IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Marudne Randewu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Kiedy? When? Cuándo? Wann? Kogda? (i gdzie)
Pierwsza połowa lipca
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap2%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Druga połowa lipca
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap2%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Pierwsza połowa sierpnia
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap11%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Druga połowa sierpnia
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap26%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 26% [ 12 ]
Tylko w tygodniu
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap6%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Tylko weekendy
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap17%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 17% [ 8 ]
Warszawa
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap23%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 23% [ 11 ]
Gdzie indziej
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap2%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Bydgoski konwent
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap4%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Warszawski konwent
Marudne Randewu. - Page 3 Vote_lcap6%Marudne Randewu. - Page 3 Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 47
 

AutorWiadomość
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 00:04

Okej, siema. Podbijam temat, bo dzisiaj znowu ktoś wyszedł z inicjatywą spotkania się w większym gronie.

Jak sobie dyskutowaliśmy najwygodniej byłoby spotkać się w Warszawie - tak również wynika z ankiety przeprowadzonej jakiś czas temu. Wiadomo, że wielu z Was ma swoje plany na wakacje, ale może faktycznie można by pomyśleć wspólnie nad konkretnym terminem?

Co do miejscówy - Warszawa, owszem. Rozumiem, że nie każdy ma gdzie przenocować, ale jest opcja wynajęcia mieszkania na doby. ;) Rozwiązanie całkiem dobre, nie wychodzi to drogo, a i taka marudna domówka to fajny sposób na poznanie się lepiej.

Co Wy na to?
Meredith Walker
Meredith Walker

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 01:12

ja Warszawie zawszę mówię TAK :D proponuję koniec sierpnia :) albo przynajmniej po 16, proszęęę
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 12:45

Co do wynajmowania mieszkania na doby - czasem nawet dom się da tak wynająć, bo z jednego forum, na którym byłem na zloty właśnie tak robili. Party hard~

Borze szumiący, czemu Warszawa... No, ale skoro większość chce, to większość dostanie.
Mnie pasuje sierpień ogólnie tylko fajnie by było, gdyby do końca lipca już ogarnąć konkretny termin to zaklepię sobie wolne w pracy.
Gość
avatar

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 18:39

Warszawa rzeczywiście wydaje się najbardziej optymalna ze względu na to, że większość będzie miała mniej-więcej podobny dojazd (2-3h w pociągu, nie wiem jak to tam z busem wygląda).

Wynajem mieszkania? Opcja zajebiszcza, ale pod warunkiem, że jedzie tylko około 6-8 osób. Jak zbierze się nas dziesiątka może być gorzej, bo nie wiadomo czy właściciel się zgodzi, a z tego co już wiem, przeważnie są niechętni, bo skargi i bla bla bla (imprezy nie podobają się emerytkom, pamiętajcie).

Domek na wynajem to chyba gdzieś poza miastem, nie? Wtedy może idźmy na całość i jedźmy na jakieś Mazury lub coś w tym stylu na weekendzik. Miss mokrego podkoszulka wtedy by weszła pewnie do repertuaru. I to raczej opcja przy liczbie przekraczającej 10 osób, prawda?

I ogólnie termin bym proponowała ostatni weekend sierpnia. Większość już zjedzie z wakacji i będzie jako tako dostępna, a nasze maturzaki jeszcze nie wylądują w szkolnych ławkach.

Myślę, że da się to szybko zorganizować pod warunkiem, że wie się ile osób na taki weekend by przyjechało, bo to trochę warunkuje jak to ogarnąć. Nawet mogłabym spróbować to jakoś zebrać do kupy. Dajcie mi tylko liczbę osób, a zobaczę co wykombinuję.

~Rogata, mistrzyni niepisania składnie
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 19:15

Ostatni weekend sierpnia/przedostatni też wydaje mi się być rozsądnym terminem.
Co do liczby osób, tego jeszcze nie wiem, ale jest kilka osób w Warszawie, które nocleg mają zapewniony, więc wszystko zależy od ... Marud.

Co do Mazur - nam bardziej rozchodziło się o zrobienie zwykłej domówki, która nie wiązałaby się z nie wiadomo jakimi kosztami. Dojazd na Mazury, wynajem domków, żarcie, branie miliarda rzeczy - z tym także trzeba się liczyć. Zorganizowanie samej imprezy chyba wiąże się z mniejszą robotą?

No i ludzie, deklarujcie się. ;>
Aeron Steward
Aeron Steward

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 19:20

Wandziek wie. Jak wyrobie się z czymś innym, i zostanie mi trochę wolnego, to BYĆ może się pojawię. Ale tak jak przedmówcy mówili, drugi koniec początku zakończenia drugiego tygodnia sierpnia.
Harry Milton
Harry Milton

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 19:35

Na 85% tylko weekendy drugiej połowy sierpnia.
100% Warszawa.
75% obecności Lemura i 95% obecności Skai.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 19:37

100% Warszawa 100% koniec sierpnia :D
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 19:43

Koniec sierpnia, po 22. Warszawa.
Gość
avatar

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 19:57

Wanda, ja czy ja wiem czy dla tej części dojeżdżającej Warszawa, a Mazury byłyby aż tak rozbieżne w kosztach. Plus to był taki żarcik. Nie to żebym coś.

I pamiętajcie, ja mówię o WEEKENDZIE. Opcjonalnie od piątku do niedzieli party hard. Pewnie jak większość dojeżdżających myślę o tym w kategoriach "jeden lub dwa noclegi", bo przyjazd na parę godzin totalnie się człowiekowi nie opłaca.

I okej, tak tego nie ogarniemy. Robimy inaczej. W końcu Google daje nam genialne narzędzia do ogarniania takich rzeczy.

KAŻDEN JEDEN, KTO CHCE PRZYJECHAĆ NA ZLOT KLIKA W LINK NIŻEJ

BANG BANG!

Wpiszcie się, łatwiej będzie ogarnąć kto przyjedzie, komu kiedy i gdzie pasuje oraz kto potrzebuje daszku nad głową na ten czas. Potem ogarniemy resztę.
Eric Henley
Eric Henley

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 21:34

Ja Tylko napomknę, że koniec sierpnia oznaczają czyjeś urodziny, nie będę machał łapką, ale 27 sierpnia to dla mnie ważna data :D
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyWto 07 Lip 2015, 21:47

Eric - to tym lepiej. Z NAMI SIĘ NIE NAPIJESZ?

Ja 29 mam imieniny. ;)
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptySro 08 Lip 2015, 18:56

Ja będę mówić na bieżąco w sierpniu i jeśli wszystko się ułoży to będę. Jestem za końcem sierpnia, bo chcę Erciowi "sto lat" zaśpiewać <3
Gość
avatar

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyPon 03 Sie 2015, 15:49

Odświeżam, bo wyszła nowa propozycja na cb.

Wyjazd zintegrowany do Zwierzyńca, do domków. KLIK. Jak to Gwen pięknie ujęła: ognisko, śpiewy, tańce, alkohol, Gwen i Rogata smrodzące papierosami, alkohol.
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 EmptyPią 07 Sie 2015, 00:03

UWAGA!!! RANDEWU MARUDOWE ZAPLANOWANE!

29 sierpnia - 30 sierpnia! Warszawa!
Plan wstępny - siedzenie, picie i grillowanie do dnia następnego, bez noclegu! (ale jak ktoś chce to jasne)

Tanie pendolino jeszcze jest xd

WPISYWAĆ SIĘ KTO JEDZIE!
Sponsored content

Marudne Randewu. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Marudne Randewu.   Marudne Randewu. - Page 3 Empty

 

Marudne Randewu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-