IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poszukiwany nauczyciel tańca.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rubeus Hagrid
Rubeus Hagrid

Poszukiwany nauczyciel tańca.  Empty
PisanieTemat: Poszukiwany nauczyciel tańca.    Poszukiwany nauczyciel tańca.  EmptyWto 23 Wrz 2014, 00:15

Dobry wszystkim obecnym. Żym se tak pomyśloł, że fajnie by było nauczyć się tańczyć. Głupio mi tak pisoć, ale no widomo, dobrze będzie się trochę podszkolić. Samotny ze mnie Gajowy, jakąś panienkę bym chcioł se wyrwać, a słyszołem, że na taniec to one lecą jak Akromantula do ludzkiego mięska. I ten, tak żym stwierdził, że ogłoszenie se wystawię, może ktoś się zgłosi na fajnego nauczyciela. Bioderka se poćwiczę, a podstawy to ja znam, taki całkiem zilony to ja ni jestem. Cholibka, cinżko jest, ale trza ruszyć na łowy, wiecie no.

Chętni psorzy od tańca, to niech przylezą do mnie do chatki, albo wyślą sowę, to przyjdę w umówione mijsce, no.

Strażnik Kluczy i Gajowy w Hogwarcie,
Rubeus Hagrid.

Poszukiwany nauczyciel tańca.  Tumblr_ldv9zvzt4m1qeoehuo1_400

/Chętni na sesję nauki tańca dla Hagrida niech się zapisują pod tym postem, później zrobimy jeden event ze wszystkimi i będzie fajnie ;)


Ostatnio zmieniony przez Rubeus Hagrid dnia Wto 23 Wrz 2014, 00:34, w całości zmieniany 2 razy
Ben Watts
Ben Watts

Poszukiwany nauczyciel tańca.  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany nauczyciel tańca.    Poszukiwany nauczyciel tańca.  EmptyWto 23 Wrz 2014, 00:18

nie chce mi się przelogowywać chętnie podrzucę ci Belindę~
Skai Wilson
Skai Wilson

Poszukiwany nauczyciel tańca.  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany nauczyciel tańca.    Poszukiwany nauczyciel tańca.  EmptyWto 23 Wrz 2014, 11:42

Skai jest baletnicą, więc może mogłaby nauczyć Hagrida lekkości :D
Jest nieśmiała, więc zaproponuję jakąś relację między nimi niedługo.
Sponsored content

Poszukiwany nauczyciel tańca.  Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwany nauczyciel tańca.    Poszukiwany nauczyciel tańca.  Empty

 

Poszukiwany nauczyciel tańca.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Nauczyciel historii magii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-