IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ciepły Lodek zaprasza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyNie 22 Lut 2015, 12:02


Alecto Carrow

Jedna z bardziej lubianych przez Rose dziewczyn ze Slytherinu. Współlokatorka, osoba, z którą lubi plotkować i rozważać nad najbardziej idiotycznymi sprawami. Ich relacja nie jest zażyła, głęboka - obydwie nie wchodzą sobie w paradę, nie pouczają i nie krytykują, gdyż mają swoje zdanie po prostu gdzieś. Pomimo, że nie jest to raczej znajomość mająca przetrwać próbę czasu i rozłąki po opuszczeniu murów Hogwartu, Rabe cieszy się, że przypadło jej łóżko zaraz obok tego Alecto. Naśmiewanie się z mugoli i pogarda Puchonów jest zawsze bardziej interesująca i przyjemna w dobrym towarzystwie!


Jasmine Vane

Druga dziewczyna ze ślizgońskich koleżanek, która w pewien sposób jest bliska dla Rosalie. Siadają razem w ławce, piją przemycony alkohol pod fortami z poduszek i spacerują nocami po Hogwarcie, niekoniecznie trzeźwe i niekoniecznie ku uciesze woźnego i jego kotki. Mają skłonność do pakowania się w duecie w dziwne sytuacje; jako, że obie nie mają nic przeciwko, czasem zdarzy im się niewinny dotyk tu i tam, ale wszystko zachowane jest to pod kołderkową tajemnicą. Nie są raczej typem przyjaciółek, które zdradzają sobie swoje sekrety i nienawidzą chłopaków, którzy zranili drugą, ale na pewno relacja ta jest bardziej normalna i zdrowa niż ta z panną Carrow.


Vincent Pride

Chłopak dosyć uroczy i czarujący, przerażający i intrygujący zarazem - pewnie dlatego tak dobrze się dogadywali. Pomimo, że Rosalie postrzegała go raczej jako osobę, z której dużo będzie można czerpać, okazało się, że jednak chemia między nimi jest za silna, doprowadzając do wielu dwuznacznych sytuacji. Miała w stosunku do niego nieco większe plany, niestety, po kilku uniesieniach i wyszeptanych słowach zaginął bez śladu, w czasie, kiedy Rosalie wyjechała ze szkoły na pogrzeb babci.


Lloyd Avery

Uciekając od uczuć do pana Austera, Rabe wpadła w niesamowicie toksyczną relację z niejakim Lloydem. Zazdrość i pożądanie to uczucia, która głównie wypełniały ich krótki, aczkolwiek burzliwy związek. Rosalie pan Avery podobał się od dłuższego czasu, dziewczyna widziała w nim pożądane cechy, których sama nie posiadała. Niestety lub stety, końcem końców nie udało im się dogadać i teraz raczej trzymają się od siebie z daleka, jedynie czasami wspominając pamiętliwą noc w dormitorium.


Evan Rosier

Rozalka doskonale zdaje sobie sprawę, że i on i ona grają w tej samej drużynie, niestety - dziewczyna szczerze go nie znosi, i nie ważne jak dobry w rzucaniu zaklęć jest i jak bardzo mógłby jej się przydać, nie potrafi czuć do niego nic innego jak wstręt. Pewnie dlatego życzyła mu upadku z miotły naprawdę z dużej wysokości. Zaraz po tym, kiedy brutalnie ścisnął jej nadgarstek w pokoju wspólnym. Idiota.


Éponine Yaxley

Oponka to dziewczę skomplikowane, ale z jakiegoś powodu Rózia ją lubi. Widzi w niej potencjał - to na pewno.


Ostatnio zmieniony przez Rosalie Rabe dnia Sro 17 Lut 2016, 22:07, w całości zmieniany 18 razy
Amelia Bones
Amelia Bones

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyNie 22 Lut 2015, 12:55

No to ja będę pierwsza i od razu wiem, że chcę jakiś negatyw. Rozbudujesz? ;)
Gość
avatar

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyWto 24 Lut 2015, 05:10

Za Ciepłe Lody chcem pozytywnie! xD
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyPią 20 Mar 2015, 21:19

Chyba uzupełniłam co miałam uzupełnić, jeżeli o kimś zapomniałam to śmiało się upominać. I czekam na więcej ofc!
Meredith Walker
Meredith Walker

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyNie 22 Mar 2015, 08:30

chyba jednak o KIMŚ zapomniałaś...
Plus - dla Mer też coś chcę, za karę Ty wymyślasz :D
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyNie 22 Mar 2015, 08:57

Zapomniałam, oh no.
Dobra, wymyślę coś, ale nie licz na cud miód i orzeszki :D
Gość
avatar

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptyCzw 16 Lip 2015, 17:49

Puk-puk. Mogę dostać jakąś relację?
Gość
avatar

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptySob 17 Paź 2015, 19:34

cze siostro?
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza EmptySob 17 Paź 2015, 21:39

Bękarcie francuski Bracie, znaczy się.
Wcześniej się nie spotkali, ale ze strony starszej siostry możesz liczyć na soczystą nienawiść. Pewnie będzie rozmyślać nad tym jak Cię zabić i w ogóle, nic personalnego :D Zobaczymy fabularnie jak nam się to rozegra :)
Sponsored content

Ciepły Lodek zaprasza Empty
PisanieTemat: Re: Ciepły Lodek zaprasza   Ciepły Lodek zaprasza Empty

 

Ciepły Lodek zaprasza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Xav zaprasza!
» Anastasia zaprasza ;3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-