IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Willy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Willy Webster
Willy Webster

Willy Empty
PisanieTemat: Willy   Willy EmptySob 10 Sty 2015, 22:07


Willy Tumblr_nalj8heTxc1r6qeupo1_250Willy Tumblr_n84wz96h5g1qa1bxgo1_250


Hej hej Willy na łączach
Krótko mówiąc, szukam wszystkich do wszystkiego.
Do dręczenia, wielbienia, żartowania, zwykłych rozmów, kłótni większych i mniejszych, wojen i sojuszy, wypłakiwania oczu w poduszkę, marudzenia, kochania, łamania serc i wszystko inne, co tylko da się jakoś fajnie opracować.
W sumie nawet najbardziej czekam na jakieś pokręcone relacje!
No i jasna sprawa, że sama chętnie coś zaproponuję jeśli tylko ktoś będzie chciał coś od Willy :>


1. Henry - dokuczamy sobie z prawdziwym zaangażowaniem i pasją, ale w gruncie rzeczy to naprawdę równy z niego kumpel, który nieźle potrafi umilić czas. On ma traumę, ja urazę (ale staramy się to przezwyciężać) i koniec końców bardzo dobrze nam się żyje w takim układzie, jaki jest, o.

2. Wanda - komu jak komu, ale jej zdecydowanie mogę bez obaw powierzyć swoje sekrety i mieć stuprocentową pewność, że nie wpadną w niepowołane ręce. Właściwie, stworzył się z nas taki dobrany duet najlepszych przyjaciółek i zawsze razem plotkujemy, żartujemy, narzekamy na ten bezlitosny świat i gadamy o rzeczach ważnych i mniej ważnych.


Ostatnio zmieniony przez Willy Webster dnia Nie 11 Sty 2015, 16:58, w całości zmieniany 3 razy
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptySob 10 Sty 2015, 23:21

Heniek może się Ciebie trochę bać :D Powiedzmy w drugiej klasie Henry przypadkiem wylał na Willy eliksir, który cos tam jej zniszczył, ona na niego krzyknęła i od tamtej pory Henry trochę sie jej obawiał. Z latami to osłabło, ale dalej pozostała ta trauma. Wily może też szlajać się za nim i za Dwayne'm, gdy gdzieś wyskakują podbijać wszystkie światy.
Poza tym co proponujesz? W swoim życiu obarczano mnie wymyślaniem trylionów relacji i tak jakby kończą mi się pomysły :p
Willy Webster
Willy Webster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptySob 10 Sty 2015, 23:35

Ooo najs, pierwsze co mi do głowy przychodzi jeśli chodzi o zniszczenia eliksirowe to włosy, zwłaszcza, że jeśli Willy miała później przez nieokreślony czas wyglądać jak wypłosz, to na pewno nieźle zjechała Henryego, więc będzie miał uzasadnione podstawy do strachu! ;d Później, przez kilka miesięcy żywiła głęboką urazę i dawała mu to odczuć przy każdym spotkaniu, ale Willy nie umie przecież złościć się w nieskończoność.
Ogólnie to bym była za czymś pozytywnym, takie dokuczanie sobie trochę, ale w tym miłym i niegroźnym wymiarze i Willy jak najbardziej może się za Wami szlajać, zawracać głowę i trochę irytować, ale generalnie zrobiłabym z nich coś na kształt takich przekomarzających się kumpli. Będzie pasowało? 8)
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptySob 10 Sty 2015, 23:40

Jak najbardziej pozytyw, ale to dokuczanie i ta trauma może dodać smaku relacji. Przekomarzanie mi się podoba, mogą rywalizować w szybkości wypijanego piwa kremowego, obgadywać skrzaty i Dumbledore'a.. wszystko, co się da.
Proponuję, żebyś dorwała marudowego Piotrusia Pana, Dwayne'a. On przepada za dziewojami- kumplami :D
Willy Webster
Willy Webster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptySob 10 Sty 2015, 23:49

