IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Filmik promujący

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Amycus Carrow
Amycus Carrow

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 09:07

Nie jestem zbyt dobrym grafikiem, mam mnóstwo obowiązków i potrzebuję czegoś do oderwania się. Dlatego wpadłem na pomysł stworzenia filmiku promującego forum. Proszę użytkowników chętnych do pokazania się w nim o zgłoszenie:

Kod:
Imię i nazwisko aktora:
Imię i nazwisko postaci:
Proponowane ujęcia: (linki, najlepiej z youtuba)

To Wy znacie swoje postacie, więc Wy najlepiej odnajdziecie ich ujęcia :) W ten sposób też zabierzecie cżęść pracy z moich barków i prędzej pojawi się promo ;)

Zgłoszenia przyjmuję do 22.02.2015 :)

Oczywiście, można zgłaszać więcej niż jedną postać :)

Pozdrawiam i czekam na tłumne zgłoszenia! :D
Gość
avatar

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 11:08

Imię i nazwisko aktora: Douglas Booth
Imię i nazwisko postaci: Dante Shepard
Proponowane ujęcia: https://youtu.be/TInhYMqN8o0?t=34s (od 34 sekundy), idealny ^.^ jeszcze z tym portretem!



Imię i nazwisko aktora: Kevin McHale
Imię i nazwisko postaci: Artie McCallister
Proponowane ujęcia: https://youtu.be/0yxxKrdBSsU?t=1m24s Może dziewczyna jest ubrana dziwnie... Ale podwożenie dziewczyny na wózku tak bardzo Artie xD
https://youtu.be/vcXHEfdoyCw?t=1m45s ewentualnie patrzcie jak się wystroił :D
https://www.youtube.com/watch?v=qh8UqFUyuM8 tu też są zarąbiste ujęcia jak tańczy z jakąś dziewczyną na wózku :D
https://www.youtube.com/watch?v=itGuRzXKMjY chciałem dziewczyn siedzących Artiemu na kolanach...xD

https://www.youtube.com/watch?v=slbDK_eXAvE Ok. To najlepszy chyba filmik :c


Ostatnio zmieniony przez Dante Shepard dnia Sro 04 Lut 2015, 13:46, w całości zmieniany 2 razy
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 12:11

Imię i nazwisko aktora: Jennifer Lawrence.
Imię i nazwisko postaci: Wanda Whisper.
Proponowane ujęcia: Huh, tego będzie sporo. Tak jak wspominałam wcześniej nawet Skai i Ben się załapią! [Skai tak trochę martwa, a Ben chcący dopaść Wandzię.] klik. - klik.
tego w sumie lepiej nie oglądać. XD


Skoro jesteśmy przy filmikach...łapcie śpiewającego Henryka! <3
Vincent Pride
Vincent Pride

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 12:14

Imię i nazwisko aktora: Dane Dehaan
Imię i nazwisko postaci: Vincent Pride
Proponowane ujęcia: Numer jeden, Numer dwa

Imię i nazwisko aktora: Jonathan Rhys Meyers
Imię i nazwisko postaci: Cú Chulainn O'Connor
Proponowane ujęcia: Numer jeden, Numer dwa, Numer trzy, Numer cztery (to będzie "późniejszy efekt końcowy O'Connora", więc fajnie by było użyć, ale nie trzeba.

Najlepsze co znalazłem.
Thomas Walker
Thomas Walker

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 12:31

EDYTOWANE! DODANA NOWA POSTAĆ!

Imię i nazwisko aktora: Thomas Brodie Sangster
Imię i nazwisko postaci: Thomas Kyle Walker
Proponowane ujęcia: Nie wiem dlaczego cały czas swatają mi Thomasa z Thomasem z Więźnia Labiryntu XD W każdym razie tutaj chyba są najlepsze ujęcia ;3
KLIK!KLIK!

Imię i nazwisko aktora: Johnny Depp
Imię i nazwisko postaci: Keegan Demetrius Landon
Proponowane ujęcia: KLIK!
KLIK!
KLIK!


Ostatnio zmieniony przez Thomas Walker dnia Sro 04 Lut 2015, 16:58, w całości zmieniany 1 raz
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 13:23

Imię i nazwisko aktora: Crystal Reed
Imię i nazwisko postaci: Katerina Argent
Proponowane ujęcia: KLIK! KLIK!  KLIK!  KLIK!

Okey, połowa ujęć się powtarza, ale nie mogłam się zdecydować :x plus gościnnie pojawiają się Gross lub Darius :x

Imię i nazwisko aktora: Sean O'Pry
Imię i nazwisko postaci: Daemon Blackrivers
Proponowane ujęcia: Nie ma to jak mieć ujęcia z Taylor Swift :x  KLIK

Imię i nazwisko aktora: Aaron Johnson
Imię i nazwisko postaci: James Potter
Proponowane ujęcia: KLIK!  KLIK!  KLIK!


