IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Alice Guardi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alice Guardi
Alice Guardi

Alice Guardi Empty
PisanieTemat: Alice Guardi   Alice Guardi EmptyPią 29 Sie 2014, 21:02

Alice Guardi UKRiKAs


Francis Lacroix:
-rycerz w piankowej zbroi ratujący ją przed schodami! Lub schody przed nią. Wiele spacerowali, pili herbatę, rozmawiali. Nawet tańczyli. Wszystko szło ku dobremu, tyle, że... zniknął. I kto wie, co mu się stało. Alice tęskni, jak to ona, ale co zrobić. Żyje się dalej.

Harry Milton:
-kartkówkowy wędkarz, pomagała mu łowić kartkówki i zamienić hipodyma w hipogryfa. Miły pan, który chyba nie nadąża za jej sposobem myślenia. Teraz będzie ratował ją i jej kotka!

Soleil Larsen:
-dziewczynka, która mogłaby uchodzić za młodszą wersje Alice. Kiedy zmarł jej braciszek chodziła do świetlicy dla dzieci, gdzie Alice prowadziła zajęcia. Tam czytała jej bajki. I chyba przyczyniła się do jej wiecznie rozmarzonej miny.

Gość
avatar

Alice Guardi Empty
PisanieTemat: Re: Alice Guardi   Alice Guardi EmptyNie 18 Sty 2015, 20:52

Podobny wiek i wgl, poznajmy się :) NO i jesteś ze Szkocji<3
Gość
avatar

Alice Guardi Empty
PisanieTemat: Re: Alice Guardi   Alice Guardi EmptySro 21 Sty 2015, 01:25

Cudna Alicja z Krainy Czarów! Chcę poddać się jej czarowi! Skoro Yenna może wzdychać do jakiegoś nauczyciela, Dante może wzdychać do pięknej stażystki... A ta? Tylko się z niego śmiać, o!
Gość
avatar

Alice Guardi Empty
PisanieTemat: Re: Alice Guardi   Alice Guardi EmptyNie 03 Sty 2016, 11:45

Cześć! Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układać :) Winter jest miła, tak sądzę :)
Mam trochę materiałów z astro ze studiów, jak chcesz, aby czacha Ci dymiła, mogę się nimi z Tobą podzielić :D
Sponsored content

Alice Guardi Empty
PisanieTemat: Re: Alice Guardi   Alice Guardi Empty

 

Alice Guardi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Alice Guardi, pilnie wzywana!
» Gabinet panny Guardi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-