IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Amelka i jej relacje ze społeczeństwem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Amelia Bones
Amelia Bones

Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amelka i jej relacje ze społeczeństwem   Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 EmptyCzw 19 Lut 2015, 14:49

Relacje zaktualizowane!
Jupi!

Jeśli o kimś zapomniałam to:
a) pięknie przepraszam;
b) upraszam się o poinformowanie mnie o moim niegodziwym przewinieniu;
c) proszę o cierpliwość;
d) jeśli spełniłeś wymaganie wymienione w punkcie b) to prawdopodobnie już wpisuję cię w relacje ;)

Od dzisiaj postanawiam wpisywać relacje na bieżąco! Jeśli więc ustaliłeś/łaś ze mną znajomość, a wpis w relacje nie pojawi się po upływie 48 godzin, to uprzejmie proszę o porządne ofukanie mnie ;)



Ostatnio zmieniony przez Amelia Bones dnia Pią 20 Lut 2015, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Skai Wilson
Skai Wilson

Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amelka i jej relacje ze społeczeństwem   Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 EmptyPią 20 Lut 2015, 08:24

Ja bym bardzo chciała znaleźć w Amelii osobę, której Skai zwyczajnie na świecie nie lubi. Rozpoczynając od niechęci do quddicha, którym starsza koleżanka tryska, poprzez lepsze wyniki w nauce, na zazdrości o śliczną buzię kończąc. Skai fuka w obecności Amelii i wychwytuje każdy błąd w jej wypowiedzi, błyskając niekoniecznie dobrymi informacjami. Irytuje ją sama jej osoba, nastolatki tak mają.
Amelia Bones
Amelia Bones

Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amelka i jej relacje ze społeczeństwem   Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 EmptyPią 20 Lut 2015, 13:39

Jestem jak najbardziej za, zwłaszcza, że poszukuję negatywów!
Amelka irytowałaby Skai, a Skai Amelkę. Mi to wszystko pasuje i już cię wpisuję w relacje :3
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amelka i jej relacje ze społeczeństwem   Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 EmptyCzw 09 Lip 2015, 15:24

hej Amelko, propozycja relacji czegoś z Lucasem nadal aktualna? ;)
Sponsored content

Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Amelka i jej relacje ze społeczeństwem   Amelka i jej relacje ze społeczeństwem - Page 2 Empty

 

Amelka i jej relacje ze społeczeństwem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Relacje Ros
» Relacje van Dykena
» Relacje R.D.A.
» Relacje Jonka
» Relacje Clarissy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-