I skoro Wanda tak promuje śpiewającego Heńka, to ja promuję śpiewającego Grossa: 1 i 2


Ostatnio zmieniony przez Daemon Blackrivers dnia Sro 04 Lut 2015, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Alex Hall
Alex Hall

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 13:29

Gdybyś potrzebował pomocy z montażem czy efektami, czy jeszcze czymkolwiek, to się polecam - x lat dłubię filmiki w Sony Vegasie i chętnie wesprę :)

Imię i nazwisko aktora: Jensen Ackles
Imię i nazwisko postaci: Alex Hall
Proponowane ujęcia: boop1 boop2 boop3 boop4 (za dużo tego mam w zanadrzu, stąd bardziej zbiorcze filmiki... Samuel też się w 2 ostatnich łapie, jeśli by go Pierun chciał wrzucać.) boop5

Imię i nazwisko aktora: Alexander Ludwig
Imię i nazwisko postaci: Ben Watts
Proponowane ujęcia: blurp1 (leżę i kwiczę z tego wspaniałego dialogu)blurp2 blurp3


Ostatnio zmieniony przez Alex Hall dnia Sro 04 Lut 2015, 15:55, w całości zmieniany 1 raz
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 13:46

Imię i nazwisko aktora: Meghan Ory
Imię i nazwisko postaci: Porunn Fimmel
Proponowane ujęcia: jeden, dwa, trzy, cztery.

Imię i nazwisko aktora: Colin O'Donoghue
Imię i nazwisko postaci: Dorian Whisper
Proponowane ujęcia: jeden - scena od 1:40, dwa 0:20 :D , trzy, cztery. Najważniejsze. Wymieniałabym dalej, ale zostawię tyle xd.

Imię i nazwisko aktora: Joseph Morgan
Imię i nazwisko postaci: Sebastian Machiavelli
Proponowane ujęcia: jeden z Desiree, dwa, od 1:20 , trzecie i najważniejsze :D, czwarte też ;).

Imię i nazwisko aktora: Gemma Arterton
Imię i nazwisko postaci: Ingrid Skarsgard
Proponowane ujęcia: klik

Imię i nazwisko aktora: Jared Padalecki
Imię i nazwisko postaci: Samuel Silver
Proponowane ujęcia: jeden , dwa


Ostatnio zmieniony przez Dorian Whisper dnia Sro 11 Lut 2015, 19:18, w całości zmieniany 10 razy (Reason for editing : Niezdecydowanie bardzo)
Resa Anderson
Resa Anderson

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 13:56

Na początku byłam mega zawiedziona, że nie mam na postaciach znanych osób, ale potem przypomniałam sobie o filmiku z sesji. Niestety nie ma go na yt, ale mam go zapisanego na kompie i mogę podesłać :)

Imię i nazwisko aktora modelki: Emma Sabjan
Imię i nazwisko postaci: Resa Anderson
Proponowane ujęcia: Każdy moment w tym filmiku to esencja Resiątka

Jak znajdę jakiś filmik, który pasowałby pod Yennę to też dam, chociaż w tym od Dantego się pojawia jakaś blondyna :D
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 14:08

Imię i nazwisko aktora: Bradley Cooper
Imię i nazwisko postaci: Dimitr Cronström
Proponowane ujęcia: KLIK (som fajne fragmenty som som)
KLIK (głównie na kacu xD)
KLIK (z Wandzią zawsze coś się znajdzie)
Amycus Carrow
Amycus Carrow

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 14:25

Resa, prześlij mi na maila dla Resy i dla drugiego konta : gry1212@onet.pl ;)
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptySro 04 Lut 2015, 19:04

Imię i nazwisko aktora: Colton Haynes
Imię i nazwisko postaci: Gilgamesh von Grossherzog
Proponowane ujęcia: one oneone oneone1111

Imię i nazwisko aktora: Gaspard Ulliel
Imię i nazwisko postaci: Spencer Delaney
Proponowane ujęcia: Tyyyle fajnego Spenca : O
Franz Krueger
Franz Krueger

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptyCzw 05 Lut 2015, 01:02

Imię i nazwisko aktora: Ian Nelson i Madison McLaughlin
Imię i nazwisko postaci: Michael Bonner i Tanja Everett
Proponowane ujęcia: Klik - bez tych scen na ciemnoniebieskim tle, więc tak do 0.28, a później jakoś w 0.57 kissy ^^

Imię i nazwisko aktora: Jamie Dornan
Imię i nazwisko postaci: Franz Krueger
Proponowane ujęcia: Klik
0.08-0.12, 0.14-0.16, 0.34-0.36, 1.04-1.05, 1.07, 1.11-1.15, 1.28-1.31, 1.35, 1.41, 1.53-1.56, 2.04, 2.10
Generalnie do ominięcia te sceny, gdzie widać twarz Dakoty (bo jak nie widać twarzy, to nawet pasuje do Jas), sceny z widokiem miasta i sceny seksu z drugiej połowy trailera.
W sumie te sceny z trailera nie są takie złe. Szkoda tylko, że film taki nie był, no trudno ^^


Na Rogińskiego nie mam nic fajnego :< jak znajdę, to dorzucę.


Ostatnio zmieniony przez Franz Krueger dnia Pon 16 Lut 2015, 23:15, w całości zmieniany 2 razy
Amelia Bones
Amelia Bones

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptyWto 10 Lut 2015, 14:58

Imię i nazwisko aktora: Rachel Hurd-Wood
Imię i nazwisko postaci: Amelia Bones
Proponowane ujęcia: Stąd może coś wygrzebiesz
Remus Lupin
Remus Lupin

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący EmptyWto 10 Lut 2015, 15:00

Imię i nazwisko aktora: Andrew Garfield
Imię i nazwisko postaci: Remus Lupin
Proponowane ujęcia: Tak dużo o Luniaczku (I oczywiście Łapa się musiał wtrynić w kadr!)
Sponsored content

Filmik promujący Empty
PisanieTemat: Re: Filmik promujący   Filmik promujący Empty

 

Filmik promujący

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-