IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Świeczki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
avatar

Relacje Świeczki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Świeczki   Relacje Świeczki - Page 2 EmptyPon 09 Lut 2015, 02:07

Poczytałam o Willy i nie chcę negatywu. Nie ma mowy.
Będą razem chlać, spóźniać się na zajęcia i ćwiczyć na sobie zaklęcia do pojedynków. Willy uczyła Swietlanę jak fantazyjnie kląć po angielsku. Jedna dla drugiej gotowa zabić. Azarova nawet spędziła tydzień wakacji u Websterów w Peterrsburgu, jak to zwykła żartować z jej miejsca zamieszkania. Kombinowały jak wyswatać Swietę z którymś z (niemagicznych przecież) braci dziewczyny, a największym problemem jaki zauważały był fakt, że imię Rosjanki zaczynało się na złą literę.
W sumie zaczęłoby się od tego, że Swieta się dziewczyny zwyczajnie nie bała. Podczas gdy starsi uczniowie wskazali Websterową palcem i poradzili, że lepiej się do niej nie zbliżać bo można zostać zjedzonym żywcem, Azarova dosiadała się jak gdyby nigdy nic. W sumie może być tak, że jej angielski jeszcze wtedy był dość słaby i ekhm, zwyczajnie nie zrozumiała ostrzeżenia. Szybko się jednak okazało że nie taki diabeł straszny, a później już umyślnie poszukiwała towarzystwa WW. Sama też wychowywała się z samymi braćmi i generalnie w wielu kwestiach okazały się dość podobne.
Aha, Swieta obiecała sprawić, że Willy nie zaliczy siódmego roku i będzie kiblować <3
Willy Webster
Willy Webster

Relacje Świeczki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Świeczki   Relacje Świeczki - Page 2 EmptyPon 09 Lut 2015, 20:11

Hmm ogółem bardzo mi to odpowiada, tylko jest jedno ale - Willy obdarzyła już swoją typowo babską przyjaźnią Wandzię, więc Swieta nie byłaby główną powierniczką jej sekretów, problemów i innych, poważniejszych zwierzeń. Jednak cała ta wizja z odwiedzaniem się w rodzinnych miastach, swatach i innych rzeczach, które mogłyby robić razem, po prostu mnie urzekła, więc zróbmy z panienki Azarovej i Willy przyjaciółki, przywodzące na myśl siostry bądź kuzynki - nie wiedzą o sobie wszystkiego, właściwie wstydzą się, albo zwyczajnie nie chcą poruszać w swoim towarzystwie pewnych kwestii (Po prostu... Willy uważa, że Swieta nie zrozumiałaby niektórych spraw, zupełnie jak młodsza o nawet! rok siostra), skupiają się bardziej na psotach i błahych pogaduchach, wspólnej rozrywce, jednak (jak napisałaś wyżej) gotowe są dla siebie zabić, bo łączy je ta "siostrzana" wręcz więź, której nie sposób zerwać.
Relacja bardzo mocna, kształtowana od wielu lat, będąca w ciągłym rozwoju.
A jeśli Willy faktycznie miałaby kiblować jeszcze jeden rok w Hogwarcie, cóż... Challenge accepted, jednak mogę obiecać, że ten dodatkowy rok z pewnością byłby równie niezapomniany dla Swiety, tylko z trochę innych powodów <3 :')
 

Relacje Świeczki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Relacje R.D.A.
» Relacje Ros
» Fin Gard- relacje
» Relacje Lidii
» Relacje z Kennethem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-