IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Półka na listy Ani

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani EmptySro 28 Sty 2015, 10:16

Półka na listy Ani Tmlj9l67mvx2gxwzwih0

Anne nie posiada swojej sowy, ale często korzysta z Sówki Dantego albo z sów szkolnych. Dziewczyna bardzo kocha prowadzić korespondencje listowne, więc nie bójcie się wysyłać do niej różnych skrawków papieru! Chętnie na nie odpisze!
Gość
avatar

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Re: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani EmptyPią 30 Sty 2015, 21:42

Cytat :
Droga Anne!
Piszę do Ciebie ten list, aby polepszyć Ci humorek. Słyszałem, że ostatnio Dante Ci dopiekł. A to zbój! Naprawdę! Niech zobaczy jaka jesteś cudowna! Kocham, kiedy grasz na skrzypcach, ale strasznie mi serce się kraja, gdy grasz smęty! Taka wspaniała dziewczyna nie powinna grać smętów! Powinna cieszyć się z życia!
Przysyłam Ci również pakiet słodyczy! Mam nadzieję, że to Ci jakoś wynagrodzi to, że Dante to zbójec jeden!
Serdecznie pozdrawiam i wysyłam całuski,
Drifter Hogwartowy Artie
Gość
avatar

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Re: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani EmptyNie 08 Lut 2015, 14:19

Cytat :
Anno,

wcięło mnie w wózek. Sir Kotełusz Pierwszy miauczy. Co robić?

Przerażony Artek
Gość
avatar

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Re: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani EmptySob 21 Lut 2015, 07:39

Cytat :
Kochana Aniu!

Właśnie siedzisz obok mnie. Wyglądasz na bardzo znużoną, chociaż pewnie tak jak ja, wolałabyś być w nieustającym związku z łóżkiem. Czasami jednak trzeba się z niego zwlec, aby wypełnić swoje obowiązki. Czytasz po raz kolejny książkę o chłopcu, który widział duchy, a z blaszanego kubka popijasz herbatę,którą de facto sam Ci dzisiaj rano zaparzyłem. Okulary zjeżdżają Ci na sam koniec nosa. Chętnie bym Ci je ściągnął i kazał iść się przespać, ale wiem, że się na mnie za to zezłościsz. Pomimo swojego przemęczenia, chcesz dawać z siebie wszystko, tak jakbyś chciała przeżyć moje życie.
Ja więc zabrałem Ci magiczne pudełko i dzięki niemu mogę napisać ten list do Ciebie.
Powiedz mi - dlaczego musieliśmy wstać po 5 nad ranem? Dlaczego nie pozwoliłaś mi zostać w moim ulubionym miejscu? I dlaczego o tej porze jest już jasno? I dlaczego starasz się być we wszystkim najlepsza? Dlaczego nie zatrzymasz się chociaż na chwilę? Przecież nic wielkiego się nie stanie, jeśli pozwolisz sobie odetchnąć.

Twój towarzysz podróży,
Paweł Artie
Gość
avatar

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Re: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani EmptyWto 24 Lut 2015, 04:40

Cytat :
Moja kochana siostrzyczko!

Twój list mnie rozczulił. Portret, który wykonałaś, powiesiłem sobie nad łóżkiem. Nigdy nie przypuszczałem, że jestem taki przystojny! Dzięki!

Dante Shepard
Gość
avatar

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Re: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani EmptyWto 24 Lut 2015, 04:54

Cytat :
Nie płacz, kiedy odejdę,
Duszą będę przy Tobie,
Nie płacz, kiedy odejdę,
Zostawię Ci swoje serce.
Serce, które przypomni Ci
Niepowtarzalne te chwile,
I słowa cicho szeptane,
Tylko Tobie jedynej.
Sponsored content

Półka na listy Ani Empty
PisanieTemat: Re: Półka na listy Ani   Półka na listy Ani Empty

 

Półka na listy Ani

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Listy do T.
» Listy do Rogacza
» Skrzynka Sofii - Listy ważne i ważniejsze.
» Listy do Chiary
» Listy do A. Filcha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-