
Kochana Nem,
Jestem wielce zaskoczona, a jednocześnie przerażona Twoją wiadomością. Nie sądziłam, że w tym życiu usłyszę od Ciebie podobne słowa, aczkolwiek niezmiennie mnie ten fakt cieszy! Musimy to opić to tak po pierwsze, po kolejne już nieco bardziej rzeczowo: kim on jest? Znam go? Lubię go? Czekaj ja nikogo nie lubię, poza Tobą oczywiście! Jak do tego doszło? Kiedy do tego doszło? Zabezpieczacie się?
Twoja Alecto.

Huncwot
Huncwot

Szkolne Sowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolne Sowy   Szkolne Sowy - Page 2 EmptyPią 13 Lip 2018, 16:35

Do: Katarina Vento

Sponsored content

Szkolne Sowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szkolne Sowy   Szkolne Sowy - Page 2 Empty

 

Szkolne Sowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sowy szkolne należące do Toma!
» PS. Gwen nie ma sowy
» Mnemosyne oraz Euterpe - sowy Lorcana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-