IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Thetis or Thet?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptySro 08 Paź 2014, 20:47




Resa Anderson - przyjaźń: jest jedyną osobą, którą lubią obie jaźnie dziewczyny. Wiadomo, że ta lepsza część jest łatwiejsza w obyciu, jednakże Panna Anderson potrafi sobie również poradzić z tą wybuchową.

Lucas Salvage – chłopak, tak jak Thetis należy do Krukonów, choć jest o rok starszy od dziewczyny. Poznali się podczas jednego z licznych wypraw Thet do Zakazanego Lasu, z początku blondynka wzięła go za jakieś zwierzę rządne jej krwi, jednak gdy okazało się, że to Lucas zaczęli ze sobą rozmawiać i tak jakoś to wszystko się potoczyło. Teraz dość często łamią razem przepisy, a nawet od czasu do czasu poflirtują ze sobą.

Anastasia Cassidy – relacja dziewczyn nie jest prosta, bowiem o tyle o ile Ana uwielbia Thet, to jej złej strony raczej się obawia, więc choć dziewczyny próbują być w bardzo przyjaznych stosunkach to Panna Cassidy podchodzić z dość dużym dystansem do Morgenstern.

Gilbert Nilsson – tutaj mamy bardzo skomplikowaną relację, pomiędzy tym dwojgiem  uczniów. Przez długi czas Gilbert i Thet tworzyli naprawdę świetną parę, niestety, którego dnia chłopak bez znanych jej powodów zakończył ten związek. Biedna Thet nie ma pojęcia, że za wszystkim stoi jej zła jaźń oraz choroba, która okazała się dla Gryfona dość sporym problem. Oczywiście nie jest on świadom, że w ciało dziewczyny, dzielą tak naprawdę dwie inne osoby. Thet nadal  go kocha, choć bardzo chciałaby go znienawidzić.

Chayenne Montgomery – Thetis nie przepada za Chay, uważa ją za swoją rywalkę w walce o serce Gilberta, a jednocześnie nie może zrozumieć jak chłopak mógł związać się ze Ślizgonką. Jest przekonana, że panna Montgomery jest narzeczoną Gryfona. Thet w przeciwieństwie do swojej złej jaźni, nie darzy dziewczyny tak wielką nienawiścią, nie chce z nią walczyć, gdyż uważa, że Gilb dokonał już wyboru.

Philip Nilsson – młodszy brat Gilberta, jest osobą która lubi chyba każdego, choć z Thet od razu załapał świetny kontakt. Prawdopodobnie to miłość do muzyki połączyła tę dwójkę, i sprawiła, że stali się przyjaciółmi. Lip w przeciwieństwie do brata, podejrzewa iż coś złego dzieje się z dziewczyną, dlatego postanowił przeprowadzić własne śledztwo, które o dziwo wciąż podsuwa się na przód.

Christopher Richardson - ??????



Ostatnio zmieniony przez Thetis Morgenstern dnia Nie 15 Lut 2015, 00:00, w całości zmieniany 5 razy
Resa Anderson
Resa Anderson

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptySro 08 Paź 2014, 21:07

Dobre koleżanki, albo przyjaźń? Oczywiście głownie z tą dobrą stroną, ale Resiątko ma silny charakter i myślę, że poradziłaby sobie z tą "suczą połową". Mogę cię bić pałką do Quidditcha po głowie :D

Chyba że wolisz coś negatywnego? Ale w takim wypadku nie mam pomysłu ;)
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptySro 08 Paź 2014, 22:35

Jestem jak najbardziej za przyjaźnią, myślę że Resa może być jedyną osobą, którą lubią obie jaźnie dziewczyny :D Wiadomo, że ta lepsza część jest łatwiejsza w obyciu, jednakże Panna Anderson potrafi sobie poradzić z tą wybuchową również :)
Gość
avatar

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyCzw 30 Paź 2014, 07:28

Coś z Isą? <;
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyCzw 30 Paź 2014, 21:34

Myślę, że Is mogłaby znać tą lepszą stronę Thetis, gdyż dziewczyny są do siebie dość podobne, pod względem charakteru. Co za tym idzie, panna Millington nie miała by pojęcia o istnieniu złej strony Morgenstern'ówny. Blondynka nigdy jakoś nie odnosiła się ze swoją chorobą i tylko nieliczny znają jej obie strony :) Co Ty na to?
Christopher Richardson
Christopher Richardson

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptySob 27 Gru 2014, 13:20

Coś będzie? :x
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyNie 28 Gru 2014, 21:45

Oczywiście ;) a co byś chciał? Pozytyw czy negatyw? :)
Gość
avatar

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyNie 28 Gru 2014, 21:46

A coś dla Onriego? W sensie Pozytyw czy Negatyw?
Gość
avatar

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyNie 11 Sty 2015, 10:41

Hm, pomyślałem, że może jakaś znajomość już od paru lat. Bo mam pewien koncept na myślodsiewną :3 Taka może przyjaźń?
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyNie 11 Sty 2015, 14:25

Onri nie mam pomysłu na relacje, ale może być jakiś negatyw, a później się zobaczy :)

Vic, cóż....Thetis nie jest osobą łatwą w obyciu i właściwie ma bardzo mało przyjaciół. Wszystko zależy od tego jaki masz koncept na myślo i czy chcesz mieć dobre relacje ze złą czy dobrą Thet :D
Gość
avatar

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyNie 11 Sty 2015, 14:44

Hm, mam pomysł, na PW Ci przedstawię :D
Gość
avatar

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptySob 17 Sty 2015, 13:10

Masz coś dla Lidii? <: Ze swojej strony proponuję taki mały (albo duży - jak wolisz) negatyw. :D
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  EmptyNie 18 Sty 2015, 19:44

Negatyw? A możesz rozwinąć tę myśl? :D
Sponsored content

Thetis or Thet?  Empty
PisanieTemat: Re: Thetis or Thet?    Thetis or Thet?  Empty

 

Thetis or Thet?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Thetis
» Thetis Morgenstern
» Za kogo się uważasz?! - Thetis i Christopher

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-