IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nessie is real

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Nessie is real   Nessie is real EmptyPią 29 Maj 2015, 22:40

Nessie is real Tumblr_m2ck8bz3xF1rsnwtro2_500

Gimme something!


~Pozytywne~



Rowena Grigori:
Nie można powiedzieć, by dziewczyny były najlepszymi przyjaciółkami, jednak łączy je coś poza wspólnym dormitorium. A nawet kilka cosiów, co dało fundament do bardzo sympatycznej relacji. Wspólne marzenia na temat przyszłości są zawsze dobrym pretekstem, by poćwiczyć razem zaklęcia, natomiast jak miłość do fantastyki zbliża ludzi zrozumie każdy, kto ją podziela. Dodatkowo, Rowena gra na pianinie, Vany na gitarze - odkąd "muzycznie" odkryły się nawzajem, często wymykają się gdzieś by wspólnie pośpiewać czy nawet tworzyć własne piosenki.

Cú Chulainn O'Connor:
Oto przykład typowego bromance~ Well... prawie typowego. Nessie z natury zazwyczaj lepiej dogaduje się z chłopakami, a przy Cú sama zaczyna się zachowywać jak jeden z nich. Są czymś w rodzaju "best buddies" do wspólnego chodzenia na mecze Quidditcha, wyścigów, zakładów, wyjść na piwo i wszelakiego rodzaju łamania szkolnego regulaminu. A kiedy już odhaczą wszystkie punkty z tej listy i uznają, że dzień był w miarę satysfakcjonujący i jeszcze nie mają siebie całkowicie dosyć (zdecydowanie częściej się zdarza, że to inni mają ich dosyć), idą na błonia, by rzucić się na trawę i wspólnie ponarzekać na szkołę i Filcha.



~Negatywne~



Eric Henley:

Chłopak z tego samego domu, z tego samego roku, obracający się w podobnych kręgach... Tak, nie mieli szans się nie poznać. I na początku nie było nawet źle, być może wręcz wydawało im się, że jest lepiej niż wskazywała na to rzeczywistość. Bez wdawania się w szczegóły, gdyż raczej żadne z nich na to nie ma ochoty - między panną Crowley i panem Henleyem doszło do nieporozumienia, konfliktu interesów, zwał jak zwał. Niesmak pozostał, bo chociaż Vany wykazałaby się tutaj dobroduszną ignorancją, to wyraźna niechęć Erica niemiłosiernie ją irytuje.

~Wszelkie niesprecyzowane~


...


Ostatnio zmieniony przez Vanessa Crowley dnia Pon 01 Cze 2015, 00:01, w całości zmieniany 3 razy
Eric Henley
Eric Henley

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptyPią 29 Maj 2015, 22:49

Nie lubię Cię :) Negatyw poproszę
Gość
avatar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptyPią 29 Maj 2015, 22:51

Ależ proszę Cię uprzejmie braciszku ^^ Ale może coś więcej, powiedz mi, skąd ta nienawiść? :D
Peter Forrester
Peter Forrester

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptySob 30 Maj 2015, 11:14

Też coś chcę.
Gość
avatar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptySob 30 Maj 2015, 20:53

Oczywiście, już służę swoją osobą. Propozycje?
Gość
avatar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptySob 30 Maj 2015, 21:17

Ten sam rok, ten sam dom ... Nie ma opcji aby się nie znały ;p
Może pozytyw ?
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptyPon 08 Cze 2015, 19:41

Powtórzę i powiem jeszcze raz:

Nessie is real Hugging_erinbrownwrites-com

Nessie is real Fiona_hug_

Nessie is real Kittens-gif
Gość
avatar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptyWto 09 Cze 2015, 21:56

Czyli rozumiem, że się lubimy? xD
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptySro 10 Cze 2015, 20:59

Chciałem być miły i przyjść ze swoją propozycją, ale mój zakres pomysłów do relacji dawno się skończył, dlatego może coś ustalimy wspólnie, co?
Pozytyw się wie, wolę nie dorzucać Heńkowi negatywów.
Gość
avatar

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real EmptySro 10 Cze 2015, 21:04

Sure! Postaram się w najbliższym czasie uruchomić mój umysł i może wpadnie mi do niego jakiś ciekawy pomysł :D Tylko najprawdopodobniej pełnię weny odzyskam od soboty - ostatnio miałam zastój bo życie mnie zjadało, ale w piątek już mam premierę i jak będę po, to wrócę z zaświatów xD Mam nadzieje, że mi wybaczycie ^^
Sponsored content

Nessie is real Empty
PisanieTemat: Re: Nessie is real   Nessie is real Empty

 

Nessie is real

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-