IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 natalia podbija świat!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyPią 03 Lip 2015, 16:07



Nie lubię podziału na pozytywy i negatywy, więc go nie ma, ale z chęcią wspomnę o każdym w paru słowach. Zapraszam, zwłaszcza ludzi wtajemniczonych *wink wink*.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyPią 03 Lip 2015, 16:13

Ja widzę Ciebie w relacji z moja Meredith (Walker) i napisze do Ciebie po szczegóły jak juz wrócę do domu :D więc wypatruj mojej PW albo ślij wcześniej jeśli masz jakieś pomysły :)
Ps oczywiście mowa o mocnym pozytywie jeśli chodzi o mnie ;)
Gość
avatar

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyPią 03 Lip 2015, 17:31

To ja chcę coś dla Paula. I moze dla Haven. Najlepiej pozytywy <3
Gość
avatar

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyPią 03 Lip 2015, 18:16

Murphy, czekam ze zniecierpliwieniem! <3


Paul (Eddie Redmayne *O*) jest na tym samym roku co Natalia i do tego Krukon, to proponuję, żeby poznali się tylko przy stole Krukonów już w dniu przydziału. Albo nawet tylko przed samą ceremonią. Natalka lubi szczerych ludzi, więc nic do niego nie będzie miała, mogą się kumplować, pozwalam. <3

Haven jest bardzo pozytywna, też można by było im wymyślić jakiś epizod, zwłaszcza, że Natalka specjalnie nie tryska super humorem. Może jakiś wypadek na lekcji? Natalie jest średnia z eliksirów...
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyPią 03 Lip 2015, 20:06

No to tak - Z Cu powinna się lubić, tak sądzę~ Zainteresowanie mugolskim światem, brak podziałów, czemu by nie. Od tego mogło się zacząć, a potem pomagała mu w zadaniach z przedmiotów, które zostawiał na ostatnia chwilę xd

Hristina i Natalia to relacja na fabułę, bo Hristi dopiero się pojawiła w Hogwarcie, ale komiksy je połączą, mam wrażenie~

(Fate fandom zawsze pro)
Gość
avatar

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyPią 03 Lip 2015, 20:36

(Ave, dla fandomu zawsze znajdzie się miejsce.)

Ja też uważam, że z Cu powinna się polubić, i w sumie nie jest ona może jakąś najlepszą na świecie uczennicą, ale poganiać go mogła. Mogą być kumplami, pozwalam. <3

Więc zostawiamy to do rozegrania i jak będzie chwila to daj znać.~
Gość
avatar

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! EmptyCzw 09 Lip 2015, 11:41

Ja chcę coooś ♥ Jako, że Finny jest z natury przylepą i nie może mieć z ludźmi negatywów, bo to niedopuszczalne, no i obie są w tej samej drużynie, no to Koreanka mogłaby być mega przytulaśną maskotką Natki :3
Sponsored content

natalia podbija świat! Empty
PisanieTemat: Re: natalia podbija świat!   natalia podbija świat! Empty

 

natalia podbija świat!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Więc chodź pomaluj mój świat...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-