Podoba mi się to, fajnie będzie!! a w fabule samo się jakoś ładnie potoczy. I dziena za radę, dorwać na pewno dorwę, prędzej czy później ;d
Evan Rosier
Evan Rosier

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 03:37

Ja coś chcę. Nie wiem co, nie wiem jak, nie wiem którędy, ale chcę, bo pierogi ruskie. Bory i lasy mi świadkiem, że teraz nie myślę, ale żywię nadzieję, że skoro świt do czegoś dojdziemy. :D
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 08:54

Evan w czyichś relacjach... klękajcie narody, trzeba to uwiecznić!
Ty zostaw tę niewinną puchonkę! Przez 3 lata nie przyszedłeś do moich relacji, a teraz coś chcesz od tej, niewinnej...:D
Willy Webster
Willy Webster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 13:27

Evan, pytanie tylko, czy chcesz coś pozytywnego czy negatywnego, czy raczej ani tu ani tam, trochę tak, trochę nie; czyli kompletny miszmasz i relacja sama w sobie trudna do zdefiniowania? Określi mi tylko mniej więcej jej charakter, to dorzucę całą resztę. Jak dla mnie można pójść w każdą stronę, dlatego potrzebuję jakiegokolwiek drogowskazu ;>

A ty, Henry, co się tak uczepiłeś od razu tej rzekomej niewinności, co? :D
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 13:35

Przeczytaj Poradnik Marudera... ja bym mu nie ufał :D Jedną Puchonkę ma już na sumieniu. Bronię swoich:D
Christopher Richardson
Christopher Richardson

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 15:15

Liczyłem, że Willy wejdzie do Slytherinu i będą... nawet przyjaciółmi. = )
Ale Huff... Trochę szkoda takiej fajnej postaci, ale dobra. Ogarniemy coś pozytywnego? :D
Willy Webster
Willy Webster

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 15:52

Możemy się lubić wbrew wszystkim i wszystkiemu, ale zachowywać nasze uczucia względem siebie w tajemnicy przed innymi, to nawet całkiem zabawnie wyjdzie. Przy znajomych Christopher może zjeżdżać Willy równo, oczywiście z wzajemnością - taka teatralna wręcz wrogość, którą oboje pozorują i całe to udawanie wydaje im się zabawne, przekręt sam w sobie, stwarzanie "oczywistych" oznak nienawiści, której jednak między nimi nie ma, co więcej - jest koleżeństwo, może nawet zalążek przyjaźni, ale tylko jak ich nikt nie słyszy i nie widzi, bo przecież to nie uchodzi, żeby Ślizgon bratał się z Puchonką! ;d Takie coś odpowiada?
Christopher Richardson
Christopher Richardson

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyNie 11 Sty 2015, 18:49

Good. Zgadzam się. :D Uzupełnie niedługo.
Evan Rosier
Evan Rosier

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptyPon 12 Sty 2015, 03:04

Hejże ho, bo ja nie zaglądam w relacje z reguły, ze mną trzeba wszystko przez pw albo na cb. A że wczoraj wypiłem, to aż w się tutaj odezwałem z tego wszystkiego. Ale Heniek, jak ty chcesz ze mną relacje, to trzeba mówić!

A ja Willy wcale nie chciałem krzywdzić. Tak od razu. ;> Zaraz mnie o złe intencje podejrzewają. Więc, panienko Webster, ja zdecydowanie coś pogmatwanego, bo to lubię, bo tak jest fajnie, a Rusier nie umie inaczej. Zwyczajny pozytyw raczej nie wchodzi w grę, no bo jednak Rosier to Rosier, z gówna bata nie ukręcisz.
Gość
avatar

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy EmptySob 17 Sty 2015, 12:49

Masz jakiś pomysł na Lidię? <:
Sponsored content

Willy Empty
PisanieTemat: Re: Willy   Willy Empty

 

Willy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-