IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Adam Morgan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Adam Morgan
Adam Morgan

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyPią 15 Maj 2015, 20:57

Relacje Adama Morgana


Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnych znajomości! Na pewno będzie ciekawie i zabawnie.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 16 Maj 2015, 12:59

na pewno będzie ciekawie i zabawie.
Pozytyw?
Collin Morison
Collin Morison

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 16 Maj 2015, 14:05

Mam pomysł.
Collin może być tą osobą, która ciągle jest wysyłana po Adama. Gdy nie ma go na lekcji, jest potrzebny nauczycielowi, ma zaległy szlaban itp, to zwykle wysyła się po Adama Collina (został przylepiony mu ten smutny obowiązek) który z nieszczęsną miną pyta w około o niego i nigdy nie może go znaleźć, gdyż wszyscy zapytani nie wiedzą o kogo mu chodzi bądź nie widzieli go od dawna.
Collin może ćwiczyć na Adamie "Accio Morgan" w imię żartów.
A kiedyś możemy zorganizować, że w akcie desperacji Collin rozwiesi po szkole wielkie plakaty Adama z napisem "Tak wygląda Morgan" czy coś :3
Adam Morgan
Adam Morgan

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyNie 17 Maj 2015, 12:24

Colin: O rany, ten pomysł jest tak zacny, że aż mi się na twarzy pojawił wielki banan. Trzy razy tak! Mogę jeszcze dodać, że Colin byłby jedną z osób, które faktycznie kojarzą Adama i mogą coś nie coś o nim wiedzieć więcej. Accio Morgan kupiło mnie całego. Biorę to!

Murphy: To, że pozytyw, to z pewnością! Jakieś pomysły, aby to rozwinąć? Murphy kumplowała się z Cu, a Adam to jego bliski kuzyn, więc raczej też się powinni dobrze dogadywać.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 25 Lip 2015, 13:58

Doprawdy, nie wiem kim jesteś (uzupełniajcie multi w profilu, a nie cwaniakujecie), ani czy ta postać istniała za moich czasów, lecz teraz mnie zainteresowała.
Ten sam rocznik, uwielbienie kotów, oraz opcm i uroki. Pozytyw jak nic, nawet jeśli z Sergia średniawy Gryfon ;D No i mniejsza, że Lemię ma kota na którego Adam jest uczulony ;_;
Może zdrowa rywalizacja z OPCM i Zaklęć, ale zarazem gryfońska więź?
Adam Morgan
Adam Morgan

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 25 Lip 2015, 14:03

Gryfońska więź na pewno. Adam mógłby go czasami zaczepiać po bratersku i pytać, czy mógłby zatańczyć tak, jak go uczyli w BeauxBatons. Jednak mogą się kumplować, trochę picia piwa w trzech miotłach. Powiedz mi tylko, czy Sergie będzie należał do osób, które będą kojarzyły Adama bardziej,c zy tylko wtedy, jak sobie o nim przypomni. Bo Adam ma tę cechę w sobie, że MAŁO osób o nim w ogóle pamięta xd. Nawet Filch go nie zauważa.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 25 Lip 2015, 14:07

Sergie raczej zauważałby Adama, w końcu te same dormitorium i lekcje. A co do piwa to może jedno na jakiś czas bo abstynentuje ;x
ok to jest relka ^^
Melanie Moore
Melanie Moore

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyWto 04 Sie 2015, 21:49

To ja ~
Jestem tu za namową bezsłowną xD To raczej pozytyw będzie hm?
Adam Morgan
Adam Morgan

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyWto 04 Sie 2015, 21:57

No jasne, że pozytyw! Adam nie umie się jednak obchodzić z dziewczynami. To znaczy, nigdy nie chciał z nimi jakoś bardziej przystawac, bo się nasłuchał od kolegów, że są dziwne. Umie z nimi rozmawiać, ale interesuje go bardziej koleżeńśtwo niż coś więcej xd. Może Mel chciałaby u niego to zmienić? Zaprzyjaźnijmy się! Mógłby ją traktować jak swojego kolegę, trochę brutalnie, zapominając, że to dziewczyna.
Melanie Moore
Melanie Moore

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyWto 04 Sie 2015, 22:07

Nie ma to jak być traktowaną po męsku ~ ale brzmi fajnie :3
Tylko bez bicia, bo Mel to delikatna osóbka. Do tego Adam musi się liczyć z tym, że nie zawsze sobie pozwoli na takie traktowanie gdyby przesadził.
Adam Morgan
Adam Morgan

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyWto 04 Sie 2015, 22:18

No to wiadomo :D. Ogarniemy sobie niedługo jakąś sesję, mam nadzieję! Na razie jestem na fabule, ale jak się zwolnię, to się za Ciebie wezmę, koleżanko.
Melanie Moore
Melanie Moore

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptyWto 04 Sie 2015, 22:30

No i cudownie :D Już sobie rezerwuję dla Ciebie kolejna sesję jbc ~
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 08 Sie 2015, 16:25

Oj, chłopaki się dogadają. Jeden dom, podobny charakter, obaj nie boją się podejmować karkołomnych wyzwań. Podbij do Wedla jeszcze, to czasem wyciągnie Adama i Riaana na jakąś drakę, która skończy się szlabanem ;)
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 08 Sie 2015, 16:29

Adam będzie podrzucał Riaanowi odświeżacze do samochodu, aby pokazać mu jak bardzo go lubi. I może go wyciągać na nielegalne wyjścia do Hogsmeade, w końcu młodszy, to guru Adam się zaopiekuje ;)
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan EmptySob 08 Sie 2015, 16:35

Deal. Choć biedny Riaan nie będzie wiedział co to za "pachnące choinki" :D I w sekrecie Ci powiem, że choć wielu ludzi chce być jego mentorem to chłopak uznaje tylko Lupina (i Katangę) w tej roli ;)


Ostatnio zmieniony przez Riaan van Vuuren dnia Sob 08 Sie 2015, 17:06, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

Adam Morgan Empty
PisanieTemat: Re: Adam Morgan   Adam Morgan Empty

 

Adam Morgan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Adam Morgan
» Morgan
» Morgan Travers

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-