IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Smocza poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Chantal Lacroix
Chantal Lacroix

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySro 21 Sty 2015, 13:34

Smocza poczta 05ed6f8ac1cd06d8f5e0099f04f46724

Sprawy ważne i mniej ważne zaniesie do rąk własnych sowa Chantal, Miranda, ALE!
Żadnych głupich żartów.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySro 21 Sty 2015, 14:10

Do gabinetu panny Lacroix mogła wlecieć malutka sówka, dzielnie przebijając się tam, gdzie miała dostarczyć pocztę.
Pismo było znane Chantal, wszak już tyle razy czytała obszerne wypracowania panny Whisper…
Cytat :
Droga pani profesor Lacroix.
Z racji tego, że zaczęłam już siódmy rok nauki w Hogwarcie – zbliżają się OWUT-emy, a mi bardzo zależy na dobrych ocenach i wynikach końcowo - rocznych chciałabym prosić panią o dodatkowe lekcje z eliksirów.
Oczywiście dostosuję się wedle pani zaleceń – po prostu miło by było gdyby jednak znalazła pani chwilę czasu.
Pozdrawiam serdecznie.
Smocza poczta Xg95g
Harry Milton
Harry Milton

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyNie 22 Mar 2015, 21:40

Sowa przyszła koło południa, grzecznie czekając aż Chantal podejdzie i otworzy kopertę.

Cytat :
Panno Lacroix,
otrzymałem informację od jednego z uczniów o bójce jaka wywiązała się między dwójką uczniów - w tym pani podopiecznego. Nie chciałbym rozdmuchiwać sprawy i zależałoby mi na dyskrecji, przyjdź proszę przed kolacją do mojego gabinetu, porozmawiamy o tej sprawie. Prosze, nie odbierz tego listu za wtrącanie się w Twoje kompetencje. Zależy mi na poznaniu prawdy i zmiany na lepsze.

Harry Milton

Ps.
Mam nadzieję, że mój list nie zabrzmiał zbyt oficjalnie. Liczę, że przyjdziesz kiedyś odwiedzić Unicorn.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyPią 17 Lip 2015, 21:24

Błękitna koperta czekała na blacie biurka już od kilku godzin. Nie wiadomo jak tutaj trafił ów list - napisany był jednak schludnym, dziewczęcym pismem.
Cytat :

Pani profesor.

Pisałam już wcześniej w sprawie korepetycji z eliksirów. Rozumiem, że dalej jest możliwość skorzystania z Pani pomocy?
Pozdrawiam,
Whisper Wanda.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyPią 14 Sie 2015, 00:48

Cytat :
Najwspanialsza sposród Opiekunów Domów!
Wygrana była oczywista, w końcu drużyna z tak znamienitego środowiska, wspierana dopingiem najwybitniejszej mistrzyni eliksirów fizycznie nie byli w stanie przegrać z równie byle jaką drużyną jaką są Krukoni, jednakże serdecznie dziękuję za miłe słowa. Na imprezę oczywiście z radością wpadnę, w końcu nie mógłbym przepuścić takiego wydarzenia.
Z poważaniem, Najwybitniejszy Pałkarz Murów Hogwarckich
Gilgamesh von Grossherzog, trzeci tego imienia
Alex Hall
Alex Hall

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySob 05 Wrz 2015, 23:40

Nieduża sóweczka niosąca w dziobie zwitek pergaminu wyraźnie wyczuła powagę zadania, jakimś cudem nie lądując na kolacji w żadnym talerzu ani pucharze. Przysiadła przed profesor Lacroix, podskakując na krótkich nóżkach, jakby miała ADHD.

Cytat :
Szanowna pani profesor,

Winowajca i ratownik, to dopiero ciekawa kombinacja - chociaż wolałbym, żeby ślizgońskie dziewczęta mdlały raczej powalone moim fantastycznym urokiem osobistym.
Picie do lustra to ponoć alkoholizm, nie zechciałaby pani profesor uratować mnie od tego smutnego losu?


A. Hall
Alex Hall
Alex Hall

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySob 05 Wrz 2015, 23:56

Cytat :
Szanowna pani profesor-która-jest-również-dzielnym-bohaterem-na-białym-koniu!

Czekam niecierpliwie, żeby zrzucić warkocz i wpuścić panią do mojej wieży.


Alex Hall
Gość
avatar

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyPon 21 Wrz 2015, 13:45

Na biurku opiekunki Slytherinu, po dostarczeniu przez jedną z bardziej wysłużonych, szkolnych płomykówek, znalazła się roznosząca woń truskawek koperta, zawierająca krótką-acz-treściwą notatkę.

Cytat :
Panno Yaxley!

