IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dziadkowy spis znajomości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 21 Sty 2015, 19:28

Ave! Dziadek zna milion osób, także może znać uczniów przez ich rodziców i dziadków. Poszukuję głównie starych, dobrych ziomków, wnuczek (kuzynek Artiego, gdyż wnukowie musieliby nosić to samo nazwisko), fanek, klientek i klientów Błędnego Rycerza i wszystko. Bob porozumie się z każdym, niezależnie od wieku.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 21 Sty 2015, 19:35

Ej, dziadek! Ja chcę mieć relkę.
Z racji tego, że z Artim się znamy od pierwszej klasy to mimo wszystko pewnie raz on, czy Wandzia do niego dojeżdżała i pewnie się znają! Z widzenia czy też nie, mogła też wpaść na Błędnego Rycerza akurat wtedy kiedy kierował Bob. xD Wandzia może go traktować jako dziadka. <3 Takiego hoho, który zawsze znajdzie dla niej cukierki?
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 21 Sty 2015, 19:59

Cukierki z melonika dla miłej panny! Komplementuj jeszcze jego krawaty (albo kup mu na imieniny) a masz go w kieszeni.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 21 Sty 2015, 20:17

Stos kolorowych krawatów już jest! ;)
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 21 Sty 2015, 20:27

Panie Dziadek, pragnę z tobą czegoś~
Porównując charaktery nie widzę nic innego jak potencjalny pozytyw z dodatkiem nieszkodliwego przekomarzania. Poznać się mogli na kursie w Błędnym Rycerzu - 6 lat temu Feliksowi dużo się podróżowało, to i został stałym klientem autobusu. Bezsenność popchnęła go do szukania sobie towarzystwa i padło na Boba.
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptyCzw 22 Sty 2015, 09:41

Każdy klient Błędnego Rycerza jest przyjacielem Boba. Dobrzy kumple, Bob zaprasza Feliksa czasem do siebie, zmuszając go zjadania jego wyrobów kulinarnych. Przekomarzanie jak najbardziej, nadają na tych samych falach.
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptyWto 27 Sty 2015, 21:55

Ja też chętnie zawrę znajomość z dziadziem (wiek to tylko liczba). Oczywiście, przez pracę.
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 28 Sty 2015, 16:12

Wiek nie ma znaczenia. Głównie znają się z pracy. Bob mówiłby do niej właśnie Monique, jako jeden z niewielu. Spotykają się podczas śledztw i przypadków. Codziennie rano przed pójściem do swojego gabinetu odwiedza Monique z dwoma kubkami świeżej, czarnej kawy. :)
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptyPon 02 Lut 2015, 17:10

Hm, aurorzy. Poza praca nie przychodzi mi nic do głowy, ale może pomysły? :D
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptyWto 03 Lut 2015, 20:03

U Twojego brata napisałem sporą relację i jeśli ją zaakceptuje, to pewnie będzie łatwiej tutaj o relację. "Ten drugi Horris". Pozytyw mi na rękę, bo Boba da się lubić, a on jest otwarty na wszystko. Może Was ze sobą mylić mimo, że niepodobni i pracują w innych miejscach. Nie wiem, coś się wykmini ;)
Gość
avatar

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 11 Lut 2015, 00:56

Jako była dziewczyna Artiego (o czym Dante jeszcze nie wie, ale się dowie :D), chcę jakąś relację z Dziadkiem! Koniecznie pozytywną! Anne będzie mu wysyłać na Dzień Dziadka i Walentynki i Boże Narodzenie i na urodziny Boba same słodkości!
Harry Milton
Harry Milton

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptySro 18 Lut 2015, 08:24

Rówieśniku, dlaczego mnie tutaj jeszcze nie ma?
Benjamin Auster
Benjamin Auster

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości EmptyNie 01 Mar 2015, 20:11

Hm... to może Ben jako stały klient Nocnego Rycerza? A Bob, jako ten, co się martwi o nałogi Benka (ktoś by mógł w końcu!) bo to młody chłopak, co się truje papierosami i szlaja po mieście i nie wiadomo co robi, a pracę mógłby znaleźć porządną... I taki doobry znajomy, do nocnych rozmów. Taki dziadek, którego Benjamin nigdy nie miał.
Brzmi jakkolwiek zachęcająco? :)
Sponsored content

Dziadkowy spis znajomości Empty
PisanieTemat: Re: Dziadkowy spis znajomości   Dziadkowy spis znajomości Empty

 

Dziadkowy spis znajomości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Spis znajomości Collina
» Znajomości Blaisa
» Nowa szkoła, nowe znajomości
» Spis Pionu Administracyjnego
» Spis magicznych posad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-