IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Zakumpluj się z Forresterem!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Peter Forrester
Peter Forrester

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptyPon 13 Kwi 2015, 22:47


Najprzystojniejszy z najprzystojniejszych, najinteligentniejszy z inteligentow,
najbardziej gibki z gibkich i ciut zabawniejszy od Ciebie.


Jest kilka powodów dlaczego warto mnie znać.
Zapraszam wszystkich.
Gość
avatar

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 15:00

Ja bym coś chciała c;

James Dean, my dear <3
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 20:08

no siema siema, zechcesz dołączyć do kolekcji moich bliskich, lubianych znajomków?

edyt: Ślizgoni i ryby głosu nie mają!


Ostatnio zmieniony przez Murphy Hathaway dnia Sro 15 Kwi 2015, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 20:43

psssst psssssssst ja bym tej wyżej nie ufała, hyhy!
Nie taki ślizgon straszny, jak go malują, Murph


Ostatnio zmieniony przez Rosalie Rabe dnia Sro 15 Kwi 2015, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Peter Forrester
Peter Forrester

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 20:50

Rachel i Murphy - ten sam dom, rok niżej ode mnie. Stawiam na dwa pokręcone pozytywy.
Rachel wydaje mi się delikatna, dlatego może zgrywać przed nią cwaniaka, by pokazać jaki to on nie jest super ekstra. Będzie chciał zwrócić na siebie jej uwagę, to na pewno, a co potem - kto wie.
U Ognistej widzę na razie jedno - dogadują się doskonale, poznać się mogli na szlabanie u Filcha, kiedy to Forrester prawie utopił Norriskę, czego świadkiem, zupełnie przypadkowym byłaś Ty! Coś tam dalej można pociągnąć, bo niezbyt dobrze umiem planować i wymyślać.

Rosalie
- chcesz negatyw czy pozytyw? (:
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 20:53

Kurczę, ciężka sprawa. Mam słabość do Deana, i nie wiem czy potrafiłabym mieć z postacią z tym wizerunkiem negatywa, ale kumplujesz się z Murphy...nie wiem, nie wiem, zadecyduj. Ja się dostosuję, ewentualnie coś dorzucę.
Peter Forrester
Peter Forrester

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 20:57

To w takim razie, skoro takie pół na pół to może ich znajomość opiera się na dziwnym magnetyzmie, którego do końca jeszcze nie potrafią zrozumieć? Rosalie mogła mu się kiedyś podobać - na przykład w trzeciej klasie, jednak wraz z wiekiem zmienił mu się gust, zaczął więcej dostrzegać i teraz gdy się spotykają, owszem, mogą swobodnie porozmawiać, jednak czai się w tym coś niezrozumiałego. Może nie są ze sobą do końca szczerzy? Reszta może wyjść na fabule.
Eric Henley
Eric Henley

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 21:07

Kumple mojej przyjaciółki są moimi kumplami, przydałby się pozytyw :)
ps. Obiecałem Murph, że będę o Ciebie zazdrosny


Ostatnio zmieniony przez Eric Henley dnia Sro 15 Kwi 2015, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Gość
avatar

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 21:12

Rachel mogła też przez jakiś okres unikać Petera, bo wydawał jej się irytującym człowiekiem, jednak potem się do niego przekonała, czy coś takiego C:
W każdym razie, mi pasuje c;

no bo Dean, najprzystojniejszy z przystojnych. Ma miłość od ponad dziesięciu lat ;___;
Peter Forrester
Peter Forrester

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 21:14

Eric -Mogę być Twoim mentorem, nauczyciele, druhem, kompanem. Mogę być również zazdrosny o Murphy, która Peterowi będzie się trochę podobać. Moja postać dajmy na może trochę interesuje się quiddtichem, dlatego i wspólne wypady na boisko wchodzą w grę. Dzielenie dormitorium? Więc znają się szmat czasu?

Rachel - Teraz może proponować jej randki na błoniach i śpiewać nędzne serenady pod oknem. ;)
Gość
avatar

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptySro 15 Kwi 2015, 21:20

Haha, okay :D

Ja ogólnie relację postaram się uzupełnić jutro, kiedy ludziki oddadzą mi komputer.
I tak, lubię zmniejszać napisy xd
Harry Milton
Harry Milton

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptyCzw 23 Kwi 2015, 21:50

1. Dwayne Morison: powierzchowna niechęć, związana z durnymi bzdetami w stylu która drużyna quiddicha jest lepsza; jaki manewr jest najprostszy i najefektowniejszy równocześnie; które zwierzę jest najniebezpieczniejsze; która dziewczyna jest najładniejsza, etc.; raz po raz dają sobie w mordę, z powodu różnicy poglądów, ale potrafią następnego dnia iść na piwo.

Dla reszty nie mam pojęcia xD
Peter Forrester
Peter Forrester

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptyCzw 23 Kwi 2015, 22:01

Dwayne. - Mimo tego, że się często przekomarzają to mogą się lubić. Mają wiele wspólnych tematów i chociaż odmienne zdanie to ich rozmowy wyglądają ciekawie. Biją się często, zgoda - raz nawet mogli pobić się o niezapowiedziany trening/dziewczynę czy o coś innego.
Peter znany jest z przechwalania się i dlatego może irytować go to, że Dwayne ciągle opowiada te swoje bajeczki. Może mu mieszać w tych opowiastkach i oczerniać go - nie chamsko, a tak po swojemu, bo uważa to za zabawne.

Carrow.
- Unikają się jak ognia, a jeżeli już mają ze sobą do czynienia to zwyczajnie się nienawidzą. Peter może i ma typowe podejście do męskich osobników ze Slytherinu, ale póki co żaden Ślizgon nie dał powodu by ten miał go polubić.
Amycus Carrow
Amycus Carrow

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptyPią 24 Kwi 2015, 10:21

Peter Forrester napisał:
Dwayne. - Mimo tego, że się często przekomarzają to mogą się lubić. Mają wiele wspólnych tematów i chociaż odmienne zdanie to ich rozmowy wyglądają ciekawie. Biją się często, zgoda - raz nawet mogli pobić się o niezapowiedziany trening/dziewczynę czy o coś innego.
Peter znany jest z przechwalania się i dlatego może irytować go to, że Dwayne ciągle opowiada te swoje bajeczki. Może mu mieszać w tych opowiastkach i oczerniać go - nie chamsko, a tak po swojemu, bo uważa to za zabawne.

Carrow.
- Unikają się jak ognia, a jeżeli już mają ze sobą do czynienia to zwyczajnie się nienawidzą. Peter może i ma typowe podejście do męskich osobników ze Slytherinu, ale póki co żaden Ślizgon nie dał powodu by ten miał go polubić.

Co do Dwayne'a odpowiada mi to w 100%.

Co do Amycusa, sprawa ma się... jest bardziej skomplikowana. Aby zasłużyć na miano nienawiści u Carrowa, potrzeba czegoś więcej niż "typowe podejście" czy "unikanie jak ognia". Potrzebowałbym więcej szczegółów, aby powiedzieć coś więcej o ich relacji. Amycus nie wyhyla się, nie obnosi ze swoją niechęcią do nieczystych, nawet nie dokucza młodszym rocznikom. Obecnie został prefektem, dlatego proponuję niechęć spowodowaną odjęciem punktów przez jedną z licznych bójek i wysłanie do Filcha na odrobienie szlabanu. Woźny zrzucił to na barki Carrowa, więc ten musi przypilnować kolegę z roku przy czyszczeniu desek sedesowych. Co Ty na to? ;) Możliwość rozegrania tego fabularnie, może wyjść ciekawa relacja. Taka typowo uczniowska.
Peter Forrester
Peter Forrester

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! EmptyPią 24 Kwi 2015, 12:38

Forrester jest czysty jak łza. ;) Ale widmo czyszczącego kible Petera i stojącego nad nim Amycusa jest wyjątkowo kuszące. Podoba mi się ta opcja, dlatego Pete najpewniej będzie obnosił się ze swoją niechęcią do Carrowa. Po odbębnieniu szlabanu.
Sponsored content

Zakumpluj się z Forresterem! Empty
PisanieTemat: Re: Zakumpluj się z Forresterem!   Zakumpluj się z Forresterem! Empty

 

Zakumpluj się z Forresterem!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-