Mniemam, iż kojarzenie faktów wśród członków naszej familii niezbyt kuleje, dlatego fakt, iż wspomnę o zbliżających się imieninach Thadeussa zdaję się być jedynie formalnością.
Podeślij tylko czas i miejsce porwania siostrzenic ze szkolnych terenów. I pozbądź się wszystkiego co wskazuje na koligacje z francuskojęzyczną częścią świata.
Tak, wiem, nie musiałam o tym wspominać.

Éponine C. Yaxley

PS. Najlepszym prezentem dla dziadka byłaby zmiana nazwiska. Każda z nas by na tym zaoszczędziła.
Gość
avatar

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyPon 21 Wrz 2015, 19:36

Jedna z kilku płomykówek szanownego dziadka Tadka wleciała do pomieszczenia, w którym akurat przebywała Chantal i upuściła przed nią niewielką kopertę, w której kryło się własnoręcznie (oczywiście przez skrzata domowego) wypisane zaproszenie:


Cytat :

Zaproszenie



Mam zaszczyt zaprosić

pannę Chantal Lacroix

na uroczysty obiad z okazji moich imienin.

Obiad będzie miał miejsce w najbliższą sobotę o godzinie 15.


Thadeus Yaxley
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyWto 22 Wrz 2015, 10:30

Cytat :
Chantal,
plotki docierają nawet tutaj. Podejrzewam, że wiedzieliśmy nawet wcześniej.
Proszę o to byś się nie martwiła. Jak nie ten, to inny. Doskonale wiesz, że jesteś kobietą, za którą sama bym się obejrzała na ulicy.
Dlatego zapraszam Cię na kolację. W przyszły piątek.
Miejsce do ustalenia.

Całuję.

Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySro 18 Lis 2015, 19:44

Sprytna sówka o srebrzystojasnych piórkach przeleciała przez całą Wielką Salę, zupełnie jak za dawnych lat gdy przynosiła wieści od rodziców panny Clinton. Tym razem nie zatrzymała się przy stole Gryfonów, bowiem jej właścicielka szkołę skończyła dziesięć lat temu, a przystanęła przy stole zajmowanym przez nauczycieli podając nóżkę Chantal z zawiniątkiem.

Cytat :
Chantal,


nie waż się zignorować mojego listu. Mamy wiele do obgadania z tego co widzę, obserwuję i sama wiem.
Staw się u mnie wieczorem pod koniec tygodnia.
Przynieś alkohol.
Żadnych mężczyzn. I daj znać Katji - masz do niej lepszy dostęp.

Całuję.

Sofia L. Clinton
Redaktor
Redaktor

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySro 25 Lis 2015, 16:33

Cytat :
Pyk! Nowy numer Lustra wylądował na głowie niczego się nie spodziewającego odbiorcy. Jak już to z przytupem! KLIK
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptyPią 25 Gru 2015, 14:18

Plan Feliksa zadziałał idealnie - choć prawdę powiedziawszy, był nieco zaskoczony, że Chantal napisała już następnego dnia, nie dając sytuacji odpowiednio okrzepnąć. Drobnemu ukłuciu poczucia winy nie dał dojść do głosu, z odpowiedzią posyłając jedną z ułożonych pocztowych sów zamiast opierzonego wariata sąsiadki.

Cytat :
рыбка.

Przypadkiem się zdarzyło, że ją mam. Musiała wysunąć ci się z włosów, kiedy te bezmózgie smocze łajna nam przeszkodziły. Chcesz, żebym ją odniósł do Hogwartu?


Feliks
Feliks Zolnerowich
Feliks Zolnerowich

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySob 26 Gru 2015, 12:05

W tym jednym z rzadkich momentów Feliks miał wrażenie, że jego imię nie na darmo oznaczało "szczęśliwy". Bal Zimowy w Hogwarcie... Wszystko pięknie składało się ze sobą.

Cytat :
рыбка.

Kiedy dokładnie jest ten bal? Nie martw się, odzyskasz swoją szpilkę.


Feliks
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta EmptySob 02 Sty 2016, 00:33

Sówka Klaus przyleciała nieco bardzo poirytowana do Chantal, jednak gdy tylko zobaczyła kobietę, usiadła na jej ramieniu i się przytuliła, nie mając zamiaru wracać w tej chwili do swojego zapijaczonego właściciela.

Cytat :
Chantal; Smoczku,
może wpadniesz ubrana tylko w bieliznę do mnie i wmasujesz mi to cudo w plecy? Ben Watts mi nie odpisał na moją niecodzienną prośbę. Myślałem, że jest moim przyjacielem. A tutaj wielkie rozczarowanie...

Ukochany Sebastian.


p.s
Filch chyba chciał mi wczoraj wlepić szlaban, ale zapomniał, że jestem nauczycielem.
Sponsored content

Smocza poczta Empty
PisanieTemat: Re: Smocza poczta   Smocza poczta Empty

 

Smocza poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Poczta N.T.
» Poczta Gabrielle
» Poczta Viníciusa
» Poczta Ruperta
» Poczta Swiety

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-