IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Austerowe znajomostki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki EmptyWto 24 Lut 2015, 21:37

Austerowe znajomostki Tumblr_inline_nzutvkRYYs1rzuetp_500
Serdecznie witam panie, panów także, ale panie serdeczniej.

Najważniejsi:
Różyczka:

Pozytywne:
Wanda:

Francis:

Tachal:

Negatywne/skomplikowane:
Sophie:

Jagódka:

Seba:


Ostatnio zmieniony przez Benjamin Auster dnia Czw 18 Lut 2016, 18:04, w całości zmieniany 9 razy
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Re: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki EmptyWto 24 Lut 2015, 21:38

Chce.
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Re: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki EmptyWto 07 Kwi 2015, 21:18

podbijam! Benek jako chlubny pracownik Hogwartu czeka na wszystkich chętnych! :)
Nie, nie Ty Rejp. :c
Gość
avatar

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Re: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki EmptySro 22 Kwi 2015, 21:24

Panie Benjamin...
Co pan powie na dzielenie wspólnego zamiłowania do książek, za czym idą niezliczone spotkania w bibliotece, oraz przeróżne wymiany poglądów ma ich temat? Innymi słowy zgrana para moli książkowych.
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Re: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki EmptyNie 14 Lut 2016, 14:59

Moi drodzy, mili, kochani, piękni, zdolni i bogaci!
Czekam na was, bo tu pusto i smutno.
Wpisane - Rózia, Chantal, Franek i Wandzioch. Bijcie i kopcie, jeśli coś pomieszane.

O kimś zapomniałam?
Gość
avatar

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Re: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki EmptyWto 07 Cze 2016, 00:10

Miejmy coś dziwnego. Nie chciej mnie, ale czaj się obok, podchodź i poluj - tylko po to, żeby udowodnić, że nie mogę tak po prostu wszystkich odrzucać, nie potrzebować bliskości i ludzkiego ciepła. Sprawdzaj mnie, spróbuj podkopać moją niezależność, ale rób to bezczelnie, tak, że nawet jeśli się złamię - wzruszysz ramionami i stwierdzisz, że nie, nic z tego, bo Ty już zrobiłeś co chciałeś, a poza tym to masz dziewczynę.
Sponsored content

Austerowe znajomostki Empty
PisanieTemat: Re: Austerowe znajomostki   Austerowe znajomostki Empty

 

Austerowe znajomostki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-