IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Winter is comi... naaaah! It's just Noelle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Skai Wilson
Skai Wilson

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 21:23

Ja obowiązkowo muszę się tutaj znaleźć! Nie dość, że siostra chłopaka, który zawrócił w głowie Skai (z wzajemnością zresztą), to w dodatku ten sam rocznik. Mam głowę pełną pomysłów, ale nie wiem od czego właściwie zacząć. Może dotychczas podchodziły do siebie obojętnie, jakoś nie dążyły do wzajemnego zainteresowania? I fabularnie się dziewczyny spotkają, coś wspólnie wymyślimy?
:)
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 22:24

Yumi, Skai, proponuję Krąg Wzajemnej Adoracji z zadatkiem na sojusz zielono-niebieski <3 Noelle może wkurzać się o to, że Skai widzi cokolwiek pozytywnego w jej bracie No i próbuje jej - razem z Yumi - wybić go z głowy :D
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 22:57

Piąto roczni assemble! :) Musimy się znać, choćby z widzenia. Jeżeli masz jakiś fajny pomys na relacjęł to chętnie się dostosuję :) Tylko jedna uwaga ode mnie, jeśli Noelle kiedykolwiek próbowała pomiatać Riaanem to się nie polubią :D
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 23:12

No nieeeeeeee! ; c DYYYYLAN! GRYFON! *moment wew. walki* POMÓŻ! XD
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 23:20

Hm, serio rób co chcesz. Dzikus nie szufladkuje ludzi domami tylko charakterami. Nie będzie mu przeszkadzało że jesteś ze Slytha jeżeli nie będziesz nim rządziła, czy zadzierała nosa. Riaan to elastyczny dzieciak, poczytaj jego KP może na coś wpadniesz ;) Bo czytając Twój charakter mam wrażenie, że byś mu nie podpasowała. ;)
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 23:49

Ale właśnie Noelle jest z tych zadzierających nosa xD Więc chyba mu nie podpasuje z charakterem xd Mogą się znać z widzenia, bo chyba razem chodzą na onms?
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 23:54

Tak. A więc ustalmy to tak, znają się nie za dobrze, ogólnie Riaan nic do niej nie ma, ale nie podoba mu się jej zadzieranie nosem i złośliwości. Taka neutralna relacja z lekkim przechyłem na negatyw. Może być? :)
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptySro 17 Cze 2015, 00:06

Taaak! :)
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptySro 17 Cze 2015, 06:34

Po stokroć popieram odmóżdżanie Skai z Lyoda.
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptySro 17 Cze 2015, 11:01

MAMY DEAL! :3
Skai Wilson
Skai Wilson

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptySro 17 Cze 2015, 19:09

Noelle Avery napisał:
Yumi, Skai, proponuję Krąg Wzajemnej Adoracji z zadatkiem na sojusz zielono-niebieski <3 Noelle może wkurzać się o to, że Skai widzi cokolwiek pozytywnego w jej bracie No i próbuje jej - razem z Yumi - wybić go z głowy :D

Oh, tak, tak! :D Skai czasami będzie się zapędzać i opowiadać Noelle o wspaniałościach jej brata i wzdychać do niego w jej obecności :D Wspólne włóczenie się po Błoniach, sprawdzanie czy prace domowe się zgadzają ze sobą i tak dalej :D
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptySro 17 Cze 2015, 20:10

Już wyobrażam sobie cierpiętniczą minę Noe, hahah ^^
Gość
avatar

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyCzw 09 Lip 2015, 12:41

Chcę jakiś pozytyw. Nie wiem jaki, ale chcę. ^^
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyNie 25 Paź 2015, 15:30

Wznawiam poszukiwania znajomych! Z racji tego, że przejęłam to konto i nie jestem na bieżąco z relacjami Noe to proszę o przypomnienie się wszystkim którzy mają z tą postacią coś wspólnego lub chcą mieć. Zapraszam! <3
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 EmptyNie 25 Paź 2015, 16:57

To co wcześniej?
Sponsored content

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle - Page 2 Empty

 

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Astronomia [Winter Stark